Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Sa ne amintim prin ce-am trecut si cum ne-a aparat Dumnezeu! (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/771-amintim-trecut-aparat-dumnezeu.html)

Magos 11-11-07 23:26

Re: Sa ne amintim prin ce-am trecut si cum ne-a aparat Dumnezeu!
 
Dar ce te faci in cazul in care e noapte bezna? Si anumite CAI FERATE NU SUNT SEMNALIZATE sub NICI O FORMA??

Am inlemnit ...
NU numai ca nu am vazut sina decat cand treceam peste ea cu 100...
Dar...
Am inlemnit cand am vazut trenul in stanga mea...
In fine...
Mi-am vazut viata cu ochii...

SylverShark 12-11-07 00:32

Re: Sa ne amintim prin ce-am trecut si cum ne-a aparat Dumnezeu!
 
in afara de o zgarietura doua nu am patzit-o pana acum(si pt asta ii multzumesc Lui Dumnezeu).... sper sa nu am parte de astfel de patzanii ceea ce va doresc si voua:)

PS : Purtati centura.Viteza nu va ajuta cu nimik...

CT-07-APV 12-11-07 00:47

Re: Sa ne amintim prin ce-am trecut si cum ne-a aparat Dumnezeu!
 
Magos ce sa faci? Ai vazut Fast & Furious? Ultimele secvente? Asa faci o calci pana la fund si te rogi la Dumnezeu sa ai timp.
Ceva asemanator am patit anul trecut cand sa ies de pe o straduta fara prioritate ma uit in stanga in dreapta nimeni. La trecerile de pietoni erau denivelari pentru reducerea vitezei pe strada principala. Ies eu incet cu gandul sa parchez masina imedait dupa intersectie pe contrasens pe bordura ca era singurul loc liber. Ies incet si o aud pe prietena mea ca ai grija!!! Ma uit in dreapta si il vad pe un taximetrist venind in viteza. Prietena mea a zis ca i sa incetinit imaginea si il vedea pe acela cum se apropie de noi si intra in dreptul ei in masina mea. Am avut noroc ca am calcato repede (noroc cu micile modificari aduse masinii) si am apucat sa "fug" din fata acelei masini. M-a atins putin pe bara din spate si a zgariato usor. In schimb lui Espero parca era i asarit bara fata in partea dreapta. Iam dat 30 lei ca sa nu zica ceva si s-a rezolvat. Sincer nu as fi vrut sa mi se incetineasca si mie imaginea.

Magos 12-11-07 02:29

Re: Sa ne amintim prin ce-am trecut si cum ne-a aparat Dumnezeu!
 
Quote:

Originally Posted by CT-07-APV (Post 1195347)
Magos ce sa faci? Ai vazut Fast & Furious? Ultimele secvente? Asa faci o calci pana la fund si te rogi la Dumnezeu sa ai timp.

EXACT asta am si facut, ca de nu... :rolleyes2
Am uitat...
S-a intamplat acum cateva ore... :???:


All times are GMT +2. The time now is 05:32.

- Copyright 2026 4Tuning