Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

Bobbytza 23-06-08 20:07

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
k, e bine, merci !

Manniax_YVY 23-06-08 20:16

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 1608464)
salut, n-a raspuns, acum am dat un mail pentru astea :

http://cgi.ebay.de/SCHWARZE-KLARGLAS...QQcmdZViewItem


EDIT :

Am primit raspuns : 702 RON adus in tara.

nu ma intereseaza astea ,ca sunt faruri clare fara angel si la banii astia gasim angel....ms oricum ,mai caut ceva

edit :
ia uite aici... http://cgi.ebay.de/SCHEINWERFER-ANGE...QQcmdZViewItem

razak 23-06-08 21:04

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@Manniax_YVY

AM dat mail pentru transport. Ti-am dat si add pe messenger.

razak 25-06-08 06:57

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@Manniax_YVY

785 Ron costa farurile cu tot cu adus. :)

ers_47 27-06-08 22:01

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut , poti sa-mi zici si mie cit ar costa farurile astea cu totul...
http://cgi.ebay.de/ANGEL-EYES-BMW-E3...QQcmdZViewItem
ms anticipat

razak 27-06-08 22:20

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
am dat mail pentru o cotatie de transport. De indata ce am un raspuns de la vanzator vei primi un PM cu pretul final.

Nemilosu 28-06-08 00:42

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.de/AUDI-200-100-V8-L...d=p3286.c0.m14


poti sa le licitezi tu ?
sunt friend cu marius

Nemilosu 28-06-08 00:44

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.de/Relais-287-fuer-A...d=p3286.c0.m14


si asta

razak 29-06-08 12:08

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@Nemilosu


1. Licitatia s-a terminat.

2. Transport in RO + comisionul meu 40 Ron. La astia adaugi pretul de final al licitatie.

Nu licitez pana cand nu am un avans din partea voastra. Dupa terminarea licitatiei achitati si restul de bani dupa care eu fac plata catre vanzator.

Nemilosu 29-06-08 22:44

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 1619374)
@Nemilosu


1. Licitatia s-a terminat.

2. Transport in RO + comisionul meu 40 Ron. La astia adaugi pretul de final al licitatie.

Nu licitez pana cand nu am un avans din partea voastra. Dupa terminarea licitatiei achitati si restul de bani dupa care eu fac plata catre vanzator.

cat ar fi costat transportul ?
ca m-am uitat cum s-au dat cu 50 e

razak 30-06-08 10:11

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut,

Nu se puteau aduce, nu expedia vanzatorul, oferea decat predare personala la el in Germanica :)

adut 30-06-08 11:38

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
sall omule cand ne luam si noi tobe?:D
aa si am mai gait ceva si vreu neaparat:
1 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-...ayphotohosting

si

2 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-...3756.m20.l1116

trebue sa le am zimi cand vrei sa ne vedem sa iti dau avans sau daca vrei toata suma e ok am incredere in tine :)

razak 30-06-08 12:49

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
da-mi un add pe messenger la id-ul din semnatura

Bobbytza 30-06-08 16:50

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
vreo veste cu eleronul, cu adidasii ?
merci

razak 30-06-08 16:51

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by Bobbytza (Post 1621448)
vreo veste cu eleronul, cu adidasii ?
merci

Eleronul il astept inca. Adidasii or sa vina ambele perechi!

Bobbytza 30-06-08 17:20

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
k, merci frumos !

Bobbytza 30-06-08 23:09

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Ti-ai pus folie pe masina ?

razak 30-06-08 23:46

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
inca nu , lipsa de bani :( am de platit alte porcarii acum

Bobbytza 30-06-08 23:51

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
sa-mi dai si mie un semn cand iti pui, te rog !

razak 03-07-08 14:19

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Bobbytza tata da-mi un telefon diseara sa iti dau eleronul :)

Bobbytza 03-07-08 16:42

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
k, e super !

razak 03-07-08 17:04

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
pe la 19 poti ajunge la mine in zona?

Bobbytza 03-07-08 22:46

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
2 Attachment(s)
Mi-a ajuns eleronul, dupa cum puteti vedea !
Merci, Razak !
Recomand baiatul, e serios, comanda a ajuns la timp si nu au fost probleme !
Acum sa vedem si adidasii !:lol:

razak 03-07-08 23:13

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
vin si adidasii :) te astept in weekend pt test drive cu Swift-ul :)

razak 07-07-08 11:29

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
anunt valabil in continuare

adut 07-07-08 11:50

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
ce zici domnule ai vb si pt capacele mele de oglinzi?

razak 07-07-08 12:28

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
desigur maestre :) se rezolva

Bobbytza 07-07-08 23:29

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
vezi ca ti-am facut reclama pe *********, cu eleronul !
vreo veste cu adidasii ?

razak 08-07-08 11:33

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
pe vineri :)

Bobbytza 08-07-08 17:31

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
ok, boss !

razak 08-07-08 19:32

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
te-am asteptat la test drive cu suzuki , n-ai sunat :) ranane valabila oferta mea :P

Bobbytza 08-07-08 21:15

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
da, merci frumos, am avut treaba, am mai luat un aer conditionat pt bebe !

razak 10-07-08 23:54

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
bobby te astept maine dupa 18 sa ridici adidasii :) in wk nu sunt in bucuresti si maine e singura zi

Bobbytza 11-07-08 15:29

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
K, te sun pe seara !

Bobbytza 12-07-08 18:06

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Mi-au venit ieri si cele 2 perechi de adidasi comandate !
Merci, Razvan !

razak 13-07-08 14:27

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Cu placere omu !

Au mai ajuns bordurile mele pt BBS RM de 3" :D, mai multe machete auto si alte dracii

Valabil in continuare !

Bobbytza 13-07-08 15:14

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Cand e urmatoarea comanda, tot vineri ?

razak 13-07-08 16:07

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
desigur :) dar bobby vezi ca am topic separat pt asta, hai sa mutam discutiile acolo te rog.

Bobbytza 13-07-08 18:54

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
k, da-mi link-ul, te rog !

razak 13-07-08 21:16

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
aici :

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...09#post1520909


All times are GMT +2. The time now is 17:16.

- Copyright 2026 4Tuning