![]() |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
k, e bine, merci !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
edit : ia uite aici... http://cgi.ebay.de/SCHEINWERFER-ANGE...QQcmdZViewItem |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@Manniax_YVY
AM dat mail pentru transport. Ti-am dat si add pe messenger. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@Manniax_YVY
785 Ron costa farurile cu tot cu adus. :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut , poti sa-mi zici si mie cit ar costa farurile astea cu totul...
http://cgi.ebay.de/ANGEL-EYES-BMW-E3...QQcmdZViewItem ms anticipat |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
am dat mail pentru o cotatie de transport. De indata ce am un raspuns de la vanzator vei primi un PM cu pretul final.
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
http://cgi.ebay.de/AUDI-200-100-V8-L...d=p3286.c0.m14
poti sa le licitezi tu ? sunt friend cu marius |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@Nemilosu
1. Licitatia s-a terminat. 2. Transport in RO + comisionul meu 40 Ron. La astia adaugi pretul de final al licitatie. Nu licitez pana cand nu am un avans din partea voastra. Dupa terminarea licitatiei achitati si restul de bani dupa care eu fac plata catre vanzator. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
ca m-am uitat cum s-au dat cu 50 e |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut,
Nu se puteau aduce, nu expedia vanzatorul, oferea decat predare personala la el in Germanica :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
sall omule cand ne luam si noi tobe?:D
aa si am mai gait ceva si vreu neaparat: 1 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-...ayphotohosting si 2 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-...3756.m20.l1116 trebue sa le am zimi cand vrei sa ne vedem sa iti dau avans sau daca vrei toata suma e ok am incredere in tine :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
da-mi un add pe messenger la id-ul din semnatura
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
vreo veste cu eleronul, cu adidasii ?
merci |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
k, merci frumos !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Ti-ai pus folie pe masina ?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
inca nu , lipsa de bani :( am de platit alte porcarii acum
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
sa-mi dai si mie un semn cand iti pui, te rog !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Bobbytza tata da-mi un telefon diseara sa iti dau eleronul :)
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
k, e super !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
pe la 19 poti ajunge la mine in zona?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
2 Attachment(s)
Mi-a ajuns eleronul, dupa cum puteti vedea !
Merci, Razak ! Recomand baiatul, e serios, comanda a ajuns la timp si nu au fost probleme ! Acum sa vedem si adidasii !:lol: |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
vin si adidasii :) te astept in weekend pt test drive cu Swift-ul :)
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
anunt valabil in continuare
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
ce zici domnule ai vb si pt capacele mele de oglinzi?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
desigur maestre :) se rezolva
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
vezi ca ti-am facut reclama pe *********, cu eleronul !
vreo veste cu adidasii ? |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
pe vineri :)
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
ok, boss !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
te-am asteptat la test drive cu suzuki , n-ai sunat :) ranane valabila oferta mea :P
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
da, merci frumos, am avut treaba, am mai luat un aer conditionat pt bebe !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
bobby te astept maine dupa 18 sa ridici adidasii :) in wk nu sunt in bucuresti si maine e singura zi
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
K, te sun pe seara !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Mi-au venit ieri si cele 2 perechi de adidasi comandate !
Merci, Razvan ! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Cu placere omu !
Au mai ajuns bordurile mele pt BBS RM de 3" :D, mai multe machete auto si alte dracii Valabil in continuare ! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Cand e urmatoarea comanda, tot vineri ?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
desigur :) dar bobby vezi ca am topic separat pt asta, hai sa mutam discutiile acolo te rog.
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
k, da-mi link-ul, te rog !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:16. |
- Copyright 2026 4Tuning