Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Bomba de la DACIA : LOGAN s2000 4x4 270cp de unzina (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/7632-bomba-dacia-logan-s2000-4x4-270cp-unzina.html)

redbull2007 25-12-07 10:51

Re: Bomba de la DACIA : LOGAN s2000 4x4 270cp de unzina
 
sa speram sa fie si ptr asta un inceput .. o sa va pun si eu o intrebare ... ! kiar dak nuh are nici o leg cu dacia ! .. Si Gasesk Angl Eyes ptr Octavia ?!

ynp_46 25-12-07 11:58

Re: Bomba de la DACIA : LOGAN s2000 4x4 270cp de unzina
 
Esti batut in cap:)) Loganu ala a fost facut pt VTM... si 2 la mana se "Gasesk" angel eyes pt octavia;) cauta la bazar

radu_nb1 28-12-07 23:41

Re: Bomba de la DACIA : LOGAN s2000 4x4 270cp de unzina
 
pacat ca nu se face asa ceva, dar oricum ar depasi 200 000 de euro doar ca sa te urci in ea si sa ity faci setup-urile pentru o proba de raliu

B 89 WRC 09-01-08 07:26

Re: Bomba de la DACIA : LOGAN s2000 4x4 270cp de unzina
 
Quote:

Originally Posted by George_P. (Post 210378)
aja o fii
nu mah contrazic,stii mai multe ca mine :wink:
ar fi ceva sa scoata dacia macar un 1.8 16v
dar pana mea......
ramane de vazut




R3SP3KT

eu stiu ca dacia a echipat cateva masini cu motoare 1,8 16v de la diferiti producatori dar sunt foarte putine oricum


All times are GMT +2. The time now is 03:20.

- Copyright 2026 4Tuning