![]() |
Re: Bomba de la DACIA : LOGAN s2000 4x4 270cp de unzina
sa speram sa fie si ptr asta un inceput .. o sa va pun si eu o intrebare ... ! kiar dak nuh are nici o leg cu dacia ! .. Si Gasesk Angl Eyes ptr Octavia ?!
|
Re: Bomba de la DACIA : LOGAN s2000 4x4 270cp de unzina
Esti batut in cap:)) Loganu ala a fost facut pt VTM... si 2 la mana se "Gasesk" angel eyes pt octavia;) cauta la bazar
|
Re: Bomba de la DACIA : LOGAN s2000 4x4 270cp de unzina
pacat ca nu se face asa ceva, dar oricum ar depasi 200 000 de euro doar ca sa te urci in ea si sa ity faci setup-urile pentru o proba de raliu
|
Re: Bomba de la DACIA : LOGAN s2000 4x4 270cp de unzina
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:20. |
- Copyright 2026 4Tuning