Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Adunare pe la Campina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/75524-adunare-campina.html)

Pugralph 24-04-08 16:53

Re: Adunare pe la Campina
 
Baieti daca mai aveti stickere cu 4 tunning lasati-i doua lui negocata ca vreau si eu unu si il iau eu d la el!

shantzu 24-04-08 17:00

Re: Adunare pe la Campina
 
Abia astept sa fac tuning pe masina lu tata , sa lipsesc stikerul :wave:


P.S. - Nu mai avem stickere , trebuia sa va luati de la tuning days !
P.S.S. - Maine imi vine aparatura :sad:

Pugralph 24-04-08 17:07

Re: Adunare pe la Campina
 
:lol::lol::lol: Dabia astept si ii pun si niste banda izoliera pe faruri sa vezi c misto iese!

DONU' 24-04-08 17:17

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by razvan24 (Post 1500365)
donu`le tu mai ai sticker`ul ala care mi l-ai promis ?:(

Il am mah, stai linistit. Ti l-am pastrat.

Baietzi s-ar putea sa amanam plecarea la Campina din cauza vremii... :sad:

kast_ACAB 24-04-08 17:33

Re: Adunare pe la Campina
 
cobiti...:chuckel:

ven`u 24-04-08 18:42

Re: Adunare pe la Campina
 
sa stii ca e vremea aiurea rau ... nu tine deloc cu noi ...
Merci frumos don`u ... il iau io de la tine :)

negoitacata 24-04-08 19:13

Re: Adunare pe la Campina
 
Astia la TV au anuntat ca ploua pana maine dim la ora 10 .....sa dea domnu.................si apoi sa fie cald restu zilei

ven`u 24-04-08 19:23

Re: Adunare pe la Campina
 
sa te auda dumnezeu ..ca m-am saturat de ploaie :(

CobraArt 25-04-08 00:06

Re: Adunare pe la Campina
 
Deci daca nu ploua ne intalnim la Sala la ora 21:00?

DONU' 25-04-08 01:00

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by CobraArt (Post 1501543)
Deci daca nu ploua ne intalnim la Sala la ora 21:00?

Dap. Noi bagabontzii la 21:00 la Sala si la ora 22:00 la METRO (daca vremea tzine cu noi).

CobraArt 25-04-08 11:11

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1501640)
Dap. Noi bagabontzii la 21:00 la Sala si la ora 22:00 la METRO (daca vremea tzine cu noi).

Hai ca e soare afara ne vedem la sala :d

DONU' 25-04-08 12:15

Re: Adunare pe la Campina
 
Ora 21:00 la Sala Sporturilor!
Ora 22:00 la Petrom la METRO!

Campina! Venim!

negoitacata 25-04-08 12:35

Re: Adunare pe la Campina
 
Am vb cu baiatu cu fordu si o sa-i zica sa vina si larry ,si cine mai vine chemat de lari..o sa ne strangem...si mai dau si eu niste telefoane

kast_ACAB 25-04-08 15:44

Re: Adunare pe la Campina
 
:twisted: iii mah la ei :joy::boxing:

kraven_4_all 25-04-08 17:05

Re: Adunare pe la Campina
 
auzi.....vezi cum dai si de Mihai DMC si de Blizard te rog ...;) ....

DONU' 25-04-08 19:08

Re: Adunare pe la Campina
 
De plecat plecam, dar unde ne intalnim cu baietzii???
Eu zic sa ne intampine la Petrom-ul de la intrare in orash. In jur de 22:30-23:00 sa fitzi acolo. Bafta! Plec ca am o groaza de treburi...

negoitacata 26-04-08 00:44

Re: Adunare pe la Campina
 
Mi-e rusine pt. tot ce sa intamplat:((((((:((........a fost frumos am fost multi si am vazut niste masini foarte frumose .....IMI CER MI DE SCUZE:(

negoitacata 26-04-08 00:46

Re: Adunare pe la Campina
 
APP.......Paste fericit si tot ce va doriti

Pugralph 26-04-08 13:05

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1503271)
Mi-e rusine pt. tot ce sa intamplat:((((((:((........a fost frumos am fost multi si am vazut niste masini foarte frumose .....IMI CER MI DE SCUZE:(

SI ce s-a intmplat?Niste poze ceva?

DONU' 26-04-08 14:07

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1503271)
Mi-e rusine pt. tot ce sa intamplat:((((((:((........a fost frumos am fost multi si am vazut niste masini foarte frumose .....IMI CER MI DE SCUZE:(

Stai mah linistit ca n-are de ce sa-ti fie rusine.
Vorbisem sa fim intampinatzi in Petrom dar nu ne-a asteptat nimeni, apoi am hotarat noi sa mergem pe strada la lac acolo ca se uitau gardienii la noi ca la filme cu Van Damme si la lac au inceput sa apara baietii incet, incet.
Problema este ca acolo sunt multe diesel-uri cu cai putzini si nu e nici loc de facut ceva frumos cum se facea o data.
Trebuie doar sa fiti mai organizatzi si cand anuntzam ca venim sa fiti pregatiti si cu masini si cu loc de intalnire si cu loc de alte chestii.
Nu zic ca nu ne-am simtzit bine, ne-am plimbat, am ras, am vorbit, dar totul trebuie organizat.
Shantzu o sa puna niste poze daca s-au facut!
Bafta la baietzi!

EaGle 26-04-08 14:24

Re: Adunare pe la Campina
 
:D ...sa pui ŞanŢule poze daca ai ! Imi pare rau ca n-am putut venii si eu macar sa va salut :-P

DONU' 26-04-08 14:42

Re: Adunare pe la Campina
 
Poate a iesit asa si pentru ca a fost anuntzata intalnirea din scurt. In doua zile nu se strange tot grupul. Noi ne intalnim cu totzii si foarte des si d-aia ne e usor sa plecam undeva repede. Incercatzi sa fiti si voi mai multzi, mai unitzi si cu masini puternice! Gasitzi-va o vineri sau o sambata pe luna in care sa va adunatzi intr-un loc unde sa putetzi discuta si unde va putetzi uita la mashini fara a deranja pe cineva si fara a va creea in special voua probleme.

shantzu 26-04-08 16:33

Re: Adunare pe la Campina
 
14 Attachment(s)
Eu nu am facut nici o poza ! M-ati vazut pe mine cu vreun aparat in mana ? :lol:

negoitacata 26-04-08 17:45

Re: Adunare pe la Campina
 
Frumoase pozele...dar sa va spun sincer atatea masini frumoase si puternice nu a mai vazut campina de MULT.........Mai sunt baieti care mai au cate un bmw de 2.5 24v ..cate un urs dar suntem in prag de sarbatoare si nu prea dai de ei.....mi-a placut momentu facut de JAKAL.......trebe sa mai venim pe la PLOIESTI sa ne mai cultivam si noi sa nu fim asa imprastiati................................poate putem aranja ceva pt parcarea de langa lac aia de la FIBEC ca e ceva loc

kast_ACAB 26-04-08 17:48

Re: Adunare pe la Campina
 
:rolleyes2 intradevar poate nu a iesit cum se astepta multa lume sa iasa...asta e nu se pot toate de-odata....pana la urma nu cred ca e vreun baiat din campina vinovat ca sunt drumurile care sunt..:rolleyes2..daca stam bine sa ne gandim nici la noi nu e prea departe..:???:..am fost ne-am plimbat...am mai schimbat peisaju...una alta...oricum nici ploiestiu nici campina nu se muta de akolo...:joy::dance::razz:

kast_ACAB 26-04-08 17:52

Re: Adunare pe la Campina
 
:D ps..parcarea de la fibec...cred ca rezolva multe probleme aseara :rolleyes2:lol:..mai destindea atmosfera...mie unu sincer imi place super mult la lac la terasa aia..:drunk:

negoitacata 26-04-08 19:32

Re: Adunare pe la Campina
 
ete ca mi-am adus aminte mama ce mare e TNG ..fata de mn juma' de buletin:D.......cand a zis care e negoitacata ..am zis AU

KaPoNe 26-04-08 19:38

Re: Adunare pe la Campina
 
marpha frate dak sar face shi mai des ar fi shi mai bene

EaGle 26-04-08 20:32

Re: Adunare pe la Campina
 
Mai baieti, dar in Campina nu e nici macar o strada mai libera, buna dreapta si destul de lunga ?:) ...Macar in imprejurimi...din cate stiu eu e o strada secundara care duce la Breaza si trece prin Poiana :roll:...asa macar sa aveti unde sa va distrati:)

kraven_4_all 26-04-08 20:39

Re: Adunare pe la Campina
 
dak e aia de aseara e klar ..... nu e :)))) ...


am fost..ne`am plimbat...data viitoare veniti voi la noi`:))

negoitacata 26-04-08 20:50

Re: Adunare pe la Campina
 
O sa venim la voi ca la noi e vai de capu lor strazile...poate sa nici nu fie politie ca oricum nu pot sa faci nimik:)))=))))

Pugralph 26-04-08 22:19

Re: Adunare pe la Campina
 
Bravo ma bucur k a iesit frumos!

Pugralph 26-04-08 22:24

Re: Adunare pe la Campina
 
Imi poate modifica si mie cineva contu?K eu nu am 18 ani am 16 dar am crezut k tre sa ai 18 k sa fii acceptat!SI daia am pus 18!Oi fi eu mic dar dak era week-endu viitor veneam si eu!Oricum noi suntem Next Generation!

jakal 27-04-08 01:30

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1504227)
Frumoase pozele...dar sa va spun sincer atatea masini frumoase si puternice nu a mai vazut campina de MULT.........Mai sunt baieti care mai au cate un bmw de 2.5 24v ..cate un urs dar suntem in prag de sarbatoare si nu prea dai de ei.....mi-a placut momentu facut de JAKAL.......trebe sa mai venim pe la PLOIESTI sa ne mai cultivam si noi sa nu fim asa imprastiati................................poate putem aranja ceva pt parcarea de langa lac aia de la FIBEC ca e ceva loc

eu ii multumesc ursului meu care ma asculta de fiecare data:))....imi pare rau ca nu am avut loc sa ne desfasuram mai bine.......

CobraArt 27-04-08 02:07

Re: Adunare pe la Campina
 
Trb loc mai mare neaparat sa se poata desfasura Petit VR3 :D

shantzu 28-04-08 22:35

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by CobraArt (Post 1504846)
Trb loc mai mare neaparat sa se poata desfasura Petit VR3 :D

Data viitoare episodul II : Drifting with Petit VR3 :shock:

negoitacata 01-05-08 18:28

Re: Adunare pe la Campina
 
Stie bine VR3-u??? ca nu l-am vzt in actiune:D

alex2see 01-05-08 23:27

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by CobraArt (Post 1504846)
Trb loc mai mare neaparat sa se poata desfasura Petit VR3 :D

mai usor cu vr3-u ca am patent pe el

DRooPY 02-05-08 14:30

Re: Adunare pe la Campina
 
mda si eu nam aparut sa dau drumu la ..... pakolo! next time catluiesc loosee stiti voi ce ....!!!!:)


All times are GMT +2. The time now is 20:17.

- Copyright 2026 4Tuning