Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   POZE CU GAGICI !!! (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7423-poze-gagici.html)

RCS. 26-07-06 20:20

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
5 Attachment(s)
Caldura mare ,,mon cher''.8)

CJ-01-WOB 28-07-06 04:14

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
10 Attachment(s)
bafta baieti cu topiku :)

RCS. 28-07-06 19:08

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
2 Attachment(s)
La moda e ,,negru''...8)

MasterK 30-07-06 15:02

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Ma ......... pai puneti ma poze cu fomeile voastre :)) pai stai sa descarc niste poze de pe google! :)) Credeam ca e cu fomei d-ale noastre! LOL!


Bafta all!

RCS. 31-07-06 08:35

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by MasterK
Ma ......... pai puneti ma poze cu fomeile voastre :)) pai stai sa descarc niste poze de pe google! :)) Credeam ca e cu fomei d-ale noastre! LOL!Bafta all!

:arrow: Ce doresti tu exista aici https://forum.4tuning.ro/28-femei/2838-poze-prietenele-amicele-voastre.html .8)

RCS. 26-10-06 08:30

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
3 Attachment(s)
Aceste tipe doresc sa fie imbracate in haine din piele de crocodil...:twisted:

RCS. 26-10-06 11:43

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
4 Attachment(s)
:eyebrow: :eyebrow: :eyebrow:

ar 79 dix 26-10-06 22:19

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
3 Attachment(s)
si mai cateva!

RCS. 27-10-06 20:21

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Visul barbatilor ::arrow:

RCS. 27-10-06 20:28

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Visul femeilor::arrow:

AR 89YOJ 28-10-06 18:23

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
chiar ca ii frumos visu ala al baietilor !!!!

RCS. 13-11-06 18:58

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Una bucata blonda :twisted:

theabsolutesound 13-11-06 19:12

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
parca m-as impaca mai bine cu aia de langa masina ....sau si cu masina :D:D decat blonda asta ......

RCS. 16-11-06 16:40

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Honda power

RCS. 19-11-06 10:01

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
8 Attachment(s)
Divizia A sexy:arrow: Simona Slatculescu - UTA
"Lacatus, ce jucator!"
Simona Slatculescu are 22 de ani, 1,73 m si 52 kg, dimensiuni 88-60-90. Practica modelling-ul de 6 ani, timp īn care a facut reclama pentru Orange, Samsung, Connex si Wash&Go, iar acum este imaginea Dacia. Capitanul Stelei, Mirel Radoi, este jucatorul preferat pentru ca are aceeasi determinare ca antrenorul Aradului, Marius Lacatus, o alta pasiune a ei: "Īmi amintesc de meciurile lui Lacatus si eram fascinata de evolutiile lui. Am fost de cīteva ori cu tatal meu pe stadion la meciurile Stelei. Acum vreau sa ma bucur de victoriile Aradului"
sursa: gsp.ro si maxim !

ar 79 dix 19-11-06 11:28

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
moama mai RCS, pai daca era asta pe teren se termina 0-0 si arbitrul isi dadea rosu lui cred.:) pai se holbau jucatorii la ea de mama focului.

morghen 19-11-06 11:54

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
vere cat is dintzii de mari la ea in gura !!! :o

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1163926883

exit0905 20-11-06 13:44

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by morghen (Post 628537)
vere cat is dintzii de mari la ea in gura !!! :o

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1163926883

iti dai seama daca te musca aia......:P

RCS. 17-12-06 18:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Here comes Christmas!;)

exit0905 18-12-06 14:16

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
3 Attachment(s)
daca tot vine craciunul sa avem si niste "craciunite"...:)

BULLETTT 18-12-06 19:10

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Cam praf astea 3,.......a lu' RCS e vedeta:D

RCS. 18-12-06 21:19

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Pt aradeni cu dedicatie...!!!8) 8)

RCS. 20-01-07 22:12

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Si mai si gateste...

RCS. 09-02-07 22:17

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Anna Nichole Smith 1967-2007 R.I.P.:sad:

ar 79 dix 10-02-07 08:35

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
sai fie tzarana usoara!:bunch:

AR33COP 10-02-07 09:19

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
degeaba o luat milioanele lu tinerelu ala de 90 ani cu care o fo maritata

exit0905 10-02-07 11:45

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
3 Attachment(s)
sper sa nu ma injurati

Aelius 10-02-07 13:45

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by AR33COP (Post 741811)
degeaba o luat milioanele lu tinerelu ala de 90 ani cu care o fo maritata

Nu le-o luat.Inca se judecau.Da oricum faza tare e ca mosu arata la fel si la nunta si la inmormantare,deci no fost nici un chin.Numa o trebuit sa inchida ochii.Anyway pacat de anuta:sad:

morghen 10-02-07 15:16

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Ce imi place la toate pizdele astea "mai batrane" care se pozeaza...e ca spre deosebire de cele mai tinere cele "mai batrane" stiu sa zambeasca intr-o poza shi uitandu-te la poza zici: da...uite ce frumoasa e, pe cand japitzele astea.....la majoritatea le potzi citi pe fatza un singur lucru: sug **** vreau **** vreau sa ma *** !

nu sunt frumoase, sunt bune de **** shi exclama acest lucru...m-am cam saturat de ele shi abureala lor.

PS: tare tipa care gateshte :D

criss 11-02-07 06:44

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by exit0905 (Post 741981)
sper sa nu ma injurati

Cu parere de rau a trebuit sa sterg ultimele 2 poze(vede andrei si iar ne trezim ca-si foloseste instrumentul in alte scopuri);)

NEo007 11-02-07 14:02

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Ahaha ce tare :))

Adi_play 20-02-07 21:40

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
si bonde si brunete.luati de aci,dupa plac.
http://www.shaniatwain.com/files/ST-...4-1024x768.jpg
http://themes.belchfire.net/screensh...a_Ambrosia.jpg
http://file.todayload.com/wallpaper/girl/chyler.jpg
http://liewcf.com/blog/wp-images/sed...ikini-girl.jpg
http://www.lowridermagazine.com/free...r_1024x768.jpg

RCS. 24-02-07 22:29

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
5 Attachment(s)
Una bucata blonda.8)

canny 28-02-07 19:12

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Ce suparat e jilau pe pustoaice :)

Si se vede clar ca RCS e Barbat cu B mare, ii plac femeile, femeile bune si nu pustoaice !!
Mai incantane ca vad ca le gasesti bine ! :)

RCS. 16-07-07 15:41

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Uf...blondele astea...8)

TEKIN 16-07-07 15:48

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
iti plac blondele nu ?? asta chiar ca arata superba

absstrakt 16-07-07 21:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
da de ce se spanzura?? ii tanara inca :D

morghen 17-07-07 01:12

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by absstrakt (Post 1000923)
da de ce se spanzura?? ii tanara inca :D

ca am lasat-o balta...pt o bruneta :lol:

silentBMW 12-08-07 02:23

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by RCS. (Post 1000454)
Uf...blondele astea...8)

da bine spui...:D

intel23 20-09-07 20:03

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
bruneta asta a oprit timp de 10minute ciruculatia pe str. Varful cu Dor , pana a intrat in sediul Politiei... Au oprit masinile si se holbau toti la ea , femei , militieni , copii , animale...


All times are GMT +2. The time now is 16:23.

- Copyright 2026 4Tuning