Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Taxa Lunara NSL (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/74209-taxa-lunara-nsl.html)

dolb 28-06-08 15:08

Re: Taxa Lunara NSL
 
cat scandal si tamtam pentru 10 lei :):lol:

TheMaax 28-06-08 15:10

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1618039)
cat scandal si tamtam pentru 10 lei :):lol:

Uita-ti mah rad alti de noi ................... rusine, haide-ti sa ne mobilizam, hai baieti e vb de doar 10 lei dao dracu nici la curve nu te duci cu banii astia!!!

dolb 28-06-08 15:52

Re: Taxa Lunara NSL
 
:) :lol: :D ma nu rad de voi toti.. doar de astia care au facut scandal :) vorba ta.. nici la curve nu te duci de banii astia :lol::lol::lol:

DONU' 28-06-08 17:53

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by TheMaax (Post 1618019)
Cred ca a trecut destul timp ptr discutii si controverse ............... s-a votat si majoritatea a hotarat: Se va reinstaura TAXA LUNARA NSL PRAHOVA! Acestea fiind spuse rog Presedintele de club sa desemneze un casier responsabil si sa se ocupe de colectarea taxei in fiecare zi de 30 ale luni cu o marja de 7 zile iar cei ce nu se vor incadra sa suporte o supra taxa de intarziere de 1ron/zi iar daca se depaseste 30 de zile inevitabil sanctiune sau exluderea din Club! Taxa hotarata a fost de 10 lei/ luna! O zi buna in continuare!

Auzi la el, s-a reinstaurat taxa...
De unde vii tu cu legile astea mah, sa se perceapa taxa de intarziere...??? :shock:
Membrii NO SPEED LIMIT Ploiesti sunt prietenii mei, la fel ca si cei din afara clubului. Noi n-avem divergentze intre cluburi sau cu outsiderii.
Iti reamintesc ca suntem seara de seara impreuna pe strazi, radem, glumim, ne ajutam si ne spirjinim atunci cand e nevoie.
De unde vii tu si impui o supra taxa de intarziere de 1ron/zi iar daca se depaseste 30 de zile inevitabil sanctiune sau exluderea din Club!? Inevitabil sanctziune? Adica ce faci? Le dai puncte de penalizare la Politzie? Le inchei proces verbal?

Eu Donu' impreuna cu Blondu' DOG am hotarat ca deocamdata sa nu fie nicio taxa.
Pe viitor, daca vom impune vreo taxa aceasta va fi de 20 Ron lunar, bani cu care vom comanda un banner mai mare cu NSL Ploiesti, vom incerca sa facem gratuita intrarea membrilor filialei la diferite expozitii, curse auto, ca pana la urma tot banii nostri sunt si trebuie sa-i folosim in avantajele filialei.

TheMaax 28-06-08 17:57

Re: Taxa Lunara NSL
 
Poi cand Bonule???????? Cand vom avea bani de banner! Hai sa mai miscam ceva pe aici! Prieteni , neprieteni fara reguli nu putem sa facem nimic si asta am mai discutat-o plus ca majoritatea dintre noi asta am votat!!!

shantzu 28-06-08 17:58

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1618309)
ca pana la urma tot banii nostri sunt si trebuie sa-i folosim in avantajele filialei.

Sa ii bem seara de seara cat timp avem permisul "amanat" :rolleyes2

DONU' 28-06-08 18:09

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by TheMaax (Post 1618314)
Poi cand Bonule???????? Cand vom avea bani de banner! Hai sa mai miscam ceva pe aici! Prieteni , neprieteni fara reguli nu putem sa facem nimic si asta am mai discutat-o plus ca majoritatea dintre noi asta am votat!!!

O sa facem...
Stai lnistit...
Te agiti degeaba... Sa vedem ca va veni lumea la intalniri intai.
Deocamdata discutam despre club decat eu cu tine si cu Blondu. Te inteleg ca vrei sa facem treaba, insa nu impune tu o taxa si niste reguli, te rog!

TheMaax 28-06-08 18:12

Re: Taxa Lunara NSL
 
Bonule, cu tot respectul cuvenit Domn Presedinte stergetiva in pana mea ochelari, am zis ca se va impune si te am rugat pe u sa te ocupi de asta nu ca am impus eu ....... si ca tot veni vb de impus am impuso noi toti prin votul nostru .............. in fine daca iar stam si frecam tiparul iar o sa ne delasam .................... luna viitoare as propune o intalnire mica la un gratar ceva dar nah ............. nu avem domne cum nu?

dolb 28-06-08 18:14

Re: Taxa Lunara NSL
 
eu propun sa dati o tura pana la targoviste majoritatea membrilor si vorbim toti acolo si stabilim ce si cum! .... sau faceti voi o intalnire cu toti si apoi stabiliti daca sa fie taxa sau nu! e mai bine asa pentru toti ! sa nu va prind ca va mai certati :D

TheMaax 28-06-08 18:16

Re: Taxa Lunara NSL
 
Nu ne certam Dolb .. .......... e doar un debate in stilul nostru caracteristic, pana diseara o sa ajungem sa fim beti morti toti ................. :)):)):))

DONU' 28-06-08 18:21

Re: Taxa Lunara NSL
 
"Stergeti-va" se scrie dezlegat... A draq gramatica asta in spatziu.
Eu nu propun neaparat o intalnire la un gratar.
Dar o sa incercam si un gratar daca vrei tu neaparat.

Shantzu! Mi-au luat permisul! Am luat amenda...! Am luat-o mai mare...!!! :lol:

TheMaax 28-06-08 18:24

Re: Taxa Lunara NSL
 
Hmmm daca vreau eu! Mda nu mai zic nik ......................... ai dreptate ma agit degeaba !!! :(

DONU' 28-06-08 18:41

Re: Taxa Lunara NSL
 
Iti explic eu care e treaba si de ce nu prea sunt de acord cu gratarul.... dar nu aici! Stii tu ca cel mai bine rezolvam problemele fatza in fatza nu pe forum. Aici toata lumea vrea cate ceva, aici fiecare vrea sa fie cel mai bun.

shantzu 28-06-08 18:50

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1618387)
IAici toata lumea vrea cate ceva, aici fiecare vrea sa fie cel mai bun.

Fiecare o vrea mai mare :rolleyes2

Skma 28-06-08 20:47

Re: Taxa Lunara NSL
 
Pe mine nu m-a intrebat nimeni de taxa !:twisted:

jakal 29-06-08 00:24

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by Skma (Post 1618553)
Pe mine nu m-a intrebat nimeni de taxa !:twisted:

tu nu mai dai bani......asiguri cauciucuri pt baietii din club.......:lol::lol:

DONU' 29-06-08 04:16

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by Skma (Post 1618553)
Pe mine nu m-a intrebat nimeni de taxa !:twisted:

Da' tu cine esti mah? Ce masina ai? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 02:25.

- Copyright 2026 4Tuning