![]() |
Re: Taxa Lunara NSL
cat scandal si tamtam pentru 10 lei :):lol:
|
Re: Taxa Lunara NSL
Quote:
|
Re: Taxa Lunara NSL
:) :lol: :D ma nu rad de voi toti.. doar de astia care au facut scandal :) vorba ta.. nici la curve nu te duci de banii astia :lol::lol::lol:
|
Re: Taxa Lunara NSL
Quote:
De unde vii tu cu legile astea mah, sa se perceapa taxa de intarziere...??? :shock: Membrii NO SPEED LIMIT Ploiesti sunt prietenii mei, la fel ca si cei din afara clubului. Noi n-avem divergentze intre cluburi sau cu outsiderii. Iti reamintesc ca suntem seara de seara impreuna pe strazi, radem, glumim, ne ajutam si ne spirjinim atunci cand e nevoie. De unde vii tu si impui o supra taxa de intarziere de 1ron/zi iar daca se depaseste 30 de zile inevitabil sanctiune sau exluderea din Club!? Inevitabil sanctziune? Adica ce faci? Le dai puncte de penalizare la Politzie? Le inchei proces verbal? Eu Donu' impreuna cu Blondu' DOG am hotarat ca deocamdata sa nu fie nicio taxa. Pe viitor, daca vom impune vreo taxa aceasta va fi de 20 Ron lunar, bani cu care vom comanda un banner mai mare cu NSL Ploiesti, vom incerca sa facem gratuita intrarea membrilor filialei la diferite expozitii, curse auto, ca pana la urma tot banii nostri sunt si trebuie sa-i folosim in avantajele filialei. |
Re: Taxa Lunara NSL
Poi cand Bonule???????? Cand vom avea bani de banner! Hai sa mai miscam ceva pe aici! Prieteni , neprieteni fara reguli nu putem sa facem nimic si asta am mai discutat-o plus ca majoritatea dintre noi asta am votat!!!
|
Re: Taxa Lunara NSL
Quote:
|
Re: Taxa Lunara NSL
Quote:
Stai lnistit... Te agiti degeaba... Sa vedem ca va veni lumea la intalniri intai. Deocamdata discutam despre club decat eu cu tine si cu Blondu. Te inteleg ca vrei sa facem treaba, insa nu impune tu o taxa si niste reguli, te rog! |
Re: Taxa Lunara NSL
Bonule, cu tot respectul cuvenit Domn Presedinte stergetiva in pana mea ochelari, am zis ca se va impune si te am rugat pe u sa te ocupi de asta nu ca am impus eu ....... si ca tot veni vb de impus am impuso noi toti prin votul nostru .............. in fine daca iar stam si frecam tiparul iar o sa ne delasam .................... luna viitoare as propune o intalnire mica la un gratar ceva dar nah ............. nu avem domne cum nu?
|
Re: Taxa Lunara NSL
eu propun sa dati o tura pana la targoviste majoritatea membrilor si vorbim toti acolo si stabilim ce si cum! .... sau faceti voi o intalnire cu toti si apoi stabiliti daca sa fie taxa sau nu! e mai bine asa pentru toti ! sa nu va prind ca va mai certati :D
|
Re: Taxa Lunara NSL
Nu ne certam Dolb .. .......... e doar un debate in stilul nostru caracteristic, pana diseara o sa ajungem sa fim beti morti toti ................. :)):)):))
|
Re: Taxa Lunara NSL
"Stergeti-va" se scrie dezlegat... A draq gramatica asta in spatziu.
Eu nu propun neaparat o intalnire la un gratar. Dar o sa incercam si un gratar daca vrei tu neaparat. Shantzu! Mi-au luat permisul! Am luat amenda...! Am luat-o mai mare...!!! :lol: |
Re: Taxa Lunara NSL
Hmmm daca vreau eu! Mda nu mai zic nik ......................... ai dreptate ma agit degeaba !!! :(
|
Re: Taxa Lunara NSL
Iti explic eu care e treaba si de ce nu prea sunt de acord cu gratarul.... dar nu aici! Stii tu ca cel mai bine rezolvam problemele fatza in fatza nu pe forum. Aici toata lumea vrea cate ceva, aici fiecare vrea sa fie cel mai bun.
|
Re: Taxa Lunara NSL
Quote:
|
Re: Taxa Lunara NSL
Pe mine nu m-a intrebat nimeni de taxa !:twisted:
|
Re: Taxa Lunara NSL
Quote:
|
Re: Taxa Lunara NSL
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:25. |
- Copyright 2026 4Tuning