Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce limuzina au cei din Ucraina! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/74114-limuzina-ucraina.html)

Viper007 10-04-08 06:45

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
lol arata de parca as fi desenat-o eu :lol:

lucian ion 10-04-08 09:00

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
super kitch ceva mai urat nu se putea!!!!!!!!!!!!!!

h3llang3l 10-04-08 09:04

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Cea mai urata masina pe care am vazut`o,am mai vazut masini urata,dar nici chiar in halul asta,patratzoaie,jante mici,stopuri imense,bara de protectzie :|...vai de ea :rolleyes2:sad:

adut 10-04-08 09:17

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
urata e bai fratilor...
exteriorul k exteriorul dar la interior zici ca e muzeu de antichitati
urat urat urat din toate punctele de vedere:oops:

xeon_gaaby 10-04-08 09:22

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
kitch.....

Snapy_xxl 10-04-08 09:40

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Alta limuzina in stil Borat....

pablo.odg 10-04-08 10:23

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Nu pot sa-mi dau seama ce masina a fost la inceput. Si sincer prefer sa nu-mi bat capul. E o hidosenie. Zici ca a luat piese aleatorii de pe vreo 10 masini si le-a aruncat cu prastia intr-o directie.

aleks 10-04-08 10:23

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
omul a facut-o dupa gustul lui, nu are cultura auto, ci doar mijloace tehnice, iar la interior se vede din greu arhitectura creata de un om care probabil are mileu pe televizor, cu peste de sticla pe el, si carpeta cu rapirea din serai pe perete...

Alfa 164 10-04-08 12:35

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Cred ca Volvo 850 ....

TheFasterMan 10-04-08 13:18

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
urata cu spume....bleah

no limits design 10-04-08 13:26

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
parerea mea e ca e foarte reusita ca design...mai ales stopurile bine proportionate si grila fata :)))))))))))))))

driver 10-04-08 14:16

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
e un audi 100 la baza

nsl_iuli 10-04-08 15:55

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Si voi ziceati ca Loganu e urat=))=))=))

Sasha 10-04-08 16:11

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Quote:

Originally Posted by nsl_iuli (Post 1477399)
Si voi ziceati ca Loganu e urat=))=))=))

ce comparatie ai facut si tu :-j

Alfa 164 10-04-08 16:13

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Quote:

ce comparatie ai facut si tu :-j
Da....macar "creatura" este luxoasa....

aleks 10-04-08 19:30

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
luxoasa? mie mi se pare ca arata a vitan tiunning...
si dormeza aia din ea, aia nu-i luxoasa, chit ca-i de lemn...

darck_angel64 10-04-08 19:34

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
:) :) :) kich

darkeddy 10-04-08 19:34

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
ce mama dracu' e asta?

gigi galagie 10-04-08 21:05

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
ce hidosenie doamne!!!!bine ca e in rusia la ei acolo!!:lol:

morpheusmaster 11-04-08 00:13

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
La groapa de gunoi cu ea....cea mai urata limuzina vazuta

liwiu_evo 11-04-08 23:45

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
parca cara morti! bleah!!!

adrian46 13-04-08 09:44

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
zici ca e facut din piese de la desmembrari...shi inauntru zici ca e casa unui pensionar care nu poate sa isi plateasca nici intretinerea,dar sa mai renoveze casa:D

aleks 14-04-08 09:43

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Quote:

Originally Posted by liwiu_evo (Post 1480355)
parca cara morti! bleah!!!

putina atentie la ce tastezi n-ar strica ;)

Ady_s94 16-04-08 09:53

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
bordul e de mertan:)

Dodo_998 22-04-08 20:25

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
existau si jante de 12.. de ce nu le-au folosit? :D si bordul e de Audi mai baieti.. unde ati vazut voi la Mercedes asa ceva?

aleks 23-04-08 14:54

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
la 190, 124, cam tot asa arata...

Sindrom 26-04-08 16:10

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
jenti de 14??? alea nu sunt de matiz???

tut ankh amon 03-05-08 00:34

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
vai....nici pe ultimu' drum n-as merge cu asta...:-o

brasco934 17-05-08 18:56

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Ce? Nu va place noul Logan Mortuero?

PS: Ce face votka din om...


All times are GMT +2. The time now is 12:58.

- Copyright 2026 4Tuning