![]() |
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
lol arata de parca as fi desenat-o eu :lol:
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
super kitch ceva mai urat nu se putea!!!!!!!!!!!!!!
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Cea mai urata masina pe care am vazut`o,am mai vazut masini urata,dar nici chiar in halul asta,patratzoaie,jante mici,stopuri imense,bara de protectzie :|...vai de ea :rolleyes2:sad:
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
urata e bai fratilor...
exteriorul k exteriorul dar la interior zici ca e muzeu de antichitati urat urat urat din toate punctele de vedere:oops: |
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
kitch.....
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Alta limuzina in stil Borat....
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Nu pot sa-mi dau seama ce masina a fost la inceput. Si sincer prefer sa nu-mi bat capul. E o hidosenie. Zici ca a luat piese aleatorii de pe vreo 10 masini si le-a aruncat cu prastia intr-o directie.
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
omul a facut-o dupa gustul lui, nu are cultura auto, ci doar mijloace tehnice, iar la interior se vede din greu arhitectura creata de un om care probabil are mileu pe televizor, cu peste de sticla pe el, si carpeta cu rapirea din serai pe perete...
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Cred ca Volvo 850 ....
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
urata cu spume....bleah
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
parerea mea e ca e foarte reusita ca design...mai ales stopurile bine proportionate si grila fata :)))))))))))))))
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
e un audi 100 la baza
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Si voi ziceati ca Loganu e urat=))=))=))
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Quote:
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Quote:
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
luxoasa? mie mi se pare ca arata a vitan tiunning...
si dormeza aia din ea, aia nu-i luxoasa, chit ca-i de lemn... |
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
:) :) :) kich
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
ce mama dracu' e asta?
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
ce hidosenie doamne!!!!bine ca e in rusia la ei acolo!!:lol:
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
La groapa de gunoi cu ea....cea mai urata limuzina vazuta
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
parca cara morti! bleah!!!
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
zici ca e facut din piese de la desmembrari...shi inauntru zici ca e casa unui pensionar care nu poate sa isi plateasca nici intretinerea,dar sa mai renoveze casa:D
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Quote:
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
bordul e de mertan:)
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
existau si jante de 12.. de ce nu le-au folosit? :D si bordul e de Audi mai baieti.. unde ati vazut voi la Mercedes asa ceva?
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
la 190, 124, cam tot asa arata...
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
jenti de 14??? alea nu sunt de matiz???
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
vai....nici pe ultimu' drum n-as merge cu asta...:-o
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Ce? Nu va place noul Logan Mortuero?
PS: Ce face votka din om... |
| All times are GMT +2. The time now is 12:58. |
- Copyright 2026 4Tuning