![]() |
Re: Machetele mele - coman razvan
am vzut porschele negru..foarte cool
Ce ar trebui ar fi un scaun de curse la sofer..in loc de cel original... iar cele doua scaune ramase sa le vinzi mie..:) |
Re: Machetele mele - coman razvan
Quote:
Quote:
|
Re: Machetele mele - coman razvan
"Cand pasiunea nu cunoaste limite..." era o vorba pe undeva, nu mai stiu pe unde.:D
misto porsche-urile. incet, incet iese misto si asta negru:-P bravo:!: |
Re: Machetele mele - coman razvan
Interesanta incercarea,incet,incet prinde contur macheta si cred ca o sa fie una de exceptie,bravo tie,ai talent!:lol:
|
Re: Machetele mele - coman razvan
deocamdata porcul asteapta piese :d...multe piese:D...si razvan inca se chinuie sa faca un parbriz mic:))...sa speram ca pana diseara reuseste sa faca stikerele...
|
Re: Machetele mele - coman razvan
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
6 Attachment(s)
Pentru azi :
1) carlig de remorcare fata 2) evacuare 3) stickere Azi am comandat : scaun rally, proiectoare, volan rally si extinctor 1/18! |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
5 Attachment(s)
Azi: bari de rigidizare a caroseriei ... :)
- facute din bete de urechi - lipite cu picatura intre ele si cu plastic topit - vopsit negru - montat pe masina |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Foarte tare a iesit , faza cu betisoarele e chiar geniala :)) si arata criminal , felicitari !
Mai faci ceva la ea? |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Multumesc! :) Oho, mai e de lucru o groaza! Surprizele vor veni pe parcurs ... :)
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
razvan si imaginatia:))))toate secretele imi apartin mie...asa sa fiu modest:)))hai ca glumeam....urmeaza multe surprize...
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
frumos,poti uita de "lipiciu de pe mana",si mie mi-a intrat un strop in ochi,astept sa iti vad finalul
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
de plexiglas nu ai auzit? Eu am incercat si a mers sau uitate la masina mea dacia si vezi ca este un om care face lucrari din plexiglas poate te ajuta el
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Ba da am auzit! :lol: Am si facut rost! Mai trebuie prelucrat! ;)
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Tare !
Si eu vreau sa fac ceva similar... candva... |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
stingatorul ala e cat China.....iti dai seama cum ar fi sa ai un stingator cat scaunul in masina? :D
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Stingatorul 1/18 pleaca luni spre mine! ;)
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
imi place ce i-ai facut... mai putin intercooler-ul...
chiar nu are loc acolo :cry: aaa... si iti trebuie geam la oglizi :-P in rest... numai laude |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Aha ! Ti-am zis eu, din broscuta cea raioasa se transforma in printul cel frumos. Foarte tare masinuta ! Succes in continuare !
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
are geam la oglizi?
eu nu vad... :cry: |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Scuze! Am citit ca "iti trebuie geam si oglinzi" ... scuze! :(
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
eu zic ca intercoolerul o sa fie construit ..acum e ca idee:D...si arata bine
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
3 Attachment(s)
WIP ... multumesc bmw548! :shock:
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Quote:
bv radu bv razvan |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Cu placere Razvan :) Sa inteleg ca s-au potrivit bine?
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
@Edi - multumim! :)
@bmw - Au venit mai mult decat ok! Si indicatiile au fost pretioase! Am montat tot, nu am verificat deloc si am pornit totul la final si a mers perfect! Multumesc mult! |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Cu mare placere :) Astept sa vad poze cu "Porcul" terminat pe o etapa de coasta ceva :)
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Nu prea ai timp acum de machete ... dar incet, incet il fac! ;)
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Felicitari Razvane chiar a iesit frumos!;)
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Mult succes in continuare!!
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Foarte tare "Porcul"!!!Idei foarte tari si mai ales rollcage-ul mi se pare foarte tare din ce te-ai gandit sa il faci..:D!!!
Multa Bafta in continuare:D!!! |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Arata foarte bine cu halogenele alea. Vad ca te-ai descurcat pana la urma cu sticker-ele. Sponsorizat de OMV. Fain.
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
imi place si mie, daca ai fi pozat-o intr-un decor adecvat as fi zis ca e masina adevarata, bravosss. oricum, interesanta ideea de a o lasa fara parbriz!!! :chainsaw:
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
Quote:
Plus ca din pacate OMV nu mai sponsorizeaza in raliuri. :( |
| All times are GMT +2. The time now is 06:14. |
- Copyright 2026 4Tuning