![]() |
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
Masinuta se cam vinde... aici: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/80730-opel-astra-2001-opc-line-diesel-81-000km.html
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
Mare pacat ca o vinzi, ai avut probleme ceva ?
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
Singura problema e ca mi-a picat cu tronc un BMW :(
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
peste 100 cp o sa vi se sparga cutia ;)
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
Cat de sigur esti tu de treaba asta?
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
Nu mai tin minte unde am citit ,dar mam documentat bine pt ca vruiam sa ii fac la a mea dar dupa ce mi sa dus chiuloasa am lasato mai moale...valorile sunt luate dintr-o carte opel,poti sa ajungi la 240 nm dar nu mai mult altfel vei avea probleme cu cutia,si am mai citit ca poti lua 3 mm maxim din chiuloasa (stiu pe cineva de a luat 1 mm si parca e alta masina ,o varianta mai ieftina de chip tuning ). Spor in continuare si apropo frumoasa masina .
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
E bine ca BMW`u ala e singura ta problema. Daca as fi avut mai multi bani si nu ar fi fost Caravan a mea, m-ar fi interesat componentele acelea OPC. Dar trebuie sa ma abtin.. :)
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
nu inteleg ce vrei sa zici ,dar eu personal am avut destule probleme la motor cu ea dar sa ii mai faci chip tuning si altele scade foarte mult fiabilitatea si decat sa stau cu ea prin service ca e rau fara masina,vrei cp iti iei alta masina care are potential sau schimi motorul cu totu
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
GTXR, postul de mai inainte ii era adresat lui cristi, nu tie, ai inteles tu gresit.
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
Quote:
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
Pret nou pt masina: 8.300 EUR. Mai discutam, etc etc. 0721 400 528, 0765 419 528.
Urgent! Saptamana viitoare imi vine masina noua! |
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
Quote:
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
BMW 320d... :D
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
Am vazut live Opel-ul in CT anul asta :) Nu stiam de unde sa o iau. :D
|
Re: Masina mea : Opel Astra G 2001, OPC Line
Ce mica-i lumea :)
Oricum, este de vanzare. Pret: 7.650 €. Vizibila la rubrica Vanzari Auto. |
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning