Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle Piry VS tng & kickass || Round One (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/7277-battle-piry-vs-tng-and-kickass-round-one.html)

kickass 12-09-05 01:51

a trecut o luna si inca nu ati reusit sa faceti o amarata de masina.. ce draq.. nu ati gasit vreo 1-2ore libe intr'o luna? la voi cat dureaza sa faceti o masina? sau piry.. ai deschis topicul asta doar asa.. la deruta? :roll:

Piry 12-09-05 08:20

asa mult o durat ca sa te prinzi?

tng 12-09-05 10:39

Piry la ce incerci sa faci reclama? :lol:

kickass 13-09-05 14:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Piry\"
asa mult o durat ca sa te prinzi?

nu a durat asa de mult.. dar pana acum cateva zile am fost plecat... 8)

ciuMpi 15-09-05 10:33

ba Piry.......numa gurai de tine :blahblah: atat ai dat din gura si atata importanta ti-ai dat dar pana acum nu ai aratat nimic :? sti ce......mai bine te apuci de ping-pong :wink:

Piry 15-09-05 10:47

oah sa-mi bag picioarele....te-ai prins, am fost deconspirat ce ma fac acuuuuuuuum? :panic icon:

dute ma veziti de liceu la cei 15 ani de ai tai.

kickass 15-09-05 14:32

ciumpi are dreptate in ce spune... :lol:

cred ca se poate inchide topicul ca vad ca domnul piry nu poate arata nimik.. in afara faptului ca vorbeste mult si se crede cel \"mai tare\".. nu vad nimik altceva :roll:

EvLSant0S 15-09-05 14:47

avetzi pana sambata .. sa puneti masinile , daca nu ..
inchid topicul ;)

Piry 15-09-05 14:58

binenteles ca \"i won't make it\" ;)

si acum am foarte mult de lucru dar imi notifica pe e-mail ca sa raspuns la topic asa ca nu-mi este foarte greu sa dau 2 clickuri sa vad ce scrie kickass bazatu.

pina acum am invatat ceva de la kickass si ciumpi eu is dumnezo care-i jucator de ping pong.

EvLSant0S 15-09-05 14:59

atzi ars-o aiurea ..
topic inchis .


All times are GMT +2. The time now is 02:18.

- Copyright 2026 4Tuning