![]() |
Re: Koenigseder Infiniti FX35
din lateral e un bolid... din spate arata beton ... din fata e oribila ....
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
spatele e oarecum OK, dar fatza aia e urata cu draci...
e parerea mea, si nimic mai mult:D |
Re: Koenigseder Infiniti FX35
mai frumoasa Stock, daca chiar sunt reale pozele ceea ce nu cred designerul care a desenat kitu are probleme.:P
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
cei mai trebui tuning la asta ca arata deja mortal dupa linia de productie.pacat de masina ca au stricato
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:03. |
- Copyright 2026 4Tuning