Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

spgbuc 07-04-08 23:13

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
superr tare pacat ce e organizat pt politicieni nici aici nu scapam de ei mama lor de hoti ordinari:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: :sad::sad::sad:

hoinar 07-04-08 23:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by spgbuc (Post 1472281)
superr tare pacat ce e organizat pt politicieni nici aici nu scapam de ei mama lor de hoti ordinari:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: :sad::sad::sad:

vai, man, da' cum vorbesti asa de "tineretul pesedist"? avai... stiam ca orice club (asociatie) e apolitic... parca asa scrie in lege... iar "asocierea" pt un astfel de eveniment nici nu am cum s-o privesc altfel... decat "apolitica" :))
ma intreb cu ce vine in parteneriat "tineretul" asta... de se face cu ei show-ul si cu nimeni altcineva... au ceva masini "tari" in partid? niste passat-uri din 2003 cu tot ce vrei pe ele... gri metalizate cumva?

ionutz, nu o lua in nume de rau ce am scris... dar nu poti sa nu iti pui intrebari la o astfel de "asociere" in prag de alegeri... daca va asociati si voi cu o firma tare din domeniul auto, era cu totul altceva la imagine... bafta si iti tin pumnii sa iasa bine... toti avem nevoie de cat mai multe astfel de evenimente... poate ne aruncam si noi din alba pana la voi... ca si anul trecut am fost, chiar daca doar ca spectatori...

IonutzMFF 08-04-08 16:00

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Evenimentul e organizat in totalitate de mine , TSD'ul a contribuit doar cu niste sponsorizari mai ''grase'' , doar sa apara si numele lor pe afis.Deci ei sunt prezenti doar cu numele , restul tine de mine si cei 3 coorganizatori . Va promit un mare show , de la care nimeni nu va pleca dezamagit

Villy ATS 08-04-08 17:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
off.. alt show la foarte mare departare de mine...

SEBASTIAN 09-04-08 09:13

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Va urez mult succes!
Sunt convins ca va fi o cursa frumoasa si ca organizarea va fi la un inalt nivel mai ales ca stiu ca organizatorul s-a interesat de f multe aspecte sa acopere cat mai bine cerintele participantilor.
Voi fi plecat din tara la momentul in care se va incepe cursa asa ca nu-mi ramane decat un gust amar, pt ca nu pot fi cu voi.

IonutzMFF 09-04-08 12:42

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Ne pare rau ca nu ne poti onora cu prezenta Sebastian , daca totul va merge bine si sunt convins de asta vom organiza in fiecare an un astfel de eveniment aici la Baia Mare, si intotdeauna tu vei fi invitatul nostru de onoare

SEBASTIAN 09-04-08 21:40

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Va multumesc si va spun ca sunt onorat de ospitalitatea voastra.
Cu siguranta nu este un eveniment care trebuie pierdut.

NightClubRacer 09-04-08 23:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
suna bine, ne vedem acolo! ;) succes la organizare

NUT_28 10-04-08 12:58

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
abia astept....
ionut, ai rezolvat cu platformele? :D

iulian.ghetto 10-04-08 23:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
bafta la organizare..ne vedem pe acolo!:-P

tristan 11-04-08 11:38

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Si care e problema ca au bagat politicienii banii? Recpect pentru Ionut ca a reusit sa-i convinga sa dea bani pentru un eveniment ca acesta. Eu as vrea sa fie in fiecare weeknd cate un eveniment si chiar nu m-ar interesa cine a venit cu banii, mafiot, traficant de droguri sau politician. Daca organizarea e buna, distractia e mare si oamenii s-au simtzit bine atunci nu vad care e problema...

Sincer... RESPECT!!!!

morghen 11-04-08 11:43

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
salut,ce premii se dau ?

tristan 11-04-08 17:07

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by R M B (Post 1479648)
cred ca se da premiu o Ceapa degerata. zii undeva un concurs de genul, unde s-au dat premii.( cauciucuri, ulei,etc) ca doar chestiile astea se fac pentru profit, nu neaparat de dragul show-ului.

La Oradea la West Side Tuning Event... s-a dat premiu cate 100 Eur la fiecare grupa, plus castigatorii grupelor au participat la o tombola speciala unde s-a castigat o instalatie NOS.
Intreaba-l pe Tor (Cristi cu MR2u de la Deva) el a castigat instalkatia NOS!!!

Aaa eu am castigat la oradea 4l ulei castrol...

IonutzMFF 11-04-08 17:07

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Premiile vor consta in cupe si diplome ...Nu va pot spune ce pot oferii ceilalti sponsori dar oricum premiile vor fi consistente .

the rider 11-04-08 22:44

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
de abia astept fratilor. mai iesim din viata asta monotona. cauciuc incins

tristan 12-04-08 16:11

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1479667)
Premiile vor consta in cupe si diplome ...Nu va pot spune ce pot oferii ceilalti sponsori dar oricum premiile vor fi consistente .

Deci in afara de diplome si cupe vor fi si premii...nu???

IonutzMFF 12-04-08 16:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Da...oferite de anumiti sponsori

cristiano304 13-04-08 11:44

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
a da abia astept..succes la organizare...

jull 13-04-08 12:16

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Taxa de inscriere cat va fi ? ... ceva premi se v-or acorda castigatorilor ?
Multa bafta la organizare !!!

cipricipri 13-04-08 12:35

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by jull (Post 1481883)
Taxa de inscriere cat va fi ? ... ceva premi se v-or acorda castigatorilor ?
Multa bafta la organizare !!!

Din cate am inteles taxa e de 10 lei pt spectatori si de 20 lei pt participanti(1masina+2persoane) si referitor la premii citeste intai thread-ul si dupa aia posteaza ca scrie destul de clar!:chainsaw::chainsaw::chainsaw:

jull 13-04-08 12:57

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by cipricipri (Post 1481926)
Din cate am inteles taxa e de 10 lei pt spectatori si de 20 lei pt participanti(1masina+2persoane) si referitor la premii citeste intai thread-ul si dupa aia posteaza ca scrie destul de clar!:chainsaw::chainsaw::chainsaw:

Multumesc pt raspuns !

IonutzMFF 13-04-08 22:23

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
1 Attachment(s)
Ca atmosfera sa devina mult mai incendiara , Grasu XXL impreuna cu Maximilian vor sustine un concert de zile mari :) Animatoarele de altfel nu vor lipsi ....Preturile vor fi 15 Ron/spectator respectiv 25 Ron/ masina participanta/2 persoane

tuner_cata_05 14-04-08 00:10

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1482726)
Ca atmosfera sa devina mult mai incendiara , Grasu XXL impreuna cu Maximilian vor sustine un concert de zile mari :) Animatoarele de altfel nu vor lipsi ....Preturile vor fi 15 Ron/spectator respectiv 25 Ron/ masina participanta/2 persoane

Super....;););)
Trece timpul foarte repede,mai sunt doar 27 de zile....;)
Sper ca nu mai inlocuit...tot eu cu Crebzy stam cu steagurile la finish...aseai???:D;)

IonutzMFF 14-04-08 09:55

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Cronometrarea se va face cu fotocelule iar startul cu semafor...oricum suntetzi baietii mei de baza :)

mosky 14-04-08 12:57

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
atat imi doresc, vremea frumoasa de restul se ocupa baietii:workout:

MephistoBM 14-04-08 15:13

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1483313)
Cronometrarea se va face cu fotocelule iar startul cu semafor...oricum suntetzi baietii mei de baza :)

din cate imi aduc eu aminte anul trecut tot cu semafor a fost startul si s-a cam comentat ca nu s-a prea vazut de soare etc... sper sa nu se repete faza si anul asta... o sa gasesti tu o solutie ;) :D :lol:

cipricipri 14-04-08 16:30

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1482726)
Ca atmosfera sa devina mult mai incendiara , Grasu XXL impreuna cu Maximilian vor sustine un concert de zile mari :) Animatoarele de altfel nu vor lipsi ....Preturile vor fi 15 Ron/spectator respectiv 25 Ron/ masina participanta/2 persoane

K nu stiu de unde am stiut ca e 10 cu 20 dar nu mai conteaza!Oricum nu banii conteaza ! Sper sa iasa foarte bine !:peace::peace::peace:

IonutzMFF 14-04-08 16:34

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
A fost 10 cu 20 dar atractiile s'au inmultit pe parcurs si consider cresterea cu 5 lei destul de rezonabila ...

MephistoBM 14-04-08 17:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Ionutz, lasi si motoare la show?

IonutzMFF 14-04-08 20:43

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Nope , motoarele au acees doar in parcare...fara suparare dar anul trecut unii s'au comportat foarte urat si a iesit haos

dj.basss 15-04-08 00:13

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
super tare trebe safiu prezent:P

Keisuke 15-04-08 01:28

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1484483)
Nope , motoarele au acees doar in parcare...fara suparare dar anul trecut unii s'au comportat foarte urat si a iesit haos

Buna decizie !

M I V E C 15-04-08 11:12

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
chiar mareata decizia. is cam periculosi motoristi cand au spatiu mult.

juana_man 15-04-08 13:06

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1485309)
chiar mareata decizia. is cam periculosi motoristi cand au spatiu mult.

:pissed::pissed::pissed::burn:

mda...nu vreti sa ne si fierbeti daca tot ne bagati intr-o oala???

dj.basss 15-04-08 19:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
se va plati intrarea???

bogo4all 15-04-08 20:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Eu inteleg ca e mare lenea, dar sa citesti cu cateva posturi mai sus nu cred ca e greu

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...6&postcount=62

dobro_c 16-04-08 00:55

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
da ce aveti cu motoristii???

recunosc ca data trecuta nu a iesit tocmai bine, dar vorba lui juana... nu vreti sa ne si fierbeti???

nu ar merge si niste liniute de motoare sau macar sa fie asa de expozitie si eventual cine stie sa ne arate ceva smecherii (daca exista cineva pe care stiti :D)...

GODLESS 16-04-08 03:01

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by dobro_c (Post 1486988)
da ce aveti cu motoristii???

recunosc ca data trecuta nu a iesit tocmai bine, dar vorba lui juana... nu vreti sa ne si fierbeti???

nu ar merge si niste liniute de motoare sau macar sa fie asa de expozitie si eventual cine stie sa ne arate ceva smecherii (daca exista cineva pe care stiti :D)...

Nu a iesit bine , nu din cauza motoristilor ci din cauza celor de la security (gardieni) care erau niste tolomaci si nu au stiut sa-i tina in frau ...

adriano9 17-04-08 12:53

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
nu erau aia de la ukro anu trecut ?tot aia vor fi ?

IonutzMFF 17-04-08 13:09

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
De data asta vor fi prezenti in jur de 200 Jandarmi si 3 echipaje de politie pentru mentinerea ordinii...Pe pista si in locul unde vor fi masinile participante accesul publicului va fi interzis


All times are GMT +2. The time now is 16:33.

- Copyright 2026 4Tuning