![]() |
Re: Kadett prin Bucuresti
Sunt 95% gata.Va astept la Braila.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Viitorul suna bine !
|
Re: Kadett prin Bucuresti
|
Re: Kadett prin Bucuresti
se misca bine rau domnu felicitari :)
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
suta o face cam in 3,..ceva sec. si ~240 in cam in 14 :)))
scuze pt oft dar este prea comic/tare filmul :) |
Re: Kadett prin Bucuresti
dom' Dragos, te asteapta si WRXu la braila :) ne videm acolo !
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
farte felicitari, imi pare rau k nu am venit eu cu masina k sa ne dam, din motive personale nu am putut sa ajung dar a venit un prieten
|
Re: Kadett prin Bucuresti
felicitari dragos pentru castigarea grupei !
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
A intaia si a doua pleca fara sa accelereze prea tare... la a treia accelera si se ducea peste adversar... si din ce am vazut nu prea mai era nevoie de 4 si 5... le dadea de spectacol, una dupa alta...
|
Re: Kadett prin Bucuresti
vreau si eu un film de la cursa daca se poate cu bomba asta:)
|
Re: Kadett prin Bucuresti
frate pana la urma unde e kadettu ? " Kadett in bucuresti" imi pare rau k nu am fost eu acolo sa ne dam, mi-a zis prietenul meu care a fost cu masina k ai vb cu el, in bucuresti nu vii? :)
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Va multumesc pentru aprecieri. Victoria de la Braila vine dupa abandonul de la Suceava, etape intre care am avut tendinta sa renunt la acest sport pe fondul unor probleme personale acumulate in timp ( de acolo si absenta mea la Ploiesti, Tulcea, Brasov, etc ). Din fericire munca depusa la o alta masina de aici de pe forum pentru repunerea ei pe roti m-a facut sa imi revin si am acordat din nou atentia cuvenita Kadettului. Masina merge foarte bine, am corectat unele chestii gresite in etapa reconstruirii ei si iata rezultatul de la Braila. Asa cum am scris si pe alte topicuri, 2 lucruri sunt importante acum: 1- masina nu se mai vinde, cel putin deocamdata, 2- masina va urca o grupa mai sus in competitiile Legal Racing viitoare.
@Pompi : la Braila m-am dus la masina ta cu gandul ca tu esti la volan, am aflat apoi ca e vorba de un prieten de-al tau, am inteles ca era chiar cel care a modificat masina.Libere nu au fost si oricum nu aveam cum sa stau, fiind mult prea obosit. Din pacate nu cred ca ajung la Bucuresti prea curand pentru ca in scurt timp voi demonta masina pentru urmatoarele upgradeuri pe perioada iernii. Ramane sa ne vedem cu totii sanatosi in primavara. Numai bine. |
Re: Kadett prin Bucuresti
m-a rugat Dragos sa postez un anunt in numele lui ca el si-a uitat laptopul la BC:
sambta kadetul este in Bucuresti si ar dori o intalnire cu Seatul Cupra care a fost la Braila (ala gri), cu 350Z-u' sau alte masini care sunt interesate. lasati-mi PM daca sunt doritori (cu locul, ora si un nr te contact) Bodgan |
Re: Kadett prin Bucuresti
O sa iasa iureeesss!!!
|
Re: Kadett prin Bucuresti
azi mi-a zis cineva de topic dar aseara f putini din lumea curselor au fost apti de "intreceri" pt ca a fost party Insomani de 5 ani :( Alecs era cu mine acolo...
kiar imi pare rau ca nu s-a facut mai cunoscut faptul ca vine UGA ca ne rupeam inainte de un pahar sa vedem ceva interesant :oops: |
Re: Kadett prin Bucuresti
chiar imi pare rau ...abea acum am vazut :( ...chiar sunt curios am vazut ca masina este ft rapida :)
bafta ....daca e ceve PM ;) |
Re: Kadett prin Bucuresti
next time...dupa 1 ian 2009...macar nu a trecut weekendul degeaba...voi ati petrecut, eu am reusit in cele din urma sa fac un dyno la masina asta ( vezi topic dyno tuning )
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:51. |
- Copyright 2026 4Tuning