Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Pensionarii japonezi, obligati sa traga pe dreapta (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/71431-pensionarii-japonezi-obligati-traga-dreapta.html)

Bobytzul 31-03-08 21:40

Re: Pensionarii japonezi, obligati sa traga pe dreapta
 
Alt meserias asta macar participa la curse ,banuiesc ca pe cele meleaguri sunt si curse mixte ,sa fiu mai clar participa si femei si cum stiu ca sunt ff ambitioase banuiesc ca ai cistigat cam ioc intre tine si ele fiind 50 locuri libere ca valoare .Banuiesc ca de aici vine ideea ta .Eu am incercat sa conving nevasta ,sa ia permis si nici moarta nu a vrut, ca de ma duceam si eu la o nunta ,la un chefulet ca tot omul si aducea ea masina acasa asa beau apa rece de izvor .
Te citez "in romania nu numai cei peste 65 ani ar trebuii sa puna carnetu pe masa, inclsiv femeile indiferent de varste" ma dar tu mai ai frati pe acasa ,ca aflai de la ei ca femeile, sunt implicate in 34% din accidente ca restul pina la 100% revin barbatilor .Si ce ai vrea sa faca bietele femei ,barbatii pe alte coclauri asa mai iau si ele masina se mai trag la o liniuta cu baietii .

adrian46 13-04-08 14:32

Re: Pensionarii japonezi, obligati sa traga pe dreapta
 
nush ce sa zic...dar in romania majoritatea accidentelor le produc tinerii,nu persoanele in varsta:)


All times are GMT +2. The time now is 13:32.

- Copyright 2026 4Tuning