Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Parcari deosebite :) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/71-parcari-deosebite.html)

Marty 27-01-04 20:07

Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Am auzit ca faza cu mercedesu s-a intimplat la o prezentare, un angajat ceva a vrut sa o porneasca sau asa ceva si a dat cu ea in piscina ..

Mamaia

mpa 28-01-04 06:16

Omul a vrut sa fixeze bine barca si a reusit!!!

viviesp 28-01-04 09:01

4 Attachment(s)
:twisted: SAU .... :twisted:

th1nk3r 30-01-04 18:47

2 Attachment(s)
Inca o parcare memorabila:

th1nk3r 30-01-04 21:30

2 Attachment(s)
am mai gasit una

catalin rs4 30-01-04 23:44

:lol: :lol: :lol: :lol: ma de unde luati voi toate pozele astea? :lol:

viviesp 30-01-04 23:56

2 Attachment(s)
:twisted: CATA frate. .. din Romania !!! :twisted:

catalin rs4 31-01-04 00:03

:lol: :lol: :lol: poza asta ii incredibila :shock: :shock: :shock:

b99sha 31-01-04 16:45

Haha, ati vazut ce \"ridicata\" e ?? :lol: :lol:

viviesp 01-02-04 18:49

:twisted: Cata' a fost cu dedicatie. :twisted:

catalin rs4 01-02-04 18:56

:lol: :lol: :lol: :lol: merci, merci :lol: :lol: :lol: :lol:

viviesp 02-02-04 13:32

:twisted: si dupa cum vezi... DACIA este deasupra VW

Gabi_323i 02-02-04 16:08

... opel

mpa 02-02-04 16:11

FXN raspunde la pm pls!!!

viviesp 12-02-04 20:47

1 Attachment(s)
:twisted: ??????????????????? :twisted:

OVI 13-02-04 18:37

super parcarea :lol:

viviesp 26-02-04 14:27

1 Attachment(s)
:twisted: clinica :twisted:

alex_maxx 26-02-04 15:46

3 Attachment(s)
ca la noi ...la nimenea...

Fratele Lu' B 31 FXN 26-02-04 16:52

Ahhhh zoliaT nu ma mai chinui!! :(
nu ma mai face sa ma uit la o bunatate de M5 facut praf de un prost :o

Fratele Lu' B 31 FXN 26-02-04 16:54

misto poza viviesp :P :P :P
dar ar trebui totusi sa tai partea cu clio de acolo :D

cj82ufo 26-02-04 23:42

1 Attachment(s)
alta parcare dar asta cred ca e fara plata :lol:

tekno 02-03-04 22:40

3 Attachment(s)
:P

b99sha 03-03-04 06:26

3 Attachment(s)
Ne incadram?

tekno 03-03-04 10:24

1 Attachment(s)
ieresant... mashina a trecut prin zid da e intacta...

uitatziva unde au parcat femeile...
:peace:

catalin rs4 03-03-04 12:31

ca de obicei..feima la volan..interesant este ce scrie si pe indicatorul..de langa masina ia uitativa.. :lol: :lol:

tekno 03-03-04 17:21

2 Attachment(s)
altzi oameni parcatzi sub alte semne la fel de haioase :D

catalin rs4 03-03-04 19:17

:lol: :lol: da..interesnat..mai ai ceva?? 8)

tekno 03-03-04 23:29

2 Attachment(s)
cmu sa nuh?
:D

b99sha 04-03-04 15:40

Quote:

Originally Posted by \"tekno\"
ieresant... mashina a trecut prin zid da e intacta...
:peace:

Taci mai ca nu stii - a venit cu spatele si a sarit peste o bordura dar avea viteza :wink:

tekno 04-03-04 18:02

acum chiar ca nu mai intzeleg... din ce sens a venit ala?
:lol: :lol: :lol:

cj82ufo 05-03-04 12:31

masina aia a fost pusa acolo ca aspect.este si in jud mures un audi butoias facut asa doar ca se vede spatele ca si cum ar fi intrat in casa :joy:

mpa 05-03-04 15:15

Ne dai si poze cu Audi????

tekno 05-03-04 16:39

Quote:

Originally Posted by \"cj82ufo\"
masina aia a fost pusa acolo ca aspect.este si in jud mures un audi butoias facut asa doar ca se vede spatele ca si cum ar fi intrat in casa :joy:

lool
l-am vazut shi yo la TVR1 :lol:

cj82ufo 09-03-04 12:04

poze nu am cu audi
dar o sa caut .cine stie ?poate gasesc

BoSsuL3TZ 23-04-04 12:37

:)) hahhahhabuhahhaha :))) se intampla si la case mari .. dar nici chiar asa ceva.. bine la unele e de plans.. saraci nu cred ca au mai scapat.. dar altele :D greetings! :)


All times are GMT +2. The time now is 22:50.

- Copyright 2026 4Tuning