Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 330ci (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/69220-e46-330ci.html)

///carbon 07-06-09 02:53

Re: E46 - 330ci
 
fooooooaaarte frumoasa!!! mai ales jantele!! :p

am sa trec prin suceava next weekend... poate ne vedem!!!

salutari

pro-aux 07-06-09 12:25

Re: E46 - 330ci
 
treci , treci, ca omul avea masina la vanzare de acum un an....si tot atunci a scris ultima data pe topicul asta , gasit de tine pe pagina 1268

///carbon 07-06-09 20:44

Re: E46 - 330ci
 
Quote:

Originally Posted by pro-aux (Post 2387672)
treci , treci, ca omul avea masina la vanzare de acum un an....si tot atunci a scris ultima data pe topicul asta , gasit de tine pe pagina 1268

si ce dak? poate are alta... :D


All times are GMT +2. The time now is 15:25.

- Copyright 2026 4Tuning