Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Metamorfoza Mustang Corvette (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/69009-metamorfoza-mustang-corvette.html)

turbonetta© 29-02-08 22:44

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Nu cred ca a fost prost ala care a spus ca America e tara tuturor posibilitatilor:P
Sincer, e urata cu spume masina asta.Poate proprietarul se considera cool:are 2 masini:lol:

Mustang 01-03-08 08:54

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Se vede ca bara fata e fortata ... deci nu a iesit bine => Kitsch.

26WRC 01-03-08 10:22

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1387811)
Da, normal...orice tuner ar fi putut face schimbarea asta...dar e o porcarie sa iei un mustang si sa ii pui spate de corvette...RUBBISH!!! KITCH!!!

eu cred ca'i invers, adica sigur e invers s-a luat un corvette si i-a pus fata de mustang si a rezultat un mare KITCH

///V8/// 01-03-08 23:44

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 1390107)
Cred ca da .. se poate omologa .. da oricum e nasoala rau de tot :)) cum poti face asa ceva din astfel de masini?:))

in state & canada nici macar nu trebuie sa declare treaba asta nu trebuie omologat nimic (poti schimba si motorul). atata timp cat ai semnalizari, stopuri si faruri totul e ok, poa sa arate masina ca un avion... se ia politia de tine daca e masia prea lasata si freaca cauciucurile de aripi daca ai mufler care ar putea sa topeasca bumperul daca modifici esapamentul si e peste normele de poluare sau face prea mult zgomot... chestii de-astea

no limits design 05-03-08 11:25

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
beeeauuuutifulll......fuck this bitch.....super duper ugly....hai pirand-o in corvemustangu` lu bastanu` de je


All times are GMT +2. The time now is 23:28.

- Copyright 2026 4Tuning