![]() |
Re: latit jante!
teoretic...practic inca nu am vazut o janta din aia sa se faca din una vreo 2...:rolleyes2
|
Re: latit jante!
am tot urmarit discutia asta... dar m-am cam "pierdut pe drum"...:???: pana la urma, se pot lati jantele?... daca da, unde?
|
Re: latit jante!
1 Attachment(s)
Nu mai raspunde nimeni in topicul asta.Vreau sa latesc si io 4 jante pe 14.Imi puteti spune unde in Iasi?Daca se ocupa cineva de asa ceva?Pun si o poza cam cum as vrea sa iese modelu...
|
Re: latit jante!
nu esti singurul care vrea lucru asta .. si eu vreau sa dublez niste jante .. dar p 15'' .. ma gandesc si eu la un 8,5 - 9,5 (10) j :yes::yes::yes:
|
Re: latit jante!
Quote:
|
Re: latit jante!
Unde'i Puya sa le vada ?! :D:D:D
|
Re: latit jante!
Quote:
|
Re: latit jante!
Am si eu 2 jante,de bicicleta pe 28 inch si ma gandeam sa imi latesc si eu janta de pe spate,poate reusesc sa ii pun o anvelopa de motocicleta de curse sau de una de trial! :lol::lol::lol::lol: Asa par si eu mai smecher :lol::lol::lol: !
|
Re: latit jante!
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:42. |
- Copyright 2026 4Tuning