Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Joc interactiv- Ce masina crezi ca este? (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/68334-joc-interactiv-masina-crezi.html)

cristea_rotitza 07-03-08 23:11

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1402782)
piaggio, plymouth, pontiac, proton, pagani ? :)

nu pui u masiana k nu ai ghicit u pe anterioara.manu e la rand.manu pune fieru

manu_96xls 07-03-08 23:31

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1408281)
nu pui u masiana k nu ai ghicit u pe anterioara.manu e la rand.manu pune fieru

Rotitza greseala e a mea:rolleyes2 ....nu am postat masina si a el si-a dat seama ca nu mai pun si a zis sa puna el ...........Am pus acum;)

confuzzling 08-03-08 13:12

Re: ce masina crezi ca este?
 
bine baaa, punetz numai voi....am pus si eu una mica acolo....mare kestie...

GTXR 08-03-08 18:00

Re: ce masina crezi ca este?
 
....lada ? :D

manu_96xls 08-03-08 18:51

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu! nu e lada:D

cristea_rotitza 08-03-08 21:17

Re: ce masina crezi ca este?
 
fiat??????

manu_96xls 09-03-08 01:02

Re: ce masina crezi ca este?
 
Da!FIcAT131_Mirafiori :)

cristea_rotitza 09-03-08 12:36

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
sa va vad





:evil:

manu_96xls 09-03-08 12:59

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
... Opel Kadett Italsuisse Spider ....mare greseala ai facut ca nu ai sters toate placutele:twisted:

cristea_rotitza 09-03-08 15:59

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 1411431)
... Opel Kadett Italsuisse Spider ....mare greseala ai facut ca nu ai sters toate placutele:twisted:

mai avea undeva?nu am obs,asta e talbot cumva?

manu_96xls 09-03-08 17:13

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Nu! nu este
PS:Uite ce te-a dat de gol.:-P .E incercuit pe panoul acela

shpeedy 10-03-08 11:40

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 1411431)
... Opel Kadett Italsuisse Spider ....mare greseala ai facut ca nu ai sters toate placutele:twisted:

Vaz-2108 ?!

bogdan_wrc 10-03-08 12:16

Re: ce masina crezi ca este?
 
mazda 323 sau nissan sunny.

manu_96xls 10-03-08 18:16

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by shpeedy (Post 1413705)
Vaz-2108 ?!

NU!

Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1413793)
mazda 323 sau nissan sunny.

NU!

cristea_rotitza 10-03-08 18:21

Re: ce masina crezi ca este?
 
cumva lada?

manu_96xls 10-03-08 19:03

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu!:-P.........

bogdan_wrc 10-03-08 19:15

Re: ce masina crezi ca este?
 
vai de lapsus am..nissan e 90%, daca nu..sigur japoneza...

manu_96xls 10-03-08 19:35

Re: ce masina crezi ca este?
 
Nu e nissan si nici nu e japoneza:lol:

GTXR 10-03-08 19:45

Re: ce masina crezi ca este?
 
Alfa Veloce Spider ? :D

manu_96xls 10-03-08 19:47

Re: ce masina crezi ca este?
 
Esti aproape;)

GTXR 10-03-08 19:57

Re: ce masina crezi ca este?
 
Alfa_Romeo-Arna ?

manu_96xls 10-03-08 20:05

Re: ce masina crezi ca este?
 
Ai ghicit :-P. Pune poza:)

GTXR 10-03-08 20:15

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
ce credeti ca este ?

cristea_rotitza 11-03-08 00:03

Re: ce masina crezi ca este?
 
ceva italian?

DolusD 11-03-08 12:46

Re: ce masina crezi ca este?
 
mai mult ca sigur nu !

GTXR 11-03-08 12:53

Re: ce masina crezi ca este?
 
mai mult ca sigur pur sange italian !

bogdan_wrc 11-03-08 12:57

Re: ce masina crezi ca este?
 
Alfa Romeo 8C

GTXR 11-03-08 15:34

Re: ce masina crezi ca este?
 
dap ,aia e.......

Sasha 11-03-08 15:38

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Guess:?: :?:

cristea_rotitza 11-03-08 18:21

Re: ce masina crezi ca este?
 
sasha trebuia sa iti sterg postul pt k nu erai u de postat masina,nu ai ghicit u dar fiind atat de simpla o las,o ghicesc io si il las pe bogdan wrc sa puna poza.bogdane monteaza poza
ps aston martin

lowrider.STi 11-03-08 18:24

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e db9....asta iti zic eu

cristea_rotitza 11-03-08 18:40

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by lowrider.STi (Post 1417209)
nu e db9....asta iti zic eu

dak te uiti mai bn ma corectai;)

bogdan_wrc 11-03-08 18:44

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
o fi db7:)

sherif, sasha stie...nu pun poze eu..asa ca poate pune ea in locul meu..doar ca mai grele...plssss :)


hai...sus cu poza domnisoara.

sau..LE hai sa facem o exceptie:

lowrider.STi 11-03-08 22:54

Re: ce masina crezi ca este?
 
cred ca e ceva japoneza...honda sau mazda...
ori ceva rusesc...
mai caut :D

cristea_rotitza 12-03-08 00:16

Re: ce masina crezi ca este?
 
io cautai de ma gasira draci,ar da spre fiat dar nu cred k e,sa o ia dracii de tinichea

Sasha 12-03-08 07:51

Re: ce masina crezi ca este?
 
yep masina mea era Aston Martin DB7 Vantage
@ Mita...am pus poza cum a spus si bogdan ca stiam ca el nu pune:evil:

Sasha 12-03-08 08:13

Re: ce masina crezi ca este?
 
aia sa fie vre`un renault??:? :oops:

bogdan_wrc 12-03-08 11:27

Re: ce masina crezi ca este?
 
nope...hai bagati ...google/gogu..sau poate stiti drect... ca asa e frumos...

Sasha 12-03-08 11:34

Re: ce masina crezi ca este?
 
Fiat 128 ? :oops:

bogdan_wrc 12-03-08 11:34

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu...nu ..nu.... :)


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning