![]() |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
si eu abia astept sa-l aud, poate poate ... :D
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
mai sant cateva amanunte
se cauta tips-urile pt toba finala;) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
2 Attachment(s)
Buna , daca te pot ajuta cu ceva ..am tot un 320ci , an 2002 ..fara facelift.Eu am optat pentru o bara fata m3 , si evacuare jap style...da bine si suna demential :) ...
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
ms mult
evacuarea este decisa deja si se apropie de finalizare pachetul exterior ramane cel care este deocamdata interesanta ideea cu evacuarea jap style:-) ma gandesc ca suna asurzitor ;) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
asta e blassfemie curata :|
intrudere nu te lasa dus in erezie :) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
e o idee interesanta
dar asta nu inseamna ca eu as pune la evacuare nu au existat dubii am cerut pareri doar despre look la exterior,despre finali..capetii de toba finala care s-au decis si ei in tema evacuarea este gandita si realizata integral de CRISSDESIGN 8) soon to be revealed;) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
evacuarii japoneze ii sta cel mai bine pe masinile japoneze
nu m-au tentat niciodata combinatiile astea |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
modificari mici ....dar de mare efect :yes: |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
1 Attachment(s)
S-a rezolvat si cu finalii :-), mai putin si e gata sistemul stereo :D
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Schimbi bara spate ??? Si eu am exact ca si asta dar am dat deja comanda pentru una de la Rieger , si praguri ....
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
ai decupat deja bara?? adica asa arata?sau e pe calculator? :D arata super bine
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Cat au costat finali ?
Si de exemplu pachet m pt coupe se potriveste pe sedan? |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
nu se potriveste decat bara fatza..
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
1 Attachment(s)
Quote:
sapt viit poze cu tobele finalizate :-) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
1 Attachment(s)
ce ziceti de jantele astea?
cum ar da pe masina?:rolleyes2 dotz hanzo |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Pune-le prima data in photoshop pe masina. Nush cum dau pe bmw, da pe Accord is super.
Bafta |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
am incercat,putin cam complicat:???::lol:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
Sunt curios si eu cum arata. La ce pret sunt? |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
2 Attachment(s)
scuzati calitatea lucrarii :???::lol:
le-am pus eu:D "a mea" cu dotz...dara |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
si linku' pentru prethttp://www.tuning2.de/shop/felgen/do...anzo/hanzo.htm
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
mie foarte naspa nu mi se par.....vin chiar bn...cel putin in poze...numai ca sunt..."ciudate" acuma depinde de gusturi
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
6 Attachment(s)
Quote:
Uite cateva idei : cele de pe cel gri sunt bestiale, cam scumpe, dar sunt prea tari ( asta daca esti dispus sa investesti ceva in jante ) . cele de pe cel visiniu sunt cele de CSL, pe 18 ar arata super cu o suspensie sport 70/55 . ultimele de pe cele Sedan, sunt mai spre stilul BMW clasic sau ceva finut, nu atrag foarte mult decat ochii cunoscatorilor . Dar le-as alege pe ultimele, oricare din ele ( prefer mai mult pe cele spitate cu buza ) . |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
2 Attachment(s)
De azi masina si-a schimbat glasul :-)
In curand mai multe poze si filmul. https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=75 |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Multumiri lui CRISS pentru noul sound8)
sant foarte multumit de calitatea lucrarii atat de look ,cat si de sound :ciggy: great job!!8) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
salut zi mi si mie cat a costat deci tevile cu manopera si cu montaj..cu totu asa...
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
.... felicitari intruder ptr .alegerea facuta si ptr.rabdare....( la cat e de meticulos criss ai avut de asteptat putin mai mult decat era prevazut initial) dar eu zic ca a meritat din plin :-) felicitari criss ptr o lucrare de exceptie :-) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
da a iesit super si look si sound;)
iar de asteptat am asteptat mai mult dupa alte accesorii comandate :lol: care nu au trebuit confectionate(nu ma refer la finali...care s-au gasit greu dar au venit repede odata gasiti) avand in vedere complexitatea lucrarii si felul in care a iesit eu sant super multumit de timpul in care s-a realizat am mai spus ,maximum respect pentru felul in care vede CRISS treaba pe care o face btw nu stiu daca mai este o lucrare asemanatoare ,custom integral si cu modificare a traseului la iesire dubla de la original;):ciggy: |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
...deci filmul promis cu "a mea"
cu evacuare full custom pregatita cu mare atentie si dedicare de CRISSDESIGN tnx again CRISS:ciggy: check this out:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=L2RLVhB78H8 :2gun: |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
1 Attachment(s)
inca un film ,needitat 8)
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
1 Attachment(s)
pentru cei care au cerut
inca o poza cu evacuarea mai multe aici :arrow:https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=75 |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Pe 4 mai te astept la BEST WOOFER-EXHAUST UNDERGROUND arad 2008 , sa vedem daca tine piept la honde :-)
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
voi fi acolo:-)
face fata , e destul de "obraznica" ;)8) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
https://forum.4tuning.ro/85-arad/75573-best-woofer-and-exhaust-underground-arad-2008-a.html |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
....m-am pus;)
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
urmeaza mici schimbari la exterior
si ceva mai intinsa in timp partea cu turbo sau compresor credeti ca merita supraalimentat motorul 2.2l? |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
compresor oricum se va monta
dar m-am gandit ca cei care au facut asta deja pe e46 pot sa isi spuna parerea:-) |
| All times are GMT +2. The time now is 06:32. |
- Copyright 2026 4Tuning