![]() |
Re: Noua Lancia Delta
nu imi place grila fata......
|
Re: Noua Lancia Delta
absolut senzationala. dar puteau sa pastreze numele Delta pentru ceva mai sportiv. Oricum, o masina foarte foarte frumoasa, iar motorizarile...nimic de obiectat:) cum a zis cineva mai sus... o italianca facuta cu dragoste:)
|
Re: Noua Lancia Delta
ce-a fost si ce-a ajuns!!!!!!!!!!!!!!!o legenda a ajuns o banalitate de masina.
am mai vazut conceptul mai demult dar speram totusi sa fie doar o gluma!se pare ca gluma aceasta proasta se pune in aplicare. |
Re: Noua Lancia Delta
Arata interesant dar e departe de Delta I si chiar de Delta II, care era mai "moale" dar tot atragatoare
Seamana cu o combinatie de Golf V si Subaru Impreza cu radiator de Lancia Thesis Poate ca versiunea sportiva, daca va exista vreuna, o sa fie mai "altfel" ~Nautilus |
Re: Noua Lancia Delta
probabil ca sunt si ei constienti de istoria numelui delta si nu vor lasa treaba neterminata....vedem ce se anunta pe la urmatoarele saloane
|
Re: Noua Lancia Delta
e hciar tare ... e mare,frumoasa..tot ce trebe..
|
Re: Noua Lancia Delta
fata agresiva.. spate elegant daca nu chiar obosit.. personal nu prea imi place..
|
Re: Noua Lancia Delta
E mare diferenta intre Delta HF si asta...mie mi se pare mai mult masina de familie:|
Inteleg ca asta e stock..dar...ma asteptam la ceva mai bine;) |
Re: Noua Lancia Delta
Prezentarea de la Geneva a Lanciei Delta: <script type="text/javascript" src="https://www.4tuning.ro/flv_player3/swfobject.js"></script><div id="493">film</div><script type="text/javascript">var s1 = new SWFObject("https://www.4tuning.ro/flv_player3/flvplayer.swf","flvplayer","425","355","7");s1.add Param("allowfullscreen","true");s1.addVariable("wi dth","425");s1.addVariable("height","355");s1.addV ariable("file","https://www.4tuning.ro/images/blognews/lancia_delta.flv");s1.addVariable("image","https://www.4tuning.ro/images/blognews/lancia_delta.JPG");s1.write("493");</script> |
Re: Noua Lancia Delta
Bordul este asemanator ca cel de pe Fiat Bravo. Spatele este asemanator ca cel de la Peugeot 308.
Sincer nu prea imi place (prefer modelul vechi, care a fost si este o legenda). |
Re: Noua Lancia Delta
ce prezentare a avut, parca ar fi fost nu stiu ce masina...nu imi place.
|
Re: Noua Lancia Delta
Quote:
|
Re: Noua Lancia Delta
Design italian....No comment!!
|
Re: Noua Lancia Delta
Arata int`un mare fel.. daca i`ar fi pus alt nume si nu delta mi`ar place mai mult
|
Re: Noua Lancia Delta
nu`mi place....nu e stilul meu....ma asteptam la ceva mai mult
|
Re: Noua Lancia Delta
n-are nici o legatura cu delta veche...e hidoasa
|
Re: Noua Lancia Delta
nu pare o masina ce poate fi lansata pe piata ....e prea ciudata....io asa kred...:P
|
Re: Noua Lancia Delta
s-a lansat deja, geniule:)
|
Re: Noua Lancia Delta
e beton bai copii
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:43. |
- Copyright 2026 4Tuning