Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noua Lancia Delta (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/65889-lancia-delta.html)

no limits design 06-03-08 00:29

Re: Noua Lancia Delta
 
nu imi place grila fata......

ionut_cluj 06-03-08 01:37

Re: Noua Lancia Delta
 
absolut senzationala. dar puteau sa pastreze numele Delta pentru ceva mai sportiv. Oricum, o masina foarte foarte frumoasa, iar motorizarile...nimic de obiectat:) cum a zis cineva mai sus... o italianca facuta cu dragoste:)

calin_m_power 06-03-08 14:52

Re: Noua Lancia Delta
 
ce-a fost si ce-a ajuns!!!!!!!!!!!!!!!o legenda a ajuns o banalitate de masina.
am mai vazut conceptul mai demult dar speram totusi sa fie doar o gluma!se pare ca gluma aceasta proasta se pune in aplicare.

Nautilus 06-03-08 15:02

Re: Noua Lancia Delta
 
Arata interesant dar e departe de Delta I si chiar de Delta II, care era mai "moale" dar tot atragatoare

Seamana cu o combinatie de Golf V si Subaru Impreza cu radiator de Lancia Thesis

Poate ca versiunea sportiva, daca va exista vreuna, o sa fie mai "altfel"

~Nautilus

cheet 07-03-08 15:39

Re: Noua Lancia Delta
 
probabil ca sunt si ei constienti de istoria numelui delta si nu vor lasa treaba neterminata....vedem ce se anunta pe la urmatoarele saloane

mnc.risty 07-03-08 16:05

Re: Noua Lancia Delta
 
e hciar tare ... e mare,frumoasa..tot ce trebe..

exx24 10-03-08 13:30

Re: Noua Lancia Delta
 
fata agresiva.. spate elegant daca nu chiar obosit.. personal nu prea imi place..

EaGle 10-03-08 13:47

Re: Noua Lancia Delta
 
E mare diferenta intre Delta HF si asta...mie mi se pare mai mult masina de familie:|
Inteleg ca asta e stock..dar...ma asteptam la ceva mai bine;)

RoSonic 10-03-08 14:12

Re: Noua Lancia Delta
 
Prezentarea de la Geneva a Lanciei Delta:




<script type="text/javascript" src="https://www.4tuning.ro/flv_player3/swfobject.js"></script><div id="493">film</div><script type="text/javascript">var s1 = new SWFObject("https://www.4tuning.ro/flv_player3/flvplayer.swf","flvplayer","425","355","7");s1.add Param("allowfullscreen","true");s1.addVariable("wi dth","425");s1.addVariable("height","355");s1.addV ariable("file","https://www.4tuning.ro/images/blognews/lancia_delta.flv");s1.addVariable("image","https://www.4tuning.ro/images/blognews/lancia_delta.JPG");s1.write("493");</script>

°SFC° 10-03-08 14:41

Re: Noua Lancia Delta
 
Bordul este asemanator ca cel de pe Fiat Bravo. Spatele este asemanator ca cel de la Peugeot 308.

Sincer nu prea imi place (prefer modelul vechi, care a fost si este o legenda).

gunball 10-03-08 17:53

Re: Noua Lancia Delta
 
ce prezentare a avut, parca ar fi fost nu stiu ce masina...nu imi place.

ionut_cluj 10-03-08 18:13

Re: Noua Lancia Delta
 
Quote:

Originally Posted by gunball (Post 1414482)
ce prezentare a avut, parca ar fi fost nu stiu ce masina...nu imi place.

hahahaha.... am ajuns sa nu ne placa prezentarile bune:))) esti fantastic.

mitza mtb 15-03-08 00:34

Re: Noua Lancia Delta
 
Design italian....No comment!!

ESPinoza 24-03-08 01:16

Re: Noua Lancia Delta
 
Arata int`un mare fel.. daca i`ar fi pus alt nume si nu delta mi`ar place mai mult

Cosmin255 25-03-08 17:10

Re: Noua Lancia Delta
 
nu`mi place....nu e stilul meu....ma asteptam la ceva mai mult

pablo.odg 06-04-08 17:55

Re: Noua Lancia Delta
 
n-are nici o legatura cu delta veche...e hidoasa

Ady_s94 16-04-08 10:12

Re: Noua Lancia Delta
 
nu pare o masina ce poate fi lansata pe piata ....e prea ciudata....io asa kred...:P

ionut_cluj 16-04-08 15:41

Re: Noua Lancia Delta
 
s-a lansat deja, geniule:)

nelutu_bv 02-12-08 18:50

Re: Noua Lancia Delta
 
e beton bai copii


All times are GMT +2. The time now is 01:43.

- Copyright 2026 4Tuning