![]() |
Re: Cu toporul pe M5
ma vere cum sa ii faci asa ceva unui M5??????????????????
|
Re: Cu toporul pe M5
Banii8)8)8)8)
|
Re: Cu toporul pe M5
Fitosii Isi Fac Camionete Din M5 Si Yo De-abia Ma Tarasc Cu Dacia Mea.
|
Re: Cu toporul pe M5
stopurile de seria 3 arata ca naiba..... in rest e ok masina
|
Re: Cu toporul pe M5
BIne ideea e ca trebuie sa fi cam ***** ca sa faci dintr-un M5 un pickup, dar asta e ... fiecare cu nebunia lui.
IMportant e ca a investit destui bani si destula munca in acest proiect si a iesit "ceva" "destul de frumos". |
Re: Cu toporul pe M5
destept om :)))
|
Re: Cu toporul pe M5
ba voi nu va ganditi ca respectivul vrea sa faca un chici fara aderenta 600 cai si spatele taiat = un ........ care nu are ce face cu banii si isi bate joc de o super masina.:((
|
Re: Cu toporul pe M5
deci o super masina pe care multi o visam, inca mai intorc capul cand mai vad vreuna pe strada ... si apare jack spintecatorul asta si distruge o arta, hily billy ala trebuia sa conduca o dacie
|
Re: Cu toporul pe M5
daca vad masina aia vreodata ii dau foc ... (X(X(X(X(X(X(X
|
Re: Cu toporul pe M5
VARZAAA, cum poate sa strice o masina perfecta, pentru a face..........ce e aia........M5 pik-up, penibil
|
Re: Cu toporul pe M5
GANDITIVA K LA BANI LOR PT EI SUMA ASTA NU INSEAMNA MULT ... NOI NE CHINUIM SA FACEM LIZING PT A CUMPARA ALTI IN 2-3 LUNI O CUMPARA CU BANI JOS.>:p:shock:
|
Re: Cu toporul pe M5
bataie de joc...atatia bani predati ..:(
|
Re: Cu toporul pe M5
cum a putut ma sa-i faca asa ceva?
|
Re: Cu toporul pe M5
Doamneeeeeeee ce handicapat! Ma doare capul , ma ia cu lesin cand ma uit! Sa ales praful de M5-ul ala. Daca era vreun Logan nu imi parea rau da sa strici o asa masina , a facuto numai pentru publicitate , parerea mea.
|
Re: Cu toporul pe M5
Quote:
Quote:
|
Re: Cu toporul pe M5
2 Attachment(s)
personal mi se pare o chestie f originala.... pick-up -urile au farmecul lor.... ginditi-va la cele austarliene..... Attachment 442571 Attachment 442572asta bazat pe m5 le clasa chiar si lor....
ce aveti cu omu daca ii plac pick-up-urile ? |
Re: Cu toporul pe M5
mama o bena i-as pune si curier rapid m-as face:)) posta-instant:))
|
Re: Cu toporul pe M5
Quote:
|
Re: Cu toporul pe M5
arata bine masina :D
|
Re: Cu toporul pe M5
calmati-va fratilor... ce va doare pe voi ca-si cheltuie omul banii?? treaba lui.. sunt banii lui... si.. sincer... mie-mi place cum arata acuma (parerea mea... fiecare are gusturile lui)... sa vedem finalul...
|
Re: Cu toporul pe M5
|
Re: Cu toporul pe M5
Nu putem condamna omul pentru ce face cu banii lui. Poate si el ne condamna ca dam 5 lei pe litrul de benzina. Oare un M5 coupe nu s-a gandit nici unul sa faca?
|
Re: Cu toporul pe M5
Foarte frumoasa masina si omul are bani sa tot distruga la ele:lol:
|
Re: Cu toporul pe M5
|
Re: Cu toporul pe M5
ce drq frate de dacia papuc nu a auzit
|
Re: Cu toporul pe M5
http://www.netcarshow.com/bmw/2011-m3_pickup_concept/ :lol::lol::lol:
|
Re: Cu toporul pe M5
Quote:
|
Re: Cu toporul pe M5
Foarte tare finalul ,imi place ce a iesit ;) !
|
Re: Cu toporul pe M5
Omul a vrut un M5 Deosebit...probabil s-a sictirit de spe'mii de M5-uri aproape identice cu aceleasi pleoape,praguri ,spoilere si restul de cacatei aftermarket mai mult sau mai putin de firma, ce sunt variatii pe ACEEASI tema, nimic radical... aceleasi ligheane cu et maxim negativ, aceleasi praguri,spoilere ,difuzoare spate (binenteles FARA a avea si partea de dedesubt...difuzoare aka..PARASUTE). Omu' asta si-a facut un M5 si frumos si remarcabil..chiar daca nu in spiritul traditional bmw...insa cam asta e si ideea..daca vrei sa revolutionezi ceva , trebuie sa oripilezi conservatorii inchistati si cu ochelari de cal, ce nu vor fi in stare vreodata sa-si puna in practica vreo fantezie...de vreun fel..asta in cazul in care sunt capabili a avea asa ceva..:)
|
Re: Cu toporul pe M5
frumos daca ai bani se poate orice.Si-a facut omu o masina asa cum a vrut el
|
Re: Cu toporul pe M5
Quote:
|
Re: Cu toporul pe M5
Nu i-as fi facut , asta dar cum este si normal proprietarul poate face ce vrea cu masina lui , poate sa ii dea foc daca vrea ,
|
Re: Cu toporul pe M5
Daca ar fi facut-o pt a o utiliza k pe o utilitara ar fi fost ok, dar el a facut-o pickup asha.... sa fie ... mda.... deci.... a transformat o masina super intr-una ZOB :???:
|
Re: Cu toporul pe M5
Nu i-as fi facut asta, dar cum este si normal proprietarul poate face ce vrea cu masina lui , poate sa ii dea foc daca vrea ,[/QUOTE]
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:11. |
- Copyright 2026 4Tuning