Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Cu toporul pe M5 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/64958-toporul-m5.html)

claubmw92 30-01-08 18:24

Re: Cu toporul pe M5
 
ma vere cum sa ii faci asa ceva unui M5??????????????????

maryo86 30-01-08 18:27

Re: Cu toporul pe M5
 
Banii8)8)8)8)

maryo86 30-01-08 18:30

Re: Cu toporul pe M5
 
Fitosii Isi Fac Camionete Din M5 Si Yo De-abia Ma Tarasc Cu Dacia Mea.

26WRC 30-01-08 18:57

Re: Cu toporul pe M5
 
stopurile de seria 3 arata ca naiba..... in rest e ok masina

DaNy>DmN 30-01-08 20:36

Re: Cu toporul pe M5
 
BIne ideea e ca trebuie sa fi cam ***** ca sa faci dintr-un M5 un pickup, dar asta e ... fiecare cu nebunia lui.
IMportant e ca a investit destui bani si destula munca in acest proiect si a iesit "ceva" "destul de frumos".

babau88 30-01-08 23:09

Re: Cu toporul pe M5
 
destept om :)))

@lexandru 31-01-08 07:53

Re: Cu toporul pe M5
 
ba voi nu va ganditi ca respectivul vrea sa faca un chici fara aderenta 600 cai si spatele taiat = un ........ care nu are ce face cu banii si isi bate joc de o super masina.:((

dodo04ro 31-01-08 09:01

Re: Cu toporul pe M5
 
deci o super masina pe care multi o visam, inca mai intorc capul cand mai vad vreuna pe strada ... si apare jack spintecatorul asta si distruge o arta, hily billy ala trebuia sa conduca o dacie

no limits design 31-01-08 09:41

Re: Cu toporul pe M5
 
daca vad masina aia vreodata ii dau foc ... (X(X(X(X(X(X(X

mad_aurel 31-01-08 12:29

Re: Cu toporul pe M5
 
VARZAAA, cum poate sa strice o masina perfecta, pentru a face..........ce e aia........M5 pik-up, penibil

riv_gms 31-01-08 16:42

Re: Cu toporul pe M5
 
GANDITIVA K LA BANI LOR PT EI SUMA ASTA NU INSEAMNA MULT ... NOI NE CHINUIM SA FACEM LIZING PT A CUMPARA ALTI IN 2-3 LUNI O CUMPARA CU BANI JOS.>:p:shock:

JunKer_hP 01-02-08 14:05

Re: Cu toporul pe M5
 
bataie de joc...atatia bani predati ..:(

claubmw92 03-02-08 11:16

Re: Cu toporul pe M5
 
cum a putut ma sa-i faca asa ceva?

Billy c25xe 03-02-08 18:22

Re: Cu toporul pe M5
 
Doamneeeeeeee ce handicapat! Ma doare capul , ma ia cu lesin cand ma uit! Sa ales praful de M5-ul ala. Daca era vreun Logan nu imi parea rau da sa strici o asa masina , a facuto numai pentru publicitate , parerea mea.

xxdadixx 03-02-08 19:06

Re: Cu toporul pe M5
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 1322514)
interesant... dar in acelasi timp... cretin.. sa strici bunatate de M5 si sa mai si combini faruri de seria 5 cu sporuri de seria 3...

fiecare cu gusturile si piticii lui...

Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1323812)
stopurile de seria 3 arata ca naiba..... in rest e ok masina

Stopurile sunt de seria 5 break :idea:

andreizr1 03-02-08 19:59

Re: Cu toporul pe M5
 
2 Attachment(s)
personal mi se pare o chestie f originala.... pick-up -urile au farmecul lor.... ginditi-va la cele austarliene..... Attachment 442571 Attachment 442572asta bazat pe m5 le clasa chiar si lor....

ce aveti cu omu daca ii plac pick-up-urile ?

22VIN 03-02-08 22:58

Re: Cu toporul pe M5
 
mama o bena i-as pune si curier rapid m-as face:)) posta-instant:))

andreizr1 04-02-08 22:40

Re: Cu toporul pe M5
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 1333354)
mama o bena i-as pune si curier rapid m-as face:)) posta-instant:))

:lol: :D :lol:

golidix 11-02-08 15:16

Re: Cu toporul pe M5
 
arata bine masina :D

(!8Y_M 12-02-08 18:28

Re: Cu toporul pe M5
 
calmati-va fratilor... ce va doare pe voi ca-si cheltuie omul banii?? treaba lui.. sunt banii lui... si.. sincer... mie-mi place cum arata acuma (parerea mea... fiecare are gusturile lui)... sa vedem finalul...

riv_gms 11-09-09 18:56

Re: Cu toporul pe M5
 
https://www.youtube.com/watch?v=FwyUF...eature=related

anndi 15-02-11 22:03

Re: Cu toporul pe M5
 
Nu putem condamna omul pentru ce face cu banii lui. Poate si el ne condamna ca dam 5 lei pe litrul de benzina. Oare un M5 coupe nu s-a gandit nici unul sa faca?

Dj_kyd 20-02-11 07:49

Re: Cu toporul pe M5
 
Foarte frumoasa masina si omul are bani sa tot distruga la ele:lol:

Persepolisa 06-03-11 19:05

Re: Cu toporul pe M5
 
https://www.youtube.com/watch?v=p7lgu...eature=related

ExoticCars 30-03-11 13:58

Re: Cu toporul pe M5
 
ce drq frate de dacia papuc nu a auzit

topser 05-04-11 19:46

Re: Cu toporul pe M5
 
http://www.netcarshow.com/bmw/2011-m3_pickup_concept/ :lol::lol::lol:

axealex 28-05-11 07:11

Re: Cu toporul pe M5
 
Quote:

Originally Posted by wtah_nissan (Post 1322361)
ba ce idioot..fara suparare dak o arde pe aici proprietaru da mai da-l draq... :|...bunatate de m5 sal faci caioneta bp x(...unii nu indraznesc sa viseze la asa cva si altii o f*t intr-un hal cum nici nu indraznesti sa visezi :))

ai perfecta dreptate...un mare loser

Speed4U 08-07-11 23:04

Re: Cu toporul pe M5
 
Foarte tare finalul ,imi place ce a iesit ;) !

lascarica 14-07-11 23:03

Re: Cu toporul pe M5
 
Omul a vrut un M5 Deosebit...probabil s-a sictirit de spe'mii de M5-uri aproape identice cu aceleasi pleoape,praguri ,spoilere si restul de cacatei aftermarket mai mult sau mai putin de firma, ce sunt variatii pe ACEEASI tema, nimic radical... aceleasi ligheane cu et maxim negativ, aceleasi praguri,spoilere ,difuzoare spate (binenteles FARA a avea si partea de dedesubt...difuzoare aka..PARASUTE). Omu' asta si-a facut un M5 si frumos si remarcabil..chiar daca nu in spiritul traditional bmw...insa cam asta e si ideea..daca vrei sa revolutionezi ceva , trebuie sa oripilezi conservatorii inchistati si cu ochelari de cal, ce nu vor fi in stare vreodata sa-si puna in practica vreo fantezie...de vreun fel..asta in cazul in care sunt capabili a avea asa ceva..:)

ct_23_msg_1 14-07-11 23:25

Re: Cu toporul pe M5
 
frumos daca ai bani se poate orice.Si-a facut omu o masina asa cum a vrut el

CyberCSX 15-07-11 07:17

Re: Cu toporul pe M5
 
Quote:

Originally Posted by ExoticCars (Post 4212737)
ce drq frate de dacia papuc nu a auzit

Nu toata lumea este maniaca dupa vechituri de 30 de ani cu tehnica din epoca de piatra pe care le cīrpaceste pe viata si nu se mai poate lasa de ele de parca ar fi un drog asa cum fac romānii si daca te referi la noile dacii, omul poate vrea confort si calitate nemteasca si nu ciobaneasca la pret de discount. ;)

ionut_x 04-01-12 16:50

Re: Cu toporul pe M5
 
Nu i-as fi facut , asta dar cum este si normal proprietarul poate face ce vrea cu masina lui , poate sa ii dea foc daca vrea ,

Eddy_e39 08-04-12 19:07

Re: Cu toporul pe M5
 
Daca ar fi facut-o pt a o utiliza k pe o utilitara ar fi fost ok, dar el a facut-o pickup asha.... sa fie ... mda.... deci.... a transformat o masina super intr-una ZOB :???:

ionut_x 09-04-12 18:56

Re: Cu toporul pe M5
 
Nu i-as fi facut asta, dar cum este si normal proprietarul poate face ce vrea cu masina lui , poate sa ii dea foc daca vrea ,[/QUOTE]


All times are GMT +2. The time now is 03:11.

- Copyright 2026 4Tuning