![]() |
Re: Aderare Usergroup
Am dat join....pot ? :D
|
Re: Aderare Usergroup
Am dat accept! Pot? :lol:
|
Re: Aderare Usergroup
:D:D:D:D:D AHA ! :D:D:D:D Multam ! ;)
|
Re: Aderare Usergroup
am 15 machete...am dat join e ok?
|
Re: Aderare Usergroup
Se pare ca da :-P
|
Re: Aderare Usergroup
am dat si eu join cu explicatiile de rigoare:D
|
Re: Aderare Usergroup
Pot da join am peste 15 machete majoritatea 1/36 ?
|
Re: Aderare Usergroup
Pune poze/fa-ti topic de prezentare ...si posteaza pe sectiune, apoi poti da join ;)
|
Re: Aderare Usergroup
Am un topic facut GrAnDe:D
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
scuze dar eu nu am vazut topicu asta si am dat join ininte. totusi sper sa pot primi accept.
Nu sunt chiar toate mai am cateva, si oricum vreau sa imi mai cumpar :D Attachment 704077 Attachment 704078 |
Re: Aderare Usergroup
Mai asteptam putin! :)ok?
|
Re: Aderare Usergroup
ok nu e problema..
|
Re: Aderare Usergroup
Buna , as putea si eu sa dau join?Multumesc anticipat
|
Re: Aderare Usergroup
Da, poti! :)
|
Re: Aderare Usergroup
Salutari,pot da join si eu :D ?
|
Re: Aderare Usergroup
Da, poti! :)
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Pot sa dau ?
|
Re: Aderare Usergroup
Poti! :)
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
Este ok da?!... cred ca am atins nr corect.
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
Machete mari nu am prea multe:rolleyes2.Un SLR McLaren 1/18 Maisto, Alfa Romeo 8c Competitione 1/18 Bburago, 6 machete 1/43, dintre care 5 Bburago ,iar una Hot Wheels ,si mai am 65 de machete 1/64 Hot Wheels(in stare perfecta, dar mai am vreo 20 mai vehci, prin cutii).Pot intra??:D+Vipu care ii in service.:D
P.S.Iesteee am reusit sa pun pozele in chenar:D,Doamne ajuta! |
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
pot si eu cu acestea? :D
Restul sunt in lucru adica vreo 4! |
Re: Aderare Usergroup
@alynex - poti sa dai join
@NSL_ADY666 - mai asteptam..destul! |
Re: Aderare Usergroup
ok .... mersi oricum! deci trebuie sa ajung la peste 15 machete ,nu?
daca e asa nu e problema........ |
Re: Aderare Usergroup
am dat join, cu explicatiile de rigoare
-eu as fi vrut sa intru al 24'lea, pentru ca am un fix cu numarul asta... si ma uitam la lista din primul post, pana cand sa observ ca e de prin ianuarie 2008 :D - |
Re: Aderare Usergroup
Done! :)
|
Re: Aderare Usergroup
6 Attachment(s)
atasez niste poze cu colectia de machete si linkul cu micutul Mr CAT care este inca in lucru
https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/95415-machete-lucru-ced.htmln |
Re: Aderare Usergroup
Poti sa dai join fara probleme! :)
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
multumesc,
ma gindeam ca inca nu am machete modificate in afara de proiectul ambitios cu mr cat - oricum dupa ce il termin si mai exersez cu aerograful e putin probabil sa scape vreo macheta nemodificata:D:D:D sau ceva nevopsit prin casa:D:D:D uite ce mi-a adus mosul pentru completarea colectiei - mi-a placut foarte mult filmul |
Haiose masinutele! ;)
Am si io o intrebare: am fost exclus din usergroup din cauza ca am fost banat (pe nedrept,dar asta e)????? Iar posturi din 3 in 3 minute?Se pare ca iti place in concediu!;) |
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
Asta e colectia mea. Pot sa ma alatur si eu grupului?:D
|
Re: Aderare Usergroup
Da, poti! :)
|
Re: Aderare Usergroup
Pot da si eu join ? Numarul de piese din colectie depaseste 15 dar nu le-am prezentat pe toate inca.
|
Re: Aderare Usergroup
Da! Poti sa dai! :)
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
astea sunt o parte dinte machetele mele..mai am si cateva auto..si cateva de moto pe care nu am apucat sa le prezint(regulamentul) pot da join?
|
Re: Aderare Usergroup
Da...
|
Re: Aderare Usergroup
ok..multumesc!:)
|
Re: Aderare Usergroup
Eu pot sa dau add?
|
Re: Aderare Usergroup
Da, poți!;)
|
Re: Aderare Usergroup
Multumesc. ;)
|
Re: Aderare Usergroup
am dat join ... pot?;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:15. |
- Copyright 2026 4Tuning