Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

THUNDER77 07-09-08 10:48

Re: Aderare Usergroup
 
Am dat join....pot ? :D

coman razvan 07-09-08 22:30

Re: Aderare Usergroup
 
Am dat accept! Pot? :lol:

THUNDER77 09-09-08 00:21

Re: Aderare Usergroup
 
:D:D:D:D:D AHA ! :D:D:D:D Multam ! ;)

canon 09-09-08 12:37

Re: Aderare Usergroup
 
am 15 machete...am dat join e ok?

EaGle 17-09-08 09:20

Re: Aderare Usergroup
 
Se pare ca da :-P

ciprian_f 19-09-08 15:21

Re: Aderare Usergroup
 
am dat si eu join cu explicatiile de rigoare:D

GrAnDe 09-10-08 17:53

Re: Aderare Usergroup
 
Pot da join am peste 15 machete majoritatea 1/36 ?

EaGle 09-10-08 17:54

Re: Aderare Usergroup
 
Pune poze/fa-ti topic de prezentare ...si posteaza pe sectiune, apoi poti da join ;)

GrAnDe 10-10-08 15:36

Re: Aderare Usergroup
 
Am un topic facut GrAnDe:D

synu 18-11-08 20:10

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
scuze dar eu nu am vazut topicu asta si am dat join ininte. totusi sper sa pot primi accept.
Nu sunt chiar toate mai am cateva, si oricum vreau sa imi mai cumpar :D

Attachment 704077 Attachment 704078

coman razvan 18-11-08 20:13

Re: Aderare Usergroup
 
Mai asteptam putin! :)ok?

synu 18-11-08 20:27

Re: Aderare Usergroup
 
ok nu e problema..

mnc.risty 29-11-08 11:52

Re: Aderare Usergroup
 
Buna , as putea si eu sa dau join?Multumesc anticipat

coman razvan 29-11-08 12:44

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti! :)

r27kul 29-11-08 20:39

Re: Aderare Usergroup
 
Salutari,pot da join si eu :D ?

coman razvan 29-11-08 20:54

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti! :)

GrAnDe 01-12-08 13:12

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
Pot sa dau ?

coman razvan 01-12-08 22:45

Re: Aderare Usergroup
 
Poti! :)

andi_cimpean 05-12-08 22:26

Re: Aderare Usergroup
 
3 Attachment(s)
Este ok da?!... cred ca am atins nr corect.

alynex 06-12-08 14:49

Re: Aderare Usergroup
 
3 Attachment(s)
Machete mari nu am prea multe:rolleyes2.Un SLR McLaren 1/18 Maisto, Alfa Romeo 8c Competitione 1/18 Bburago, 6 machete 1/43, dintre care 5 Bburago ,iar una Hot Wheels ,si mai am 65 de machete 1/64 Hot Wheels(in stare perfecta, dar mai am vreo 20 mai vehci, prin cutii).Pot intra??:D+Vipu care ii in service.:D







P.S.Iesteee am reusit sa pun pozele in chenar:D,Doamne ajuta!

NSL_ADY666 06-12-08 22:27

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
pot si eu cu acestea? :D
Restul sunt in lucru adica vreo 4!

coman razvan 06-12-08 22:46

Re: Aderare Usergroup
 
@alynex - poti sa dai join
@NSL_ADY666 - mai asteptam..destul!

NSL_ADY666 06-12-08 22:49

Re: Aderare Usergroup
 
ok .... mersi oricum! deci trebuie sa ajung la peste 15 machete ,nu?
daca e asa nu e problema........

blue macca 20-12-08 12:07

Re: Aderare Usergroup
 
am dat join, cu explicatiile de rigoare
-eu as fi vrut sa intru al 24'lea, pentru ca am un fix cu numarul asta... si ma uitam la lista din primul post, pana cand sa observ ca e de prin ianuarie 2008 :D -

coman razvan 20-12-08 12:09

Re: Aderare Usergroup
 
Done! :)

CED 24-12-08 16:00

Re: Aderare Usergroup
 
6 Attachment(s)
atasez niste poze cu colectia de machete si linkul cu micutul Mr CAT care este inca in lucru

https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/95415-machete-lucru-ced.htmln

coman razvan 24-12-08 16:01

Re: Aderare Usergroup
 
Poti sa dai join fara probleme! :)

CED 24-12-08 16:06

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
multumesc,

ma gindeam ca inca nu am machete modificate in afara de proiectul ambitios cu mr cat - oricum dupa ce il termin si mai exersez cu aerograful e putin probabil sa scape vreo macheta nemodificata:D:D:D sau ceva nevopsit prin casa:D:D:D

uite ce mi-a adus mosul pentru completarea colectiei - mi-a placut foarte mult filmul

Dark Side 25-12-08 12:01

Haiose masinutele! ;)

Am si io o intrebare: am fost exclus din usergroup din cauza ca am fost banat (pe nedrept,dar asta e)?????

Iar posturi din 3 in 3 minute?Se pare ca iti place in concediu!;)

Felix_Arad 04-01-09 17:52

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
Asta e colectia mea. Pot sa ma alatur si eu grupului?:D

coman razvan 04-01-09 18:07

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti! :)

AndyNed 22-01-09 15:07

Re: Aderare Usergroup
 
Pot da si eu join ? Numarul de piese din colectie depaseste 15 dar nu le-am prezentat pe toate inca.

coman razvan 22-01-09 15:08

Re: Aderare Usergroup
 
Da! Poti sa dai! :)

rock_angel 26-01-09 18:05

Re: Aderare Usergroup
 
3 Attachment(s)
astea sunt o parte dinte machetele mele..mai am si cateva auto..si cateva de moto pe care nu am apucat sa le prezint(regulamentul) pot da join?

coman razvan 26-01-09 18:11

Re: Aderare Usergroup
 
Da...

rock_angel 26-01-09 18:12

Re: Aderare Usergroup
 
ok..multumesc!:)

Dark Side 26-01-09 20:03

Re: Aderare Usergroup
 
Eu pot sa dau add?

manu_96xls 26-01-09 20:04

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poți!;)

Dark Side 26-01-09 20:33

Re: Aderare Usergroup
 
Multumesc. ;)

ancalex 18-02-09 18:49

Re: Aderare Usergroup
 
am dat join ... pot?;)


All times are GMT +2. The time now is 14:15.

- Copyright 2026 4Tuning