![]() |
Quote:
Dragutza Teodora-alias kitana....i-am luat poza de pe Identitati/despre noi 2...shi am pus-o pe Desktop.. :D :) :D :) :D ...Glumeam (in legatura cu poza)...Kitana...nu ai cumva un nr de telefon...sau nu vrei sa vii pe la munte???? ... :lol: :lol: :lol: Glumeam din nou...sper sa imi fac shi eu nishte poze... |
1 Attachment(s)
bai lasati fata in pace ca acum imi pun armura pe mine si va alerg cu calu` :zombie: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ReSpEkT |
mai stuey...o fi ea tanara dar chiar rezi ca nu stie cum e treaba cu barbatii?
noi asa facem...aruncam o intrebare..daca nu merge glumeam,dar daca merge normal ca vorbeam serios...suntem noi smecheri,dar femeile astea sunt mai smechere ca noi,ca ele ne-au invatat toate siretriculire... sunt cele mai parsive si sirete fiinte din lume,dar de asta le iubim asa de mult |
Da Tnos...poate ai dreptate..(in genral)dar eu mai sus chiar glumeam...crezi ca va tine o relatie asha de indepartata? eu nu...
Sau...nu se stie...(oricum pentru mine nu prea merge).Oricum...nu incerc sa corup minori :lol: :lol: ...shi asha eu sunt..minor..adik 16 ani... Sa stii ca glumeam...(p.s: I have a girl friend...or two :? ..) :D |
Hahahahaha !!! S-au cam incins spiritele :lol:
|
Quote:
:peace: |
TNoS filosof trebuia sa fi ( fara nici un fel de gluma , caterinca , misto ) le-ai descris exact asa cum trebuie... , eu am ramas masca cand am vazut poza cu kitana... si nush mai cine ... norocos era tipu` ala din mijlocu` vostru :P , ( Bishop vr6 , u stai pe undeva prin zona aia herastrau? cred ca ti-am vazut ieri masina... nu-s sigur... ) mda... si cu FETELE , FEMEILE , e asa cum zice TNoS !!! peace nigga` :P
|
l0l suntetzi culmea gion se pare ca ai dreptate ... mai baietzi nu deaia am pus poza ca sa o punetzi pe de Desktop da de asta e :)) Stuey
iar in privintza telefonului ... s`o lasam pe alta data :) iar la munte nu`mi place :( din pacate ... fratele lu` alex GMZ mersi ca`mi iei apararea da nu e nevoie orikum esti un dulce }{zmoah TNos moama cata dreptate ai :)) nebunatikule ... imi place ca recunoshti ca suntem mai smechere ca voi daka va lasam sa credetzi ca suntem proaste asta nu inseamna ca asa suntem sji asta e un truc al femeilor \" zicem ca voi facem ca noi \" hahaha }{ Stuey dupa mesajul lui TNos dai la intors rushinika :)) Gabi vezi ce au sarit baietzii tai in mesaje cu mine :) a? tatik nebun ce eesti }{ pupa mama de baiat dulce ... EvLSant0S lasa mama sa nu ramai masca iar norocosul ala e un dinamovist un baiat din brigada Boys Dinamo :) e cam lung mesaju` sa nu va plictisitzi sa`l cititzi :)) haha da trebuia sa raspund la fiecare replika hahha ha }}{{{(pup) pe totzi suntetzi dulci hahaha |
EvLSantoS > Nu stau pe langa Hera.. stau pe la piata victoriei. Dar se poate s-o fi vazut ca am fost prin Herastrau.. zilele astea... era frumos afara si multe fete frumoase :wink: :wink:
|
Pt Gabi.. frumoase fete ai, sa-ti traiasca!
|
B|shOp-VR6 10x may :) estu un dulce te tzuc
|
Mama ce mai interpreteaza lumea asta.......NU AM PUS PE NIMENI PE DESKTOP ...am doar un golf IV...Nu o sa mai zic nimik pt ca interpretatzi...sanatate...
NIMENI NU INTELEGE CA GLUMESC....OFFF |
N-ai pt ce Kitana... fusese doar o constatare, cred ca nimeni nu poate nega ce am zis :wink:
|
na sa ma bag shi yo in seama
1 Attachment(s)
Asta is eu din poza da e cam veche (5luni) asaceva
Cu masina o sa bag poze de acas ca mie lene sa aduc la lucru poze poza asta e aici numa din greseala :) da va postez promit |
nu am interpretat greshit am vrut doar sa te bazai :) da daka nu tzi la katerinka :) asta e!
|
bah gabi da ai nijte fete....sa-ti traiasca :P :P infractoarea aia mica(Kitana) e periculoasa baietzi avetzi grija k va fura mintzile si va lasa cu fundu-n balta :lol:
|
nu m-am suparat ...dar am crezut ca vorbiti serios....oricum...cel putin Tnos mi-a dat impresia ca vorbeste serios...
Mai vorbim(toti...sa nu intelegeti ca i-am zis doar kitanei :D :D :D :D :D ) ....salutare! |
:blahblah: hhihhihii ... topicu asta e distractiv! ca sa vezi cate fac baietii aici de fatza pentru un pupic!!!!!!! :bunch:
|
1 Attachment(s)
:twisted:
vreau sa o prezint pe nepoata mea ... cu masina cu tot |
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
VREAU MASINA DE NEPOATA FAC ROST SINGUR :D:peace: |
Quote:
:headfones mda ... aici ai dreptate ... numa eu vroiam sa va arat altceva ... MOTIVUL pentru care eu nu am clima in masina ... asa ca :D ... puteti zice ce vreti ... e buna si apa! |
buei al3xius mi`ai stricat toata combinatzia te omor !
|
Buei d-ra aceasta cu Dinamo pentru eternitate...
Baga niste poze de la mare, sa vedem si noi ce fete sunt in Craiova !!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: |
haha hondare n`am mah poze de la mare ... ca sunt prea frumoasa uda sji imi e sa nu te indragosteshti :)) haha glumeam :)
|
Mdeah... Cum spuneam... Pustoaica uda... :lol: :lol: :lol:
Nu mai zi de doua ori, ca cine stie... :wink: De la ce vine Kitana ? :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th |
pai daca una e sonnya shi cealalta e kitana, probabil fac parte din generatzia de copii care au crescut utiandu-se la serile mortal kombat :lol: ce mare filosov is... yo am crescut uitandu-ma l knight rider, viper pro motor &co &all that shit :lol:
|
tekno vezi ca sti din mortal kombat vine da io n`am crescut uitandu`ma la mortal kombat am crescut uitandu`ma la 2 fast 2 furios partea 1 am vazut`o de 20 de ori pe putzin ... iar partea a 2 de 8 ori pana aku`da mai am timp :)) ha ha mortal kombat l`am vazut decat 1 data :))
|
homdare al cui e frate curu din imagine ... l0l :))
|
amue kitana itzi place? :lol: :weee:
pai deh.. FF shi 2F2F au aparut amu cand nu am ami crescut... :lol: |
Quote:
|
uff vreau sa imi cer scuze celor cere i`am deranjt ... nu ma asteptam sa avetzi reactzia asta ma rog imi pare sincer rau sji daka va deranjeaza doar simpla mea prezenta pe forum as vrea sa`mi spunetzi sa nu mai intru nu vreau sa supar pe nimeni nu vreau sa deranjez pe nimeni ... cam atat am vrut sa va spun .... sji sper sa intzlegetzi ca de sunt o pushtoaika sji nu am relalizat :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( si inca o data scuze celor care i`am deranjat ... cam asta e tot ce vruiam sa spun iar in privinta celor intamplate la \"sunteti microbishti?\" asta e m`am cerat cu un stelist pt fanatismul meu pt dinamo ... asa se intampla cand iubeshti prea mult o echipa ies certuri ... :( sorry
|
i'm happy, topicu cu fotbalu e inchis :mrhappy:
|
fratilor, asta e thread care cere poze........bagati mare poze cu voi :), si Kitana , e ok, poti sa pui poze de la mare, nu se supara nimeni :)
|
Numai sa vad sutienul la uscat........ :dribble:
Stiu, sunt un porc... :wink: |
haha hondare nu nu o sa`l vezi la uscat :))
|
Dar nici pe tine.... Nu ????
:chick: (. )( .) |
Quote:
|
Mama da belea de fete are Gabi,pe bune..si mai sunt si dinamoviste.
Oricum Kitana vad ca e smecherasa rau nu gluma....aveti grija baieti sa nu va parliti. |
Quote:
|
indianu mersic :) ai mah ca nu`s nici chiar asa
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:46. |
- Copyright 2026 4Tuning