![]() |
Re: Logan tuning - Miker
new rims ...
RAndrey & Miker ... :yes: https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1233007153 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1233007153 http://194.88.148.126/d9/a8/ad/95/new-5_resize.jpg?v=1 |
Re: Logan tuning - Miker
foarte frumoasa masina.sa o stapanesti sanatos.
|
Re: Logan tuning - Miker
Multumesc mult :)
|
Re: Logan tuning - Miker
New style?arata bine cu dungile alea, mi se pare mie sau jantele au o dunga rosie?in rest e prea frumoasa.
|
Re: Logan tuning - Miker
Pai ce sa zic asta-i culoarea masinii seara da jantele sunt o editie limitata de la wolfrace si au o dunga rosie :) de dragul vremurilor bune
|
Re: Logan tuning - Miker
foarte frumos si deosebit :)
pacat de buza de jos a spoilerului fata...observ cateva lovituri usoare...strazile "proaste" ale Romaniei... :( |
Re: Logan tuning - Miker
Cat te-au costat dungile??
|
Re: Logan tuning - Miker
60 EUR + TVA
|
Re: Logan tuning - Miker
Frumos logan,arata forate bine !
|
Re: Logan tuning - Miker
Da,da ! unul din cele mai frumoase din tara:)
|
Re: Logan tuning - Miker
Multumesc mult :)
|
Re: Logan tuning - Miker
subscriu... live in mers langa ea cazi din picioare... spectacol
|
Re: Logan tuning - Miker
De unde anume ai luat dungile acelea rosii dupa buza jantei?
In rest no comment masina e f.frumoasa! |
Re: Logan tuning - Miker
Jantele asa au venit din fabrica sunt o editie limitata de la Wolfrace :P
|
Re: Logan tuning - Miker
3 Attachment(s)
cateva poze de prin februarie
|
Re: Logan tuning - Miker
Unul dintre cele mai frumoase loganuri , daca nu cel mai frumos :D
|
Re: Logan tuning - Miker
Surprize noi la salon :P
|
Re: Logan tuning - Miker
Quote:
numai bine |
Re: Logan tuning - Miker
Merci mult de tot . . . sa fie bafta la toata lumea ;)
|
Re: Logan tuning - Miker
deci o sa vedem mkr schimbat la 4tuning days??abia astept
|
Re: Logan tuning - Miker
Nu schmbat . . . . doar mici schimbari :P
|
Re: Logan tuning - Miker
Mane, sunt geniale jantele! Tata cand a vazut masina mai de mult langa TNB a zis ca nu e logan! Da-mi si mie un PM te rog cu un pret pt jante, mersi! ai grija de masina si de tine, Sanatate
|
Re: Logan tuning - Miker
salut....superb loganul .. iti atrage imediat privirea ...
te astept si pe la mine cu o parere despre al meu ... bafta ;) |
Re: Logan tuning - Miker
Un golan f.reusit!Nota 10+ pt culoare si jante cate o deosebesc f.mult de alte loganuri!
|
Re: Logan tuning - Miker
se pot posta niste poze cu interiorul cu bordul etc ?
|
Re: Logan tuning - Miker
intr-un timp... poza cu masina ta o aveam wallpaper :D poate ma ajuti si pe mine cu niste sfaturi...pentru performanta :D masina mea e la semnatura..
|
Re: Logan tuning - Miker
Salut! Am si eu o intrebare ,duce ma baieti loganu asta mai multe schimbari?:?:
|
Re: Logan tuning - Miker
Bani sa ai ca orice duce la schimbari, nu numai o masina si omu`.
|
Re: Logan tuning - Miker
frumos tuning apreciez culoare masini
|
Re: Logan tuning - Miker
si cand era rosie mi-a placut f mult ..bafta in continuare
|
Re: Logan tuning - Miker
superba!dar chiar ii trebuie un eleron pe haion si poate si pe luneta!am ceva modele,daca esti interesat suna-ma la 0769585205 CRISTIAN
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:13. |
- Copyright 2026 4Tuning