Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Logan tuning - Miker (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/64184-logan-tuning-miker.html)

Achim 27-01-09 04:42

Re: Logan tuning - Miker
 
new rims ...


RAndrey & Miker ... :yes:

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1233007153

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1233007153

http://194.88.148.126/d9/a8/ad/95/new-5_resize.jpg?v=1

ag80bik 27-01-09 10:21

Re: Logan tuning - Miker
 
foarte frumoasa masina.sa o stapanesti sanatos.

Miker 27-01-09 11:16

Re: Logan tuning - Miker
 
Multumesc mult :)

Ingerasul99 30-01-09 22:30

Re: Logan tuning - Miker
 
New style?arata bine cu dungile alea, mi se pare mie sau jantele au o dunga rosie?in rest e prea frumoasa.

Miker 31-01-09 04:15

Re: Logan tuning - Miker
 
Pai ce sa zic asta-i culoarea masinii seara da jantele sunt o editie limitata de la wolfrace si au o dunga rosie :) de dragul vremurilor bune

c i k y 02-02-09 22:38

Re: Logan tuning - Miker
 
foarte frumos si deosebit :)
pacat de buza de jos a spoilerului fata...observ cateva lovituri usoare...strazile "proaste" ale Romaniei... :(

aditzu08 07-03-09 00:29

Re: Logan tuning - Miker
 
Cat te-au costat dungile??

Miker 07-03-09 02:29

Re: Logan tuning - Miker
 
60 EUR + TVA

StreetStyle22 10-03-09 20:35

Re: Logan tuning - Miker
 
Frumos logan,arata forate bine !

ROAD EMPIRE 13-03-09 19:50

Re: Logan tuning - Miker
 
Da,da ! unul din cele mai frumoase din tara:)

Miker 14-03-09 01:24

Re: Logan tuning - Miker
 
Multumesc mult :)

Achim 16-03-09 23:53

Re: Logan tuning - Miker
 
subscriu... live in mers langa ea cazi din picioare... spectacol

Patrulei 17-03-09 00:00

Re: Logan tuning - Miker
 
De unde anume ai luat dungile acelea rosii dupa buza jantei?
In rest no comment masina e f.frumoasa!

Miker 17-03-09 00:03

Re: Logan tuning - Miker
 
Jantele asa au venit din fabrica sunt o editie limitata de la Wolfrace :P

ra2 29-03-09 16:01

Re: Logan tuning - Miker
 
3 Attachment(s)
cateva poze de prin februarie

ALeXxuTzu. 01-04-09 19:54

Re: Logan tuning - Miker
 
Unul dintre cele mai frumoase loganuri , daca nu cel mai frumos :D

Miker 02-04-09 01:19

Re: Logan tuning - Miker
 
Surprize noi la salon :P

Buga 02-04-09 11:30

Re: Logan tuning - Miker
 
Quote:

Originally Posted by Miker (Post 2204694)
Surprize noi la salon :P

voiam sa vin la tine sa ti strang mana , la rond in 23 , dar ai plecat . frumoasa masina , bafta in continuare

numai bine

Miker 02-04-09 12:51

Re: Logan tuning - Miker
 
Merci mult de tot . . . sa fie bafta la toata lumea ;)

al3xmsh 02-04-09 16:28

Re: Logan tuning - Miker
 
deci o sa vedem mkr schimbat la 4tuning days??abia astept

Miker 02-04-09 16:53

Re: Logan tuning - Miker
 
Nu schmbat . . . . doar mici schimbari :P

Soso1990 08-04-09 21:29

Re: Logan tuning - Miker
 
Mane, sunt geniale jantele! Tata cand a vazut masina mai de mult langa TNB a zis ca nu e logan! Da-mi si mie un PM te rog cu un pret pt jante, mersi! ai grija de masina si de tine, Sanatate

W Y P 30-05-09 12:16

Re: Logan tuning - Miker
 
salut....superb loganul .. iti atrage imediat privirea ...
te astept si pe la mine cu o parere despre al meu ... bafta ;)

pwr_bz 31-05-09 13:27

Re: Logan tuning - Miker
 
Un golan f.reusit!Nota 10+ pt culoare si jante cate o deosebesc f.mult de alte loganuri!

taz.frkz 16-07-09 00:06

Re: Logan tuning - Miker
 
se pot posta niste poze cu interiorul cu bordul etc ?

shobby_ams 13-08-09 02:12

Re: Logan tuning - Miker
 
intr-un timp... poza cu masina ta o aveam wallpaper :D poate ma ajuti si pe mine cu niste sfaturi...pentru performanta :D masina mea e la semnatura..

$voiniql$ 17-08-09 17:23

Re: Logan tuning - Miker
 
Salut! Am si eu o intrebare ,duce ma baieti loganu asta mai multe schimbari?:?:

ynp_46 06-09-09 21:09

Re: Logan tuning - Miker
 
Bani sa ai ca orice duce la schimbari, nu numai o masina si omu`.

adrianboy10 24-10-09 10:56

Re: Logan tuning - Miker
 
frumos tuning apreciez culoare masini

serghey 16-01-10 21:23

Re: Logan tuning - Miker
 
si cand era rosie mi-a placut f mult ..bafta in continuare

stoica cristian 29-01-10 11:02

Re: Logan tuning - Miker
 
superba!dar chiar ii trebuie un eleron pe haion si poate si pe luneta!am ceva modele,daca esti interesat suna-ma la 0769585205 CRISTIAN


All times are GMT +2. The time now is 03:13.

- Copyright 2026 4Tuning