![]() |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Felicitari tuturor.
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Felicitari participantilor, vad c-a fost distractie pe cinste acolo.
Si, nu in ultimul rand, la mai multe (episoade ). @CorneliuMarcu - la 19 ani, ar trebui sa inveti multe din ce vezi acolo, nu sa arunci cu noroi. Sau poate tu conduci de la 10 ani, masini de peste 150 de cai, caz in care imi cer scuze :)))) |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
montaj oarecum slabutz, insa GOLF .. esti promitator in arta asta
2 la mana vreau si eu a doua melodie ( sunt de parere ca prima nici nu trebuia sa existe in filmulet ) 3 la mana, bagatorii de seama care la 19 ani au si ei un fan sa se abtina si sa nu ma ia pe mine cu definitia driftului ca ce era acolo clar era drift ( nu conteaza daca era bun sau rau. ERA DRIFT ) 4 la mana scuze bix dar baiatul cu LEONul galben ROCKS!!!! mi-a placut mult ce a facut ( tinand cont ca are si FWD ) |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
o sa consider ca erai beat cand ai scris postu asta :)))
in primu rand a dat tea si zar nu bix si zar :D si leonu e 4x4 :D GO TO SLEEP |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Ce Sa Facem Daca Atata Stim ;)
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
ma nu e vorba ca atata sti! ai talent cu carul insa iti trebuie un impuls ceva.. incearca sa te bagi la o televiziune, o sa ai mult de castigat.. eu acu un an nu stiam ce e ala montaj si intr-o luna am invatat cat-de-cat iar in astea 8 luni lucrate in televiziune m-am perfectionat :D acum nu mai caut eu slujba.. ma cauta ea :D o sa te simti bine cand o sa te sune reprezentanti de la diferite televiziuni :D bafta si hai nsl
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
PS: da si mie a doua melodie ;) por favor
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
deja ma cauta ;)
petey pablo - show me the money (step up ) |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
LA MULTI ANI! Felicitari tuturor participantilor, in special lui TEA care a facut senzatie, bravo mane si golf, frumos montaj...Seat-ul nu era NEO? ca nu prea se vede asa bine :D. Felicitari inca o data si fie ca noul an sa vina mai bogat in evenimente. Bravo baieti. Bafta multa si fara incidente
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Seatul galben nu este NEO... :D una la mana pt ca NEO nu are 4x4 iar a doua NEO nu stie sa faca drifturi ii e frik :-P
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Pe cat de frumos, pe atat de riscant. Bravo si mai asteptam!
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
si de unde stiti voi dom'ne ca nu le are neo cu driftu ? :rolleyes2 |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Bravo baieti.......va duc dorul :)
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
-Cu siguranta stim ca Neo este un bun alergator pe 400....bun spun dupa mai putin de 1 an de experienta. Este unul dintre putinii care a crescut mult in timp scurt...alaturi de Mc Mate , Afa , Yoghi ...si mault altii. Dar nu putem compara pe Zar cu Neo la drift , fara nici o suparare. Zar are experienta strazii de cati va ani si sincer cred ca si in viata de zi cu zi cand merge prin casa......nu merge drept...tot putin intr o parte sa u de"a latu"l.
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:39. |
- Copyright 2026 4Tuning