![]() |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Ce ai vrut sa spui? :?: |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Da ce sa fac ma tot cu lucru ma.... Id meu de mess: adrian_ionut_fero Vb acolo m,ai multe.... |
Re: E30 - 320is///M-Power
te referi la o culoare neagra si jenti late borbet?dan_m3
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
:rolleyes2 |
Re: E30 - 320is///M-Power
frumusica...dar cam asta vrea sa zica dan_m3 ;)
https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/58243-e30-power-320is-coupe.html |
Re: E30 - 320is///M-Power
salut ! frumoasa masina .. sper sa nu ai parte de incidente cu ea .. sunt cam greu de gasit 2.0is :| presupun ca nu este inmatriculata ? pot sa te intreb de unde ai cumparato ?
PS : urate jantele alea simpaticutzu` |
Re: E30 - 320is///M-Power
salut
superba masina ... place mult :) cred ca vorbesc in numele tuturor ... mai pune niste poze cu ea .. stadiul actual si ce mai ai :P:) |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Masina este inmatriculata cu actele la zi....eu am cumparato din tzara.... |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
AM sa pun niste poze cu masina saptamana asta dar nu stiu cand..... Dar in principui am sa va tin la curent....iar in legatura cu jantele si culoarea, fiecare si-o face cum doreste el....................... |
Re: E30 - 320is///M-Power
de unde ai luat motorul? vreau si eu unul.. si cat a costat? cati km.
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Eu am cumparat toata masina, era accidentata si ma costat vreo 1200 eur si are 150000 KM. |
Re: E30 - 320is///M-Power
stii pe cineva care are un motor ca al tau de vanzare? ms
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Sa cauti un 2.0is, fie masina, fie motor e ca si cum ai cauta acul in carul cu fan. :) Eu am gasit doua motoare dar unul cu chiulasa fisurata si al doilea cu niste biele ciumpalii.
|
Re: E30 - 320is///M-Power
salut,frumos ursulet ti-ai tras,bafta in continuare..
cam cat ai dat pe jante? si de cat sunt ?.. |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Am dar pe jante 700 de euro si sunt pe spate 9,5J si pe fatza 8,5J si sunt pe 17 toli. |
Re: E30 - 320is///M-Power
sunt foarte curios cum va iesi in final
pacat ca nuprea vezi asa ceva pe strazile din craiova |
Re: E30 - 320is///M-Power
vorba lui 316 decat sa te agiti stand cu gandul ca gasesti motoare ca al lui mai bine te profilezi pe alt model si capacitate..e vorba aia atunci cand nu cauti gasesti dar la capitolul motoare nu prea e valabila..
o masina foarte frumoasa..sa o stapanesti sanatos,bafta si fara incidente! |
Re: E30 - 320is///M-Power
-Eu spun ca un 2.5 /12v in mintile lui sta cu 2.0is. Mult mai usor de gasit , de intretinut. La is"ul asta costa piesele la distributie putin peste 1000 eur....pe cand cu omie ....cumperi 2x2.5....singurul defect la 2.5 este ca nu scrie Mpwr pe admisie..
|
Re: E30 - 320is///M-Power
frumos m3 si gentile sunt criminale sa o stapanesti sanatos!!!!:)
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
In curand poze cu ursu ....sper terminat.... |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
sal ce se mai aude de ursuletul asta???
poze noi ceva??? |
Re: E30 - 320is///M-Power
E30_M3_ ce se mai aude de urs ?
|
Re: E30 - 320is///M-Power
1 Attachment(s)
Am revenit din nou pe forum cu o poza,,,,cam tarziu.....
|
Re: E30 - 320is///M-Power
beton frate ursu sa ai grija de el:Dcind ii pui bara spate si bandourile spate:lol:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
a iesit marfa, mai ales jantele , astept sa vad si spatele dupa ce pui bara si bandourile.cum a mai zis si sineta ai grija de el.
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Am sa pun in curand ceva poze cu el...... |
Re: E30 - 320is///M-Power
SUPER intr-un cuvant
ma repet pacat ca nu poti vedea asa ceva pe strazile din Craiova |
Re: E30 - 320is///M-Power
Mah dar ce bine isi arunca fundul :lol: Frumos la invartit la S.S.!;)
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Super tare si jantele!!MARFAAAA!Sa ai grija de ea!!
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Si da ma refeream ca se invarte foarte bine la cerculete!Chiar la inceput isi arunca spatele ff agresiv....:rolleyes2 |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
O fost fff tare Joi seara am facut senzatie....sper sa mai fie. Acum pun ceva poze cu ursu.... |
Re: E30 - 320is///M-Power
9 Attachment(s)
Cam astea sunt pozele...............
|
Re: E30 - 320is///M-Power
frumoase jantele...frumoasa culoarea...frumoasa masina
Mai e si M...deja e prea mult :) felicitari! Ai grija de ea! |
| All times are GMT +2. The time now is 14:32. |
- Copyright 2026 4Tuning