![]() |
|
Pesti frate... ma inteleg super cu cei din zodia Rac... nu jtu de ce...
|
deci cred ca majoritatea suntem raci...
apropo eu sunt pe 17 iulie ca mai devreme se zicea ceva de 18 si 19 eu sunt primu! am intrat si eu in comando cum zice ema :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: |
Re:
Quote:
io sunt pe 21 .. care mai e cu mine ?!?!? sa va zic o super coincidentza .. tatal tovarashei mele e nascut in aceeashi zi cu mine :P :shock: cat bulan sa ai :) |
1 Ianuarie :) Capricorn
Mai e vreunu/a pe 1 ianuarie ? |
1 Attachment(s)
SCORPION_ul face un burnout letal :P
|
Quote:
Tot pe 18 e si colegul meu de banca din liceu care imi e coleg de banca si acum la facultate. Super tare ne-am nimerit. |
stiu si eu o gramada de raci nascutitot in perioada 14-18 iulie
cred ca is pe baricade la maternitate in perioada aia doctorii :lol: cred ca tipa nonstop: \"Aduceti intariri!\" :D |
Capricorn - 17 ianuarie.
|
Re:
Quote:
|
Daca nu ma insel, cred ca Sebastian si Emil VEC mai sunt nascuti pe 1 ianuarie.
|
Re:
Quote:
|
TAUR
cei din zodia taur sunt tari in d`ale sexului. |
CAPRICORN
|
2 Attachment(s)
SAGETATOR!
|
CAPRICORN.....si caut TAUR :lol: :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
|
gemeni.Sunt multumut de zodie desi nu cred deloc in zodiac
|
Re: Ce zodie sunteti?
Scorpion ... si zic ca mi se potriveste ... ;)
|
Re: Ce zodie sunteti?
balanta ...
|
Re: Ce zodie sunteti?
in sfarsit si o balantza ca mine.....15 octombrie:D
|
Re: Ce zodie sunteti?
Scorpion...
|
Re: Ce zodie sunteti?
Gemeni... :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
matza cu coama - 15 aug
|
Re: Ce zodie sunteti?
13 ianuarie capricorn!
|
Re: Ce zodie sunteti?
5 ianuarie capricorn >:)) din prima zi cu VW
|
Re: Ce zodie sunteti?
9-Iunie - GEMENI, Am ochi si la spate :peace:
|
Re: Ce zodie sunteti?
P.I.M.P caut fetitze!!! loool bha da faceti si unu dala chinezesc cu animale sa vedem ce specii suntem lol
|
Re: Ce zodie sunteti?
Zodia Dictatorilor...Berbec...12 aprilie;)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
ha ha si la voturi avem 11, si pe locul 2 abea cu 9 voturi racii :D:D:D haha so noi avem calnul cel mare si smecher :lol: :lol: a da si mica descriere: ham...lenes si incapatanat :D |
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
Sunt nascut de ziua norocosilor in zodia mafiotilor Ziua 25 mai zodia gemeni:D |
Re: Ce zodie sunteti?
Exact la limita dintre Gemeni si Rac pe 21 noaptea.. de aia sufar de dubla personalitate :D:D
|
Re: Ce zodie sunteti?
scorpion - foarte pasional :twisted: :twisted: :oops:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Ich bin Libra... nu prea multi aici.
30 sep in fiecare an ;) |
Re: Ce zodie sunteti?
17 august 4 me.. -->> Leoaica :D :D :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
varsator:lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
berbec -> 1 APRILIE ;) 8)
|
Re: Ce zodie sunteti?
leu.....super multumit de zodie
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:18. |
- Copyright 2026 4Tuning