Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

RoSonic 22-06-05 09:53

:twisted:

daca tot sunteti asa multi:

http://www.deltaromania.ro/images/cul01.jpg

Dimitris 22-06-05 22:08

Pesti frate... ma inteleg super cu cei din zodia Rac... nu jtu de ce...

orlando 22-06-05 22:50

deci cred ca majoritatea suntem raci...

apropo eu sunt pe 17 iulie ca mai devreme se zicea ceva de 18 si 19 eu sunt primu!

am intrat si eu in comando cum zice ema :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Psycho 22-06-05 22:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"orlando\"
deci cred ca majoritatea suntem raci...

apropo eu sunt pe 17 iulie ca mai devreme se zicea ceva de 18 si 19 eu sunt primu!

am intrat si eu in comando cum zice ema :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



io sunt pe 21 .. care mai e cu mine ?!?!? sa va zic o super coincidentza .. tatal tovarashei mele e nascut in aceeashi zi cu mine :P :shock: cat bulan sa ai :)

EvLSant0S 22-06-05 22:55

1 Ianuarie :) Capricorn
Mai e vreunu/a pe 1 ianuarie ?

TND--TEAM 22-06-05 23:02

1 Attachment(s)
SCORPION_ul face un burnout letal :P

luca 22-06-05 23:13

Quote:

baaaaaa
esti nascut in aceeasi zi cu mine
LOL :lol: :lol:
Tot pe 18 e si colegul meu de banca din liceu care imi e coleg de banca si acum la facultate. Super tare ne-am nimerit.

iasi_drifter 23-06-05 00:00

stiu si eu o gramada de raci nascutitot in perioada 14-18 iulie
cred ca is pe baricade la maternitate in perioada aia doctorii :lol:
cred ca tipa nonstop: \"Aduceti intariri!\" :D

ZerO_CooL 23-06-05 10:37

Capricorn - 17 ianuarie.

orlando 23-06-05 10:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
1 Ianuarie :) Capricorn
Mai e vreunu/a pe 1 ianuarie ?

santos tzie trebea sa iti zica doctoru la multzi ani la patrat ca era si revelionu si nashterea ta... baftos esti....!

ZerO_CooL 23-06-05 10:48

Daca nu ma insel, cred ca Sebastian si Emil VEC mai sunt nascuti pe 1 ianuarie.

iasi_drifter 23-06-05 11:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"orlando\"
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
1 Ianuarie :) Capricorn
Mai e vreunu/a pe 1 ianuarie ?

santos tzie trebea sa iti zica doctoru la multzi ani la patrat ca era si revelionu si nashterea ta... baftos esti....!

dc e baftos? pai a pierdut o sarbatoare daca-s 2 in 1

tng 24-06-05 13:07

TAUR
cei din zodia taur sunt tari in d`ale sexului.

alexutzu 24-06-05 14:12

CAPRICORN

RollerMAN 25-06-05 17:16

2 Attachment(s)
SAGETATOR!

HyPnOsE_EyE 01-07-05 11:41

CAPRICORN.....si caut TAUR :lol: :lol: :lol:

cioli17 01-07-05 11:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZerO_CooL\"
Daca nu ma insel, cred ca Sebastian si Emil VEC mai sunt nascuti pe 1 ianuarie.

io stiam de 1 aprilie :?

cristi_ubs 01-07-05 21:04

gemeni.Sunt multumut de zodie desi nu cred deloc in zodiac

Spark 26-03-06 16:13

Re: Ce zodie sunteti?
 
Scorpion ... si zic ca mi se potriveste ... ;)

Andrei_NSL 26-03-06 16:20

Re: Ce zodie sunteti?
 
balanta ...

leonard 27-03-06 09:55

Re: Ce zodie sunteti?
 
in sfarsit si o balantza ca mine.....15 octombrie:D

sandrin 27-03-06 12:38

Re: Ce zodie sunteti?
 
Scorpion...

SHOGUN-A8 27-03-06 23:44

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemeni... :)

CataNOS 28-03-06 00:19

Re: Ce zodie sunteti?
 
matza cu coama - 15 aug

iovivali 28-03-06 04:55

Re: Ce zodie sunteti?
 
13 ianuarie capricorn!

JohnyXxx 26-04-06 02:25

Re: Ce zodie sunteti?
 
5 ianuarie capricorn >:)) din prima zi cu VW

DAFTEK 26-04-06 06:10

Re: Ce zodie sunteti?
 
9-Iunie - GEMENI, Am ochi si la spate :peace:

eko_X_cite_069 26-04-06 14:19

Re: Ce zodie sunteti?
 
P.I.M.P caut fetitze!!! loool bha da faceti si unu dala chinezesc cu animale sa vedem ce specii suntem lol

KillerB 26-04-06 14:33

Re: Ce zodie sunteti?
 
Zodia Dictatorilor...Berbec...12 aprilie;)

RA_2fast4u 26-04-06 17:28

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Adriana
capricorn cei mai incapatanati.

Quote:

Originally Posted by SpeedeR
Capricorn

Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
1 Ianuarie Capricorn
Mai e vreunu/a pe 1 ianuarie ?

Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL
Capricorn - 17 ianuarie.

Quote:

Originally Posted by alexutzu
CAPRICORN

Quote:

Originally Posted by HyPnOsE_EyE
CAPRICORN.....si caut TAUR

Quote:

Originally Posted by iovivali
13 ianuarie capricorn!

Quote:

Originally Posted by JohnyXxx
5 ianuarie capricorn >) din prima zi cu VW

fratiorii mei :D:D
ha ha si la voturi avem 11, si pe locul 2 abea cu 9 voturi racii :D:D:D haha so noi avem calnul cel mare si smecher :lol: :lol:

a da si mica descriere: ham...lenes si incapatanat :D

Cosmin255 26-04-06 18:50

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by DAFTEK
9-Iunie - GEMENI, Am ochi si la spate :peace:

Chiar asa;)

Sunt nascut de ziua norocosilor in zodia mafiotilor

Ziua 25 mai zodia gemeni:D

WhiteRaven 06-05-06 03:32

Re: Ce zodie sunteti?
 
Exact la limita dintre Gemeni si Rac pe 21 noaptea.. de aia sufar de dubla personalitate :D:D

2fastboy 06-05-06 09:51

Re: Ce zodie sunteti?
 
scorpion - foarte pasional :twisted: :twisted: :oops:

Cosmin255 06-05-06 10:17

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by WhiteRaven
Exact la limita dintre Gemeni si Rac pe 21 noaptea.. de aia sufar de dubla personalitate :D:D

:) , trece acolo gemeni ... sa dominam:)

WhiteRaven 06-05-06 15:25

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK
:) , trece acolo gemeni ... sa dominam:)

pai gemeni am votat. :D

neXus 06-05-06 15:44

Re: Ce zodie sunteti?
 
Ich bin Libra... nu prea multi aici.
30 sep in fiecare an ;)

ssgia 26-05-06 22:33

Re: Ce zodie sunteti?
 
17 august 4 me.. -->> Leoaica :D :D :D

dj_poznasu 09-03-07 19:39

Re: Ce zodie sunteti?
 
varsator:lol:

Adytzu_JerrY 10-03-07 22:56

Re: Ce zodie sunteti?
 
berbec -> 1 APRILIE ;) 8)

dogy_10 10-03-07 23:12

Re: Ce zodie sunteti?
 
leu.....super multumit de zodie


All times are GMT +2. The time now is 02:18.

- Copyright 2026 4Tuning