Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

LaMishto 10-03-06 19:00

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aleks
intrebare pentru membrii cd care vin din iasi, suceava, botosani, etc:
sunteti deacord sa mearga impreuna la 4tuning day plecand impreuna din bacau? pt k bacaul este ultimul din orasele enumerate pe directia bucuresti

bineinteles.. incape indoiala? :P

Vladutzzz_sv 14-03-06 21:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Eu unu nu am nimic impotriva. Sper ca de data asta sa tranzitez Bacaul fara sa ma observe bunii mei prieteni patroni de discoteci ambulante

aleks 15-03-06 15:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
si poate nu mai treci pe rosu, cu 130 la ora, si te lasa in pace, sigur :D

mertan 15-03-06 21:02

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
nu era 130. era mai mult.

Zerofast 18-03-06 21:15

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
era doar 133 ;)

aleks 20-03-06 14:36

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
deci ne vedem sambata dimineatza?

aleks 21-03-06 00:01

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...000#post349000
spuneti aici va rog cum facem cu plecarea spre 4tuning day....

Alex23GAM 14-04-06 15:06

sal
 
cine vine maine la botosani sa-mi dea un tel poate ne strangem mai multi
0788846832

SV-05-YBG 20-04-06 11:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mai traieste cineva la Iasi in afara de Alex?

Vladutzzz_sv 20-04-06 13:15

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ar mai fi LaMishto insa are ceva probleme cu forumul......are userul banat asa ca nu prea poate face nimic

SV-05-YBG 20-04-06 14:24

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Stii de ce are userul bannat?

ESPinoza 20-04-06 14:26

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by SV-05-YBG
Stii de ce are userul bannat?

mi`a spus mie ceva de genu ca l`a injurat pe nu stiu care.. si ia dat gratzian ban.. dar cica mai mult pt ca s`a inscris pe forumul celor de la ********** si nu i`a convenit administratorului de aici.. cam asta am inteles eu

Vladutzzz_sv 20-04-06 16:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Datorita vocabularului folosit fata de o anumita persoana ( nu dam nume).....chestia cu inscrierea pe celalalt forum nu cred ca e reala deoarece sunt fff multi care au cont si dincolo, o parte fiind chiar moderatori

KillerB 20-04-06 16:12

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Really? Asha coltzos si spurcat la gura/ la tastatura e micutzul?:D

Vladutzzz_sv 20-04-06 18:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by KillerB
Really? Asha coltzos si spurcat la gura/ la tastatura e micutzul?:D

In momentul in care este calcat pe nervi cred ca oricine procedeaza asa....chiar daca regreta cuvintele spuse dupa ce se calmeaza

SV-05-YBG 21-04-06 11:54

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
El ar fi trebuit sa isi cizeleze mai mult limbajul. Pentru ca este deja cunoscut pe forum si nu il cheama Sebastian.

Vladutzzz_sv 21-04-06 18:57

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Indiferent ce nume poarta ar fi recomandat sa se foloseasca un vocabular adecvat....chiar daca este este intrat de 2 zile si nu il stie nici naiba, chiar daca este un nume greu in comunitatea 4tuning.....parerea mea

aleks 27-04-06 09:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
eu sunt prieten bun cu andrei (la mishto) dar sarise calul...
i-am spus, si o recunoaste si el...
poate ca totusi ar trebui repus in drepturi, oricine are momentele lui de slabiciune...

SV-05-YBG 27-04-06 10:00

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Vedem ce putem face.

Alex23GAM 30-04-06 10:44

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
cine vine de 1 mai in cta?

aleks 02-05-06 12:33

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
n-a mai ajuns nici dreq... :(

CRyS` 08-05-06 07:32

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ihhh...Am lipit si eu sticker`ul "Crazy Drivers" acum vreo 2 zile pe masina..Deci pot intra si eu...pe aici nu?:lol: Ca membru pe Iasi!

Yonut21 08-05-06 08:32

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Poti intra in club. Dar treci inainte pe la Identitati membri CD, agenda telefonica apoi da join la grup. Anyway: Welcome! :D

Vladutzzz_sv 09-05-06 13:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Welcome in the club...... te asteptam si pe tine duminca la Suceava :)

Alex23GAM 09-05-06 13:50

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Bine ai venit CRy_STy!
Poate facem o intalnire in iasi vad ca au mai trecut ploile...

ESPinoza 09-05-06 13:51

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
venitzi si voi duminica la suceava? :)

CRyS` 09-05-06 22:23

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Thx guys pt primire,dar va zic cu parere de rau ca am intrat in partiale la amandoua facultatzile...deci invatz tare ca poate..deh prinde si eu o bursa Socrates :D

CRyS` 12-05-06 20:23

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Venim Vineri 19 Mai la Fortus ora 16.00????????????Eu vin :D

aleks 15-05-06 14:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
o curiozitate...
de ce nu a fost nimeni din iasi duminica la suceava?
erau in discutie chestiuni care tineau de club

stoka7 15-05-06 15:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Salutare baieti.....sunt nou in club si sper sa avem o colaborare cat mai buna

KillerB 15-05-06 15:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Bine ai venit, dar ar fi trebuit sa spui "baieti si fata..":D

Alex23GAM 15-05-06 17:36

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
eu unu nu am putut sa vin ....
cine a venit foarte bine .. nu trebuie sa acuzi pe nimeni aleks parerea mea..
Telefonul meu este deschis tot timpu` daca este ceva imp de discutat putem vb si la tel.

mertan 15-05-06 17:57

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
stoka76 de unde esti?

SiLoTh 16-05-06 13:22

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
e din suceava

Alex23GAM 16-05-06 18:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
cine vine din iasi pe 28 la suceava ?

facem o intalnire joi sau vineri alegeti voi sa vedem cine merge , ce si cum..

CRyS` 17-05-06 08:08

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Dar nu venim la intalnirea de pe 21 Mai?Putem discuta acolo...ca se va merge in coloana mai mult ca sigur din Iasi!

aleks 19-05-06 08:40

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Alex23GAM
eu unu nu am putut sa vin ....
cine a venit foarte bine .. nu trebuie sa acuzi pe nimeni aleks parerea mea..
Telefonul meu este deschis tot timpu` daca este ceva imp de discutat putem vb si la tel.

stai stai, nu acuzam pe nimeni alex, cu atat mai putin pe tine
de ce te superi?
eram curios doar
hai k iti dau un poop sa-ti treaca, vrei ?:lol:

SV-05-YBG 19-05-06 14:11

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ia lasati pupatul ca ma faceti gelos.:evil:

Alex23GAM 19-05-06 16:34

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
:)

sambata 20 05 2006 propun sa facem o intalnire la palat ora 18:00

aleks nu ma supar asa repede:) hai maine la iasi:) eu unu o sa fiu maine la ora 18:00

stoka7 19-05-06 19:34

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ms de telefon alex...eu sunt nou in club si maine va fi prima mea intalnire cu voi......:) ne vedem maine baietii ( sau sa spun si fete) vine vreo fata?;))


All times are GMT +2. The time now is 07:42.

- Copyright 2026 4Tuning