![]() |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Eu unu nu am nimic impotriva. Sper ca de data asta sa tranzitez Bacaul fara sa ma observe bunii mei prieteni patroni de discoteci ambulante
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
si poate nu mai treci pe rosu, cu 130 la ora, si te lasa in pace, sigur :D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
nu era 130. era mai mult.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
era doar 133 ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
deci ne vedem sambata dimineatza?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...000#post349000
spuneti aici va rog cum facem cu plecarea spre 4tuning day.... |
sal
cine vine maine la botosani sa-mi dea un tel poate ne strangem mai multi
0788846832 |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Mai traieste cineva la Iasi in afara de Alex?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ar mai fi LaMishto insa are ceva probleme cu forumul......are userul banat asa ca nu prea poate face nimic
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Stii de ce are userul bannat?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Datorita vocabularului folosit fata de o anumita persoana ( nu dam nume).....chestia cu inscrierea pe celalalt forum nu cred ca e reala deoarece sunt fff multi care au cont si dincolo, o parte fiind chiar moderatori
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Really? Asha coltzos si spurcat la gura/ la tastatura e micutzul?:D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
El ar fi trebuit sa isi cizeleze mai mult limbajul. Pentru ca este deja cunoscut pe forum si nu il cheama Sebastian.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Indiferent ce nume poarta ar fi recomandat sa se foloseasca un vocabular adecvat....chiar daca este este intrat de 2 zile si nu il stie nici naiba, chiar daca este un nume greu in comunitatea 4tuning.....parerea mea
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
eu sunt prieten bun cu andrei (la mishto) dar sarise calul...
i-am spus, si o recunoaste si el... poate ca totusi ar trebui repus in drepturi, oricine are momentele lui de slabiciune... |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Vedem ce putem face.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
cine vine de 1 mai in cta?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
n-a mai ajuns nici dreq... :(
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ihhh...Am lipit si eu sticker`ul "Crazy Drivers" acum vreo 2 zile pe masina..Deci pot intra si eu...pe aici nu?:lol: Ca membru pe Iasi!
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Poti intra in club. Dar treci inainte pe la Identitati membri CD, agenda telefonica apoi da join la grup. Anyway: Welcome! :D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Welcome in the club...... te asteptam si pe tine duminca la Suceava :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Bine ai venit CRy_STy!
Poate facem o intalnire in iasi vad ca au mai trecut ploile... |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
venitzi si voi duminica la suceava? :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Thx guys pt primire,dar va zic cu parere de rau ca am intrat in partiale la amandoua facultatzile...deci invatz tare ca poate..deh prinde si eu o bursa Socrates :D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Venim Vineri 19 Mai la Fortus ora 16.00????????????Eu vin :D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
o curiozitate...
de ce nu a fost nimeni din iasi duminica la suceava? erau in discutie chestiuni care tineau de club |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Salutare baieti.....sunt nou in club si sper sa avem o colaborare cat mai buna
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Bine ai venit, dar ar fi trebuit sa spui "baieti si fata..":D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
eu unu nu am putut sa vin ....
cine a venit foarte bine .. nu trebuie sa acuzi pe nimeni aleks parerea mea.. Telefonul meu este deschis tot timpu` daca este ceva imp de discutat putem vb si la tel. |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
stoka76 de unde esti?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
e din suceava
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
cine vine din iasi pe 28 la suceava ?
facem o intalnire joi sau vineri alegeti voi sa vedem cine merge , ce si cum.. |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Dar nu venim la intalnirea de pe 21 Mai?Putem discuta acolo...ca se va merge in coloana mai mult ca sigur din Iasi!
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
de ce te superi? eram curios doar hai k iti dau un poop sa-ti treaca, vrei ?:lol: |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ia lasati pupatul ca ma faceti gelos.:evil:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
:)
sambata 20 05 2006 propun sa facem o intalnire la palat ora 18:00 aleks nu ma supar asa repede:) hai maine la iasi:) eu unu o sa fiu maine la ora 18:00 |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
ms de telefon alex...eu sunt nou in club si maine va fi prima mea intalnire cu voi......:) ne vedem maine baietii ( sau sa spun si fete) vine vreo fata?;))
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:42. |
- Copyright 2026 4Tuning