![]() |
Re: E30 - P U H
sa-l stapanesti sanatos! asta e visu meu 2.5 24v cu un traseu borla criminal:D abia astept sa-l vad pe strazi
|
Re: E30 - P U H
nu te supara dar cred ca se putea putin mai ingrijit. putea sa arate mult mai bine.
bafta |
Re: E30 - P U H
nu pot sa zic ca e gata 100%...
imi mai trebuie un capac de la mufa aia de teste, imi trebuie o mufa de 24v ca sa leg pe instalatia mea, imi mai trebuie plasticu ala sa acopar firele... nu mai zic de electroventilator :-) da imi place sa cred ca sunt pe drumul cel bun... |
Re: E30 - P U H
sa stapanesti sanatos noua inima
|
Re: E30 - P U H
inima de pisica in trup de urs :D da pisica se stie, are 9 vieti ;)
|
Re: E30 - P U H
motorul trebuia curatat inainte sa fie pus pe masina. si aranjat tot pe la compartimentul motor.
|
Re: E30 - P U H
recunosc, nu am dat cu spray pe motor... dar cand a fost dat jos motoru, tot compartimentul motor a fost aranjat si vopsit...
|
Re: E30 - P U H
Daniele...ce faci tata ai dat coltu...mai intra si tu pe forum o discutie ceva....de vre-o saptamana in coace nu mai da lumea de tine . cu Ursake in ce stadiu mai esti l-ai vopsit ? ce i-ai mai facut ? bafta
|
Re: E30 - P U H
ce se mai intampla cu ursachele ?
|
Re: E30 - P U H
Se asambleaza...incet dar sigur. Zilele trecute a reusit sa puna tapiteria de pe plafon si am pornit motorul.
|
Re: E30 - P U H
ceva poze / filmulete ?
|
Re: E30 - P U H
Abia asteptam sa fie gata ursuletul...mai pune si tu ceva poze ca suntem curiosi :)
|
Re: E30 - P U H
iese saptamana asta pe strazi,nu mai e nevoie de poze,un urs deosebit,:D
|
Re: E30 - P U H
dar totusi ar trebuie poze pt ca e f mare curiozitatea :D:D
|
Re: E30 - P U H
hai cu pozne :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:38. |
- Copyright 2026 4Tuning