![]() |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
Imi place mult asta
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
de kitu asta sau de masinuta asta ce ziceti ?:x:x
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
de astea ziceam .. cat ar fii kitu asta ? are cineva idee ?
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
10 Attachment(s)
Ultima creatie a lu Roby.
2 loganuri,un pic diferite! |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
lam vazut azi de 2 ori pe branconveanu dar nu aveai bara spate, dc? |
16 Attachment(s)
......de kitul asta de logan nu stiu nici eu nimic.am vazut masina si iam facut poze.din pacate nu avea bara spate.masina ori a fost lovita..ori nu a fost foarte bine facut kitul din prima..are mici spatii..dar ca idee arata foarte bine.ce parere aveti?daca stie cineva ceva despre masina...poate aflam si noi mai multe.mersi
Masina este facuta in Lugoj la firma Tuning Plast.Alaturi de acest Logan |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
....:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
o fata putin schimbata a masinii mele
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
7 Attachment(s)
un logan frumusel FOC
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
ceva mai vechi de prin 2006....+ ceva nou
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
7 Attachment(s)
Kit conceptie propie care nu l as fi realizat niciodata fara ajutorul baietilor de la PILOT
..Inca se lucreaza ... |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Interesant Diessel!Hai sa il vedem finalizat!
ON:arrow: |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
E chiar fain loganul asta
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Nu prezinta body.kit dar e destul de dragutz;)
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
.......
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Mda...C S R power team;) frumoase masinute la CJ
ON:arrow: |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
Nu l`am vazut aici
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
:arrow: K Y S & M K R
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
KYS-ul e cel mai tare :X
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
L I V:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
hai sa fie sincer in legatura cu kitul asta de pe KID din mures , in poze si noaptea arata bine , evacuarea suna excelent , atrage multe priviri , dar daca te uiti atent e pus si vopsit aiurea ... il cunosc si pe proprietar
pe langa vagonul de fibra pus pe masina nu se puteau adauga macar niste arcuri sport ? sa fie putin mai joasa .... 3-4,5 cm |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
GOLANI
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
A P V
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
foarte reusit acest logan;)
http://194.88.148.41/?mmid=6595e465a668fd6f2 |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
5 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
loganu asta gri ii bestial ,ce body e si jantele pe cat is ,alte caracteristici tehnice?? ms anticipat
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Quote:
@ bandean radu-poftim linkul https://www.4tuning.ro/poze/Saloane-T...tival-2008-95/ On:arrow: |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Kitul dupa loganu gri este Dynamic Style primul kit facut de pilot pentru logan,dupa parerea mea cel mai reusit kit facut de pilot.
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
:arrow: UNDER CONSTRUCTION
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
arata foarte uraaaaaaaat , macar niste arcuri sport trebuie pe ea .. si si alea sa fie H&R
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
un logan cu numar de Bucuresti! l-am vazut in statiunea Venus, vara aceasta(2009)
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
parca si masina asta trebuie lasata putin mai jos :) eleronu ala o cam strica la fel si portbagajul neterminat
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
urat body kit i-ai pus
altul mai placut ochiului n-ai gasit? cred ca mai sunt, nu stiu astea chiar nu dau bine pe Logan, mai rau il strici( parerea mea) n-am nimic impotriva daca iti place tie, dar daca te uiti fate de alte loganuri modificate n-arata prea breaz. |
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning