Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Poze kit-uri Dacia Logan! (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/58955-poze-kit-uri-dacia-logan.html)

NuMbEr-OnE 01-08-08 21:32

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
1 Attachment(s)
Imi place mult asta

bandeanradu 09-08-08 12:45

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
6 Attachment(s)
de kitu asta sau de masinuta asta ce ziceti ?:x:x

bandeanradu 11-08-08 16:08

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
de astea ziceam .. cat ar fii kitu asta ? are cineva idee ?

ggd_87 07-10-08 10:49

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
10 Attachment(s)
Ultima creatie a lu Roby.
2 loganuri,un pic diferite!

aditzu08 07-10-08 23:04

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by ggd_87 (Post 1796576)
Ultima creatie a lu Roby.
2 loganuri,un pic diferite!

al tau bate orice e logan la ora asta parerea mea
lam vazut azi de 2 ori pe branconveanu dar nu aveai bara spate,
dc?

ag80bik 11-10-08 00:56

16 Attachment(s)
......de kitul asta de logan nu stiu nici eu nimic.am vazut masina si iam facut poze.din pacate nu avea bara spate.masina ori a fost lovita..ori nu a fost foarte bine facut kitul din prima..are mici spatii..dar ca idee arata foarte bine.ce parere aveti?daca stie cineva ceva despre masina...poate aflam si noi mai multe.mersi

Masina este facuta in Lugoj la firma Tuning Plast.Alaturi de acest Logan

tomita 01-01-09 12:32

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
....:arrow:

CT-07-APV 15-04-09 23:28

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
1 Attachment(s)
o fata putin schimbata a masinii mele

massyfoc 11-07-09 14:45

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
7 Attachment(s)
un logan frumusel FOC

Daniel_DRV 28-07-09 19:43

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
2 Attachment(s)
ceva mai vechi de prin 2006....+ ceva nou

DISSSEL 23-09-09 00:21

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
7 Attachment(s)
Kit conceptie propie care nu l as fi realizat niciodata fara ajutorul baietilor de la PILOT
..Inca se lucreaza ...

pwr_bz 08-10-09 10:48

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
Interesant Diessel!Hai sa il vedem finalizat!

ON:arrow:

Relu_GTT 10-10-09 23:34

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
E chiar fain loganul asta

pwr_bz 11-10-09 17:11

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
Nu prezinta body.kit dar e destul de dragutz;)

serghey 15-10-09 01:46

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
.......

pwr_bz 15-10-09 08:28

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
Mda...C S R power team;) frumoase masinute la CJ


ON:arrow:

Geox` 18-10-09 17:47

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
1 Attachment(s)
Nu l`am vazut aici

pwr_bz 19-10-09 09:42

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
6 Attachment(s)
:arrow: K Y S & M K R

Tassoni 20-10-09 18:12

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
KYS-ul e cel mai tare :X

pwr_bz 21-10-09 07:05

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
L I V:arrow:

tomita 23-10-09 23:10

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
2 Attachment(s)
:arrow:

bandeanradu 24-10-09 01:46

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
hai sa fie sincer in legatura cu kitul asta de pe KID din mures , in poze si noaptea arata bine , evacuarea suna excelent , atrage multe priviri , dar daca te uiti atent e pus si vopsit aiurea ... il cunosc si pe proprietar
pe langa vagonul de fibra pus pe masina nu se puteau adauga macar niste arcuri sport ? sa fie putin mai joasa .... 3-4,5 cm

pwr_bz 26-10-09 06:30

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
6 Attachment(s)
GOLANI

pwr_bz 27-10-09 06:17

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
A P V

tomita 27-10-09 17:49

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
4 Attachment(s)
:arrow:

Gabi# 28-10-09 20:04

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
foarte reusit acest logan;)
http://194.88.148.41/?mmid=6595e465a668fd6f2

RapJustin 29-10-09 09:39

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 2754303)
A P V

Ca tot ai ajus vb de APV, under construction

pwr_bz 29-10-09 18:20

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
5 Attachment(s)
:arrow:

cataline85 30-10-09 21:24

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
loganu asta gri ii bestial ,ce body e si jantele pe cat is ,alte caracteristici tehnice?? ms anticipat

bandeanradu 31-10-09 01:40

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by Gabi# (Post 2759998)

ai putea sa imi dai te rog linku sa vad mai multe poze de la eveniment ?

pwr_bz 31-10-09 06:10

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cataline85 (Post 2766057)
loganu asta gri ii bestial ,ce body e si jantele pe cat is ,alte caracteristici tehnice?? ms anticipat

Kitul se numeste Racing Line si este fabricat de Pilot;jantele probabil pe 16''
@ bandean radu-poftim linkul https://www.4tuning.ro/poze/Saloane-T...tival-2008-95/
On:arrow:

al!n 31-10-09 12:41

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Kitul dupa loganu gri este Dynamic Style primul kit facut de pilot pentru logan,dupa parerea mea cel mai reusit kit facut de pilot.

pwr_bz 31-10-09 13:10

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
2 Attachment(s)
:arrow: UNDER CONSTRUCTION

pwr_bz 31-10-09 13:44

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
2 Attachment(s)
:arrow:

aureliano 31-10-09 15:11

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by massyfoc (Post 2478072)
un logan frumusel FOC

Ar trebui s`o lasi mai joasa si sa`i pui niste praguri pe masura.;)

Geox` 31-10-09 15:26

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 2767289)
:arrow:

Sau cu jante pe 17"

bandeanradu 02-11-09 18:18

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
arata foarte uraaaaaaaat , macar niste arcuri sport trebuie pe ea .. si si alea sa fie H&R

gbrheaton 03-11-09 11:18

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
6 Attachment(s)
un logan cu numar de Bucuresti! l-am vazut in statiunea Venus, vara aceasta(2009)

bandeanradu 03-11-09 14:59

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
parca si masina asta trebuie lasata putin mai jos :) eleronu ala o cam strica la fel si portbagajul neterminat

Thomas Everywhere 03-11-09 19:14

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
urat body kit i-ai pus
altul mai placut ochiului n-ai gasit? cred ca mai sunt, nu stiu astea chiar nu dau bine pe Logan, mai rau il strici( parerea mea) n-am nimic impotriva daca iti place tie, dar daca te uiti fate de alte loganuri modificate n-arata prea breaz.


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning