![]() |
ce eleron are dacia aia sport,cred ca poate zbura cu ea :D
exagerant :evil: |
da dar A4 e smek rau
|
daca ar cobori eleronul ar arata destuld e frumaosa masina .... mai aveti vro poza cu masina ...din fata?
|
cand o sa vina pozele la GALERIE FOTO ?
|
aaaa , le-am gasit merci oricum :D :D :D
|
1 Attachment(s)
asta e idn fatza
|
https://www.4tuning.ro/gal/index.php?cat=13 galerie foto completa oferita de 4tuning.ro :)
|
am gasit pozele mersi
|
Frumusik dacaia asta verde daca mai avetzi poze cu ea am vrea sa le vad si eu
|
hmmm....nu am facut decat 2.....nu mi s-a parut chiar atat de interesanta incat sa fac mai multe...mai ales k ma certam cu unu k sa mergem sa luam ceva de baut...k yo stateam sa ma holbez in parcare sa vad dak exista ceva interesant.oricum nu se aude rau...arata ea mai rau dar se aude binisor mie unu nu-mi place...e mai frumos de o mie de ori AEW-u sau SGM-u doar prin faptul k sunt lasate pana la refuz. 8) 8) 8)
|
cam tarziu...dar abea acum am pus mana pe ele :)
|
3 Attachment(s)
cam tarziu...dar abea acum am pus mana pe ele :)
necesita Quick time player :) |
| All times are GMT +2. The time now is 22:43. |
- Copyright 2026 4Tuning