![]() |
Am vb cu ala de cu bmw mov si o zis ca o sa ma sune sa sa vb cu mine si sa intre si el in club !!!
|
vreau sa vad si eu masina aia mai de aproape
|
Pai poate veni sambata cand ne intalnim la Negru la Peco.
Il asteptam cu cea mai mare placere. |
fratilor acest BMW dak va vine sa crdeti este facut in suceava de acum 2ani.vopsit+tinichigerie.masina e de belea.insa faza cu m3 e tzeapa. e un 320.oricum ecam cea mai tare....baiatul stie ce vrea...pacat k nu a schimbat jantele ink...acum 2 ani era vorba k ia altele...
|
Sal Andrei.
Este vorba despre masina aia de care spunea NIky. La care ne-a aratat atunci seara poze? |
da.asa e.masina aia.e super faina.pakat k nu isi pune omu niste jante adevarate....
|
La cati bani s-au bagat in ea chiar ca niste jante nu ar fo fost o mare problema
|
Avalansa de masini straine tunate in SV, am fost azi la o faleza scurta.. Hyunday rosu cu tuning, jenti albe, M3-uri (?) albastru inchis... cred ca e chiar M3, avan 280 in bord... Citroe Xsara gri cu capota neagra, nice facut.... Nu stiu de ce ,dar am o vaga impresie ca bietasii astia vor sta cam mult prin SV, de cand cu ridicatul de pasapoarte la vama la intrare in tara daca au depasit 90 de zile de sedere in afara ... :))
E mai bine asa :D Poate ii prindem si in cursa de pe 18, nu ? Bafta, i'm on my way again! |
m3 nu prea cred.costa cam mult in afara.cel mult au kit de m3.poate o sa fie multe masini la cursa :lol:
|
andrei este un m3 la mine la bloc din anglia! si cre ca ala isi perimte la ce are in casa :) am sa vb cu el sa vad daca nu se baga la noi in club :)
|
Daca vb de ala decapotabil nu iti mai fa sperante !!! Poate nu ai vazut si ce batic cu america si-a pus pe tetiera scaunului !!! Nashhhpa !!! Nu imi plac ashtia care vin si se sparg pe aici cu masinile dupa ce rup ghiba acolo si aici is mari si tari dar na !!! Mai este si ala cu mercedesul KOMPRESOR facaut fain si la numar scrie RENT A CAR !! :)))
|
nu stiu daca e decapotabil! e venit din anglia pt ca are volan pe dreapta! cre ca nu vb de acelasi m3.
|
2 Attachment(s)
primele poze cu masina mea
saptamana viitoare mai urmeaza si altele foto cu noi modificari |
foto
6 Attachment(s)
inca doua masini facute de mine.(c&o tuning) relatii tel 0744883754 ,[email protected] sau la betirut in burdujeni(ptr cei din suceava)
|
Tuning
Mijto c&o_tuning ... VET`u la putere :)
Plin de masini de Italia pe la tine si prin oras! Audi A4.. cel gri era mai mijto daca avea niste stopuri clare dar e mijto si asa! SUPER! PS: aia portocalie de pe la tine modificata 100% de C&O ce masina e? sunt ceva foto pe aici cu ea? |
re
2 Attachment(s)
e un bmw 320 (e36) a fost gri si i-am schimbat culoarea,zilele astea cred ca o sa iasa la plimbare,daca vine omul sa il ia.cat despre ala cu audi cred si eu ca iar sta mai bine cu mai multe insa totul depinde de bani clientului,eu le-as face de toate dar mocca nu se poate :lol: :lol:
|
tuning
sunt de acord cu vally ca i-ar sta mai bine cu stopuri clare....despre audi vb, cat despre BMW'u tau....tot respectu, dar ai putea spune ce sub capota pls
|
re
pasiunea mea nu a fost nuciodata viteza ,ci mereu caut o masina sa traga si sa nu ma omoare la consum,e un motor diesel 2000 si are vreo 150 cai,merge de rupe.cel putin eu sunt multumit de ea.
|
tuning
Toti ar vrea tuning mijto.. dar banii vorbesc :)
Astept sa vad cum apare pe sosea BMW`u ala 320! PS: Daca nu vine proprietaru` dupa el.. vin eu :lol: |
Tuning
Mi`am amintit ceva! :)
Este in SV vre`un Renault Megane Coupe cu vreo urma de tuning? stie careva ceva? :) ..sau macar vreaun Megane Coupe. Eu am vazut unu` in curte la fostu` centru de calcul.. nu stiu ce numere avea.. si am mai vazut unu` galben prin centru cu nr de Italia. Sa plece baietii la munci.. ca is prea multi si cativa cu masini mijto :lol: |
Re: Tuning
Quote:
|
megane
Am vazut un singur Megan tunat in suceava, unu galben, modelul mai vechi, cu numere de Italia.
|
foto
3 Attachment(s)
ptr cei care au dacii ,postez cateva foto(si dacii trec pe la mine :lol: :lol: )
|
as vrea si eu poze cu bmwu lu negru, l-am vazut azi si e bestial, cel mai frumos din sv...
|
Da. Este foarte fain facut
|
Re:
Quote:
|
Eu am vazut numai filmele si masina. Poze nu am vazut pe nicaieri.
|
nu am gasit poze pe aci cu BMW`ul lu Negru.. trebuie pusdi paparazii pe BMW! :)
|
Re:
asta crek vrea sa imi faca in ciuda, azi de 2 ori l-am vazut, e supe super masina, super beton BMWu
|
mie imi plac ff mul jantele
sunt bestiale |
Re:
Quote:
|
:)))
bmw arata asa la vrajeala bine....da pacat k masina e varza doar mijloc e bun la ea...rotile stau k la trabant:))) pacat
|
Re: :)))
Quote:
|
Charlie .... poate nu jtii despre care mashina se vorbeste .... dar ai niste afirmatii care nu isi vad rostul ..... acel Bmw este una din cele mai tari mashini din Suceava , shi nu cred k contesta nimeni acest lucru :twisted:
|
charkie! cre ca visezi!! dar poate asta e parerea ta iar idealul tau e un trabant tunat :) sincer eu zic ca bmw lu negru e cel mai tare din suceava! dar na .... somn usor charlie! probabil iti era somn cand ai scris ce ai scris despre bmw!
|
Nu prea imi dua seama care este treaba cu el. Ca peste tot numai de rau scrie.
|
Re:
nu pot sa imi dau seama ce e cu el, mie imi place la nebunie
|
dak vb de bmw lu negru api ala e frumos...ma gandeam k vb de bmw ala a lui vet...ala e super naspa mie nu imi place:)
|
Mai Charlie intelege nijte lucruri :
1. nu te baga in seama dak nu jtii despre ce se vb ... mai ales cand vine vorba de critici . 2. critici un BMW 3. critici o mashina destul de faina .... poate omul vrea sa mai puna ceva pe mashina aia poate nu o lasa asha .. dar asta nu inseamna k e najpa ... e o mashina la care viseaza multi :twisted: 4. dak ai ceva de criticat inseamna k tu poti mai bine ... deci arata cu ce esti mai bun (nu spun asta cu rautate dar asta e adevarul) |
subscriu la ce a scris Low_Ridah
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:45. |
- Copyright 2026 4Tuning