Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

iasi_drifter 30-06-05 17:15

nu generalizati.
pe mine nu ma poate juca nici o femeie pe degete.
si nici n-as ceda asa repede daca s-ar da una la mine si mi s-ar parea ca incearca sa se joace cu mine.
femeia poate fi jucata pe degete si ea. nu e la indemana oricui, dar se poate.
vad ca mai toti sunteti de parere ca gandirea femeii e o enigma totala.
o sa ajung pe la mare anul asta in Costinesti pe la inceputul-jumatea lui august. daca vrea careva sa-i dau peste cap conceptiile pm me si o sa vedem cum facem poate ne intalnim.

needBrain 30-06-05 18:44

ok frate,deci prin august ne vedem si o sa parlamentam pe tema asta
mai vb :lol:
si iti spun sincer ca as vrea sa ma insel si sa ai dreptate :lol:

aleks 01-07-05 09:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"iasi_drifter\"
vad ca mai toti sunteti de parere ca gandirea femeii e o enigma totala.o sa ajung pe la mare anul asta in Costinesti pe la inceputul-jumatea lui august. daca vrea careva sa-i dau peste cap conceptiile pm me si o sa vedem cum facem poate ne intalnim.

nu nu nu nu nu
gandirea femeii nu e o enigma, departe de mine gandul asta. ba chiar mi se pare destul de evident si de usor de inteles ce vrea si ce isi doreste :lol:
nu e un alien, e o fiinta umana, de alt sex decat al meu dar tot fiinta umana, deci nu e nici un mister sau enigma in comportamentul ei.

Piry 24-07-05 09:44

well, like once somebody said : you can't live with them but can't live without them either.

nici eu nu mam lasat niciodata jucat pe degete numa cand chiar am vrut sa ajung undeva si numa asa sa se poata, in rest nu permit...eject rapid :D

femeia nu cred ca are o definitie exacta, asta difera de la personalitate la personalitate, eu de exemplu printre multe altele o consider un suport moral bun, altii o considera doar o gaura :?

needBrain 24-07-05 21:32

pai poate fi un sprijin moral bun dar daca tzine la tine
sau mai altfel spus:cand vrea ea sa fie buna cu X,e buna
cand nu..........NU

maryo 29-07-05 09:17

Dap:Rabbane are dreptate!
Inca o caracterizare din partea mea-am senzatia ca este mai mult decat adevarata:


Cind esti inalt, esti prea inalt, cind esti scund, esti prea scund... cind nu esti nici prea inalt, nici prea scund, Doamne, cita mediocritate !!

Daca esti destept, esti interesant dar bun doar de prieten, daca IQ-ul nu depaseste genunchiul broastei, esti prea fraier.

Daca nici, nici, atunci nu prezinti interes... Sa nu fii cumva prea cuminte... esti un molau, daca esti nebunatic atunci devii nesimtit.

Prea multa liniste supara, daca vorbesti prea mult nu-i bine.

Daca vorbesti despre tine, se oftica, daca o intrebi ceva despre ea intra la banuieli. prietenii ei sunt geniali, ai tai sunt fraieri si uriti. barbatii sunt porci, dar porcii \"e\" gustosi... taci si observa, esti un tip retras, vorbeste spui numa' timpenii.

ii aduci flori - zice ca o inseli, te porti urit -zice ca te iubeste,

o iubesti - zica ca e o greseala, nu o iubesti - se intreaba de ce ?!

Mereu se imbraca cum vrea, dar te intreaba daca-i sta bine; incerca sa o schimbi si ti-ai pus paie sub fund.

Te imbraci in negru: \"de ce negru, ce suntem la inmormintare ?\" te imbraci in alb: \"cu burta asta ?\" te imbraci in galben: \"iubi, esti gelos ?\" te imbraci in verde: \"hai ca nu esti la armata !?\"
las-o in pace si nu se vrea lasata. da-i un sut, vine inapoi, ia-o in brate si-ti arde o palma. invit-o la film si esti un static, ia-o pe munte - \"de ce ma chinui ?\" Pleci doar cu ea - de ce nu vin si altii ?

mergi in grup, da noi cind mai stam singuri... te duci la mare, vrea la munte, mergi la munte vrea la mare... fa sport si esti un obsedat, nu fa si esti un slabanog,

te imbraci bine si te ingrijesti, esti indragostit de tine insuti, nu te ingriji si esti nesimtit.

Bag-o prea mult in seama, esti pampalau, nu o baga, de ce nu o bagi ???? plinsete smiorcaieli discutii...

Rade-te si o sa-ti zica ca iti statea bine cu barba, nu te rade te intreaba de ce esti tepos, tunde-te si o sa zica ca iti statea mai bine cu parul lung, nu te tunde si te intreaba cind o sa o faci.

maninca ca un porc - nu esti un domn, maninca ingrijit - esti un sclifosit,

ai bani, e ok dar prea esti puiul mamii, n-ai bani e ok dar de ce nu-i ai ?

In concluzie, le uram, le iubim, le vrem, dracu' sa le inteleaga de femei!

EvLSant0S 29-07-05 09:46

foarte misto ...
si adevarat ...
nici ele nu stiu ce vor.(punct) !!!!!

aleks 30-07-05 09:56

ca sa vedeti ca si ele si noi avem cate o problema...

Mic dictionar de inteles femeile

Da = Nu
Nu = Da
Poate = Nu
Imi pare rau = Iti va parea rau!
Ne-ar trebui = Eu vreau
Fa cum vrei! = O sa platesti cu varf si indesat!
Hotaraste tu! = Hotararea cea buna ti-am pus-o deja!
Trebuie sa vorbim = Iar trebuie sa te critic
Bineinteles, fa cum vrei = Nu vreau sub nici o forma sa faci asta!
Nu sunt suparata = Bineinteles ca sunt suparata, boule!
Ai un aer atat de barbatesc... = Ar fi cazul sa te barbieresti.
Cum de te porti asa frumos astazi? = Asadar vrei sa facem sex astazi?
As vrea perdele noi = As vrea perdele, covoare, mobila si tapete noi.
Ma iubesti? = Am trecut astazi pe la magazinul de bijuterii, sa-ti spun ce mi-a placut?
Cat de tare ma iubesti? = Am facut ceva ce sigur nu-ti place.
Nu-i nimic... = Tampitule!

Mic dictionar de inteles barbatii

Mi-e foame = Mi-e foame
Sunt obosit = Sunt obosit
Ce rochie frumoasa! = Ce sani frumosi!
Da, imi place noua coafura = O gramada de bani la coafor si uite ce iese!
Am putea iesi la un restaurant? = Vreau sa facem sex.
Vrei sa dansam? = Vreau sa facem sex
Ma cam plictisesc aici... = Vreau sa facem sex
Te iubesc = Vreau sa facem sex
Te ador = Stiu ca am mai spus deja, dar... vreau sa facem sex!

aR99bMw 30-07-05 10:05

:lol: :lol: :hahano: :lol:

B|shOp-VR6 30-07-05 14:02

Maryo... parca ai descris-o pe... stii tu cine :lol:

DASCALUGABRIEL 31-07-05 16:43

definitia femeii
 
definitia femeii:
-animalu domestic care traieste pe linga casa omului si se hraneste cu zilele fripte ale acestuia :D :!:

needBrain 31-07-05 20:44

sa va zic de ce nu-mi plac mie pisicile?
k seamana prea mult cu femeile.
adica trag unde bate vantul.......sunt jmechere,perfide,etc.

just_me 01-08-05 21:29

Tre' sa recunoastem:
FEMEILE SUNT UN RAU NECESAR! :lol: :twisted:

RA_2fast4u 02-08-05 10:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
Denumire: femeie

Symbol: wo2

Descoperitor: Adam
.
.
.
.
ca masura necesara de protejare a barbatului s-a dat
legea care nu permite posedarea a mai mult de un
singur exemplar.

:peace: :peace: super misto omule...era sa mor de ras :lol: :lol:
a si si teoriile lui aleks si a lui maryo is mortale!!!

si acum si parera mea: eu zik ca nu poti defini femei, asa cum nu poti defini niki barbatul....fiecare sunt unice in felul lor, una e mai indecisa,alta tanjeste dupa bani, la alta ii place rozul, alteia ii place romantismul, la alta ii place amorul, la alta ii place sa ne joace pe degete, alta ar vrea sa ne joacace pe degete dar nu poaate si tot asa, dar ce au toate in comun e un suflet la care, poate e mai greu de ajuns poate e prea usor.....dar nimeni nu te obliga sa o alegi pe una din ele...sunt destule si tu doar trebuie sa cauti....asa cum cauta si ele....

needBrain 03-08-05 22:38

da frate,ai dreptate.dar cat draq sa cauti?k la un moment dat ti se acreste de atat cautat

RA_2fast4u 04-08-05 10:59

da mah stii cum...intitial ai un ideal(ai tu o fata in minte) daca nu o gasesti dupa ceva timp ziki da-l drak de ideal si iti faci altu(preferabil mai putin pretentios) si te pui iara pe cautat....daca nu merge niki asa....repeti toata faza iara=)) pana ce gasesti si tu ceva.
si dupa ce gasesti schimbi iara idealul si cauti ceva(tura asta preferabil putin mai pretentios :P 0 si tot asa ce naiba...ca dar suntem 22 milioane(din care aproape juma is barbati restu bosoroage, restu frayere etc etc, da tot ajungi la un numar acceptabil:P) si +fumei din alte tari (ala is mai \"interesante\") si pana la urma gasim si noi o pe una care sa ne suporte... :mrgreen: :peace:

Mr.Nice 04-08-05 11:13

Ma, voi stiti k si femeile vb intre ele cum vb noi intre noi?
Adica de ex. : bai ce buna e aia, ce-as f&*%o.Exact asa fac si ele.Ce bun e ala fata, ce-as vrea sa ma tavalesc cu el.
Sau de ex. knd ai \"dat-o\" pe una kre nu ai cine stie ce treaba cu ea, relatie etc. incepi si vb cu prietenii: e buna rau, ce corp are etc. e imposibil sa nu zica unu din porieteni, frate mi-o dai si mie sau te superi daca o incerc si eu.
Asa fac si ele : m-a rupt ala aseara, e superbun la pat, si prietenele mai in gluma mai in serios, il vor si ele...
8) 8) 8) 8) 8)

Imi dati dreptate sau nu?


PEACE
:peace:

RA_2fast4u 04-08-05 12:45

iti dau foarte mare dreptate....daca stai pe langa fete(da trebuie sai fie cel putin 2 si sa iti fie amicea) o sa iti dai seama ca fetele is mai obsedate ca baietii :lol: :lol: serios...eram cu 2 prietene si muream de ras cand auzeam ce comenteaza alea :lol: numa ca atata ca ele nu se arata asa usor ca baietii :wink:
asa ca mr.nice ai perfecta dreptate :peace:

needBrain 06-08-05 19:16

din pacate io am asistat la astfel de discutzii
deci noi,baietzii avem bun simt :lol:

aicad 07-08-05 12:46

Femeia este definita prin scopurile ei:
1. sa nu fie pamantul plin de homosexuali
2. sa nu existe baieti de baieti
3. cuvintele mama si c*rva masculina sa aiba sens
4. sa existe si romani fericiti si expresia \"as face 7ani pentru asta\" ( perioada variaza in functie de cunostintele fiecaruia)

pace

PS: recent am descoperit ca femeile sunt soareci (turnatori) din nastere. unora le trece cu varsta altora nu.

TM-84-DMX 07-08-05 13:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mr.Nice\"
Ma, voi stiti k si femeile vb intre ele cum vb noi intre noi?
Adica de ex. : bai ce buna e aia, ce-as f&*%o.Exact asa fac si ele.Ce bun e ala fata, ce-as vrea sa ma tavalesc cu el.
Sau de ex. knd ai \"dat-o\" pe una kre nu ai cine stie ce treaba cu ea, relatie etc. incepi si vb cu prietenii: e buna rau, ce corp are etc. e imposibil sa nu zica unu din porieteni, frate mi-o dai si mie sau te superi daca o incerc si eu.
Asa fac si ele : m-a rupt ala aseara, e superbun la pat, si prietenele mai in gluma mai in serios, il vor si ele...
8) 8) 8) 8) 8)

Imi dati dreptate sau nu?


PEACE
:peace:

Asa iti faci clientela....Ideea ese sa lasa-ti fratilor relatiile stabile si sa va bucurati d tinerete!e prea devreme sa ne legam la cap cu kestii din astea serioase.

EvLSant0S 07-08-05 13:39

BINE ai zis ... desii la tine .. sa zicem ca ar merge ..
la pusthimea asta .. de genul meu .. chiar nu se merita relatiile mai lungi de 2 luni ... 2 luni deja e mult :) depinde cat de greu se lasa... :P

RA_2fast4u 07-08-05 14:21

bine zis fratilor :twisted: dc se ne incurcam noi capurile prea mult cu una...ca dar suntem tineri si nelinistiti si am vrea si noi mai multe...de fapt pe toate(care merita :twisted: ) asa ca hai pe ele!!! :lol: :lol: :lol:

mutzu 07-08-05 15:01

Io zis ca mai bine iti ti o fata faina, de prietena oficiala..
Si pe langa, spargi tot ce prinzi :)
Mie-mi merge super bine asa :lol:

RA_2fast4u 07-08-05 16:10

merge si asa...da cat o ti pe cea \"oficiala\" ? si acuma merge una merg 2 da dupa un timp ajunge si la urechea \"oficialei\" ca nu e chiar asa de privilegiata cum credea :lol:

TM-84-DMX 07-08-05 20:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mutzu\"
Io zis ca mai bine iti ti o fata faina, de prietena oficiala..
Si pe langa, spargi tot ce prinzi :)
Mie-mi merge super bine asa :lol:

Nu e bine! asa zic toti,k ar fii cel mai bine sa ai fomeie buna oficial si in rest \"dzeu cu mila :lol: \"...Eu nu cred ca e o idee prea buna!Nu stiu daca as putea sta sa ma simt tot timpul vinovat d faptul k o insel ,sau k frica ca ar putea afla si dupaia sa ramai cu buza umflata....nu stiu daca e o idee prea buna.
Sau pune-te tu il lokul ei ,tu sa fi baiat cuminte,simtit ,la lokul tau si ea ...la cules d nuci in stanga si in dreapta!I-a zi....Cum te-ai simtii?!?! :wink:

needBrain 07-08-05 22:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TM-84-DMX\"
Quote:

Originally Posted by \"mutzu\"
Io zis ca mai bine iti ti o fata faina, de prietena oficiala..
Si pe langa, spargi tot ce prinzi :)
Mie-mi merge super bine asa :lol:

Nu e bine! asa zic toti,k ar fii cel mai bine sa ai fomeie buna oficial si in rest \"dzeu cu mila :lol: \"...Eu nu cred ca e o idee prea buna!Nu stiu daca as putea sta sa ma simt tot timpul vinovat d faptul k o insel ,sau k frica ca ar putea afla si dupaia sa ramai cu buza umflata....nu stiu daca e o idee prea buna.
Sau pune-te tu il lokul ei ,tu sa fi baiat cuminte,simtit ,la lokul tau si ea ...la cules d nuci in stanga si in dreapta!I-a zi....Cum te-ai simtii?!?! :wink:

foarte korekt
asa este.daca u nu o inseli(din dif motive:ca merita tipa sa nu fie inselata,etc)nici tie nu ti-ar conveni sa te insele

aleks 09-08-05 09:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mutzu\"
Io zis ca mai bine iti ti o fata faina, de prietena oficiala..
Si pe langa, spargi tot ce prinzi :)
Mie-mi merge super bine asa :lol:

si mie tot asa imi merge cel mai bine :twisted:
pe mine ma multumeste cel mai mult varianta asta :lol:

needBrain 10-08-05 19:41

dar e si riscanta

TM-84-DMX 10-08-05 20:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
Quote:

Originally Posted by \"mutzu\"
Io zis ca mai bine iti ti o fata faina, de prietena oficiala..
Si pe langa, spargi tot ce prinzi :)
Mie-mi merge super bine asa :lol:

si mie tot asa imi merge cel mai bine :twisted:
pe mine ma multumeste cel mai mult varianta asta :lol:

....Va rog sa postati si atunci cand prietena va afla,sunt curios daca veti fi asa d fericiti?!?!Eu am patit-o din si stiu cum este.

needBrain 10-08-05 22:13

faza asta e \"dublu sau nimic\".vb serios
k un timp te doare-n pUI_@ dar apoi cand afla.......

aleks 11-08-05 09:14

si eu am patit-o... si am negat cu o nesimtire de care nu ma credeam in stare :lol: :lol: putea sa-mi spuna si ca pamantul se invarte si tot nu recunosteam
nu am fost eu, nu o cunosc, e o conspiratie secreta impotriva mea, nu stiu nimic, e nebuna, si ea si aia de m-au vazut, si tu iubita :bunch: ca-i crezi pe mincinosii dreq :chainsaw: :evil: si ce putea sa mai spuna... m-a lasat asa... si cu timpul s-a trecut si peste asta :rolleyes2
oricum nu mai fac greselile de atunci, acum ma orientez mai bine :suspiciou

needBrain 11-08-05 21:40

e riscant.parerea mea e ca n-are rost atat timp cat tipa cu care esti de ceva timp chiar nu merita sa fie inselata
daca umbli si cu aia asa \"ca sa fie\" e cu totul alta mancare de peste

aleks 12-08-05 09:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
e riscant.parerea mea e ca n-are rost atat timp cat tipa cu care esti de ceva timp chiar nu merita sa fie inselata

ai dreptate need, doar ca, desi in logica sunt perfect deacord cu tine, ma intoarce de pe calea cea dreapta :twisted: bruneta aia superba, roscata aia focoasa, blonda aia pisicoasa, si uite ca fac ce fac si iar uit ce am promis ca nu mai fac niciodata :lol:

needBrain 12-08-05 21:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
e riscant.parerea mea e ca n-are rost atat timp cat tipa cu care esti de ceva timp chiar nu merita sa fie inselata

ai dreptate need, doar ca, desi in logica sunt perfect deacord cu tine, ma intoarce de pe calea cea dreapta :twisted: bruneta aia superba, roscata aia focoasa, blonda aia pisicoasa, si uite ca fac ce fac si iar uit ce am promis ca nu mai fac niciodata :lol:

ntz ntz ntz.......
eh,macar cu bun simt sa inseli.......

EvLSant0S 17-08-05 16:57

am sters tot .. ar fi ajuns ... urat de tot .. foarte urat .. asa ca .. sa sters ..
anyway .. vezi ca vbesti prosti tanti .. ff multe prostii ... si te astepti la .. 0 reactii ... WROOOONG !
.

minirally 17-08-05 17:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
am sters tot .. ar fi ajuns ... urat de tot .. foarte urat .. asa ca .. sa sters ..
anyway .. vezi ca vbesti prosti tanti .. ff multe prostii ... si te astepti la .. 0 reactii ... WROOOONG !
.

eram sigura ca o sa stergi :D ..nu mai zic nimic..i wanna feel good.. :wink:

EvLSant0S 17-08-05 17:09

termina mai copil ce esti ..
zi mersi !
crede-ma ca n-ai fi vrut sa continuam discutia !
chiar nu ai fi vrut ..
now ... shhhhht .. . esti offtopic !

aleks 18-08-05 09:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
am sters tot .. ar fi ajuns ... urat de tot .. foarte urat .. asa ca .. sa sters ..
anyway .. vezi ca vbesti prosti tanti .. ff multe prostii ... si te astepti la .. 0 reactii ... WROOOONG !
.

apreciez evl... plecasera lucrurile cam departe, si nu era cazul...

needBrain 18-08-05 14:32

hmz.....presupun ca am ratat o discutzie.......


All times are GMT +2. The time now is 07:42.

- Copyright 2026 4Tuning