Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Birthday Game! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/56182-birthday-game.html)

Patryck 11-12-07 18:05

Re: Birthday Game!
 
Octombrie - Am sa bat pe
22 - poponari(i)
p - de bucurie.
lollllllllllllllllll=))))))))))))))))))))))))))))

N3n3a 11-12-07 20:21

Re: Birthday Game!
 
Am sarit pe fete(le) in viteza ... ce belea :))

Puya^WRX 11-12-07 20:31

Re: Birthday Game!
 
M-am impiedicat de fete de bucurie. LoL:)

Lauryn 14-12-07 16:20

Re: Birthday Game!
 
3.10(L) - Am sa bat pe BlackDevil pentru ca locuiesc in Motru

:(:| eu stau in Tg jiu desi Motru e aproape n`am fost decat de maxim 3 ori acolo:(

Opportunity 15-12-07 19:57

Re: Birthday Game!
 
M-am dat la o gramada de rahat pe bani. LOL

Opportunity 15-12-07 20:07

Re: Birthday Game!
 
Nu mai pot edita dar..
Quote:

Originally Posted by MeHiGH (Post 1181253)
Noiembrie - Am facut sex cu
07 - toti moderatorii
m - de frica.

Mai nasol de atat nu se poate ? (ziua de nume)
O .. ba da :(
Noiembrie - Am facut sex cu
08 - toti userii
m - de frica.
Jocu asta e naspa ! NU MA MAI JOOC :LOL:

Bine ca nu eram moderator atunci LOOL

otzy_007 15-12-07 20:40

Re: Birthday Game!
 
o sa beau cu Mehico de bulangii :D lolz

dragos1989 25-12-07 08:29

Re: Birthday Game!
 
M-a fugarit BlackDevil si o sa ma arunc in cap:))) It makes no sense mayne :)) CIne e BlackDevil?:))

dydy-andrey 14-05-08 21:35

Re: Birthday Game!
 
Am urlat la manelisti si o sa ma arunc in cap.

:writers_b

b0b0 17-05-08 17:29

Re: Birthday Game!
 
M-am impedicat de fete(le) cu pretentii.
LoL frate :lol::lol:

mihai88 19-05-08 13:22

Re: Birthday Game!
 
Am jucat barbut cu(ca) houseri(i) de frica
:))))))

REPTYLE 19-05-08 14:35

Re: Birthday Game!
 
M-am impiedicat de Sp4wN`19 din cauza ta :))

Strainger 20-05-08 14:58

Re: Birthday Game!
 
Am jucat barbut cu (ca) toti useri cu balele curgande :)) (08-08-1982) litera s
Asta e tare :)) nu am mai ras de mult asa mult

DoDo NSL 21-05-08 16:27

Re: Birthday Game!
 
M-au fugarit baietii poponari si o sa ma arunc in cap ! :shock::shock::shock:


mie fricaaaa !!! :cry::cry::cry::cry:


fain jocu` :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

canon 21-05-08 23:59

Re: Birthday Game!
 
m-au batut toti moderatorii ca sunt prost


looooool :)))))

69WRX 29-05-08 00:42

Re: Birthday Game!
 
Am sa bat pe Sp4wN`19 de tampit.

sunt curios daca e cineva care are noiembrie 12 J

iMAGiNE 30-05-08 20:18

Re: Birthday Game!
 
M-am impiedicat de Sp4wN`19 cu grija.


All times are GMT +2. The time now is 12:46.

- Copyright 2026 4Tuning