![]() |
Re: BMW E 30 325i Turbo
cu cea mai mare placere ..............cred ca merg la calarasi ,dar cand ma intorc daca mai am masina ca o am la vanzare...................
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Am vazut de 3 ori in 2 zile consecutive masina prin oras.. o data la Real Vitan in parcare si o data pe la romano-americana :) frumoasa mai e... Ai dat-o, cumva? Daca nu, sunt curios cum sta un WRX 2.5 cu soft si evac.. loc/mers, oricum.
da-mi un pm daca e... |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
da masina s-a dat dar nu asta este o problema . masina este in bucuresti la fostul proprietar si pot vorbii cu el sa vedem cum .. sta un wrx 2,5 .....
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
pacat ca a avut un necaz in weekend l-a braila
eram curios cum sta cu un evo9 de 350 cp ... |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
acum cateva zile a fost prin braila (noul proprietar) dar a avut un necaz |
Re: BMW E 30 325i Turbo
:sad:
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
Sau daca aveti voi drum prin Bucuresti ... Ai nr meu de tel. cred ! Oricum, multumesc frumos de ajutor ; daca nu erai tu probabil ca as fi plecat cu masina pe platforma . Saluta-i pe baieti din partea mea, te rog ... |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
am sa ai salut pe baieti din partea ta bine ca s-a rezolvat si ai reusit sa te intorci cu ea pe roti :) |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Te astept !
Iti pregatesc un megane RS cu care sa te dai ... |
Re: BMW E 30 325i Turbo
hai andrei nu scoti si tu masina ca acum ai si plecare* super tari slikurile* ........ce zici ? scoate si tu pe interval masini capabile .................................................. ............
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
Se ofera cineva ??? |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Cam puternici competitori la Buzau:D:D:D
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
Oricum il astept la revansa !!! |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
Oricum performantele sunt apropiate ! Data viitoare o sa scot si eu bancheta spate si tot ce am prin portbagaj ( inclusiv rezerva ) si poate suntem egali . |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
Iti urez sa te cresti mare cat mai repede ca sa-ti poti lua permis ... !!! |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
BOH a avut 12 valve intotdeauna :)
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
unde se pot gasi filmuletze cu cursele de la braila?scuze de offtopic
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
Doar cei care au fost prezenti stiu ce s-a intamplat acolo :-) |
Re: BMW E 30 325i Turbo
pei nu ne spui si noua ce sa intamplat?
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
a fost cinva carea a filmat :D
ce sa fieacolo distractie |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
Trebuie sa apara filmuletele ... |
Re: BMW E 30 325i Turbo
alooooo d-lor masina are si a avut de cand a facut-o fabrica motor de 2500 12 valve ..........oricum felicitari lui ionut pentru victorie ...dar parerea mea este ca ar trebui sa se acorde o REVANSA pe un drum pe care sa se poata pune in valoare adevarata putere a masinilor
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:23. |
- Copyright 2026 4Tuning