Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Devi 03-11-07 13:34

Re: intalnirea de week end !
 
:)) can da... mults suc... numai lipsa muzica... in rest a fost ok

holdo 03-11-07 21:45

Re: intalnirea de week end !
 
raul data viitoare vin cu bicigli si atunci nu o sa imi mai fie asa de rau :) cel putin nu de la suc

raul_rebelul2005 04-11-07 12:16

Re: intalnirea de week end !
 
Holdo o sa-ti fie rau de la altceva poate data viitoare:-),daca vii cu bicicli numa o sa pici cu ea dupa aia,hai pe jos mai bine....da bine zici Devi,ceva muzica bine era....

Snoopy 04-11-07 13:04

Re: intalnirea de week end !
 
Deci sa inteleg ca data viitoare se anunta o intrunire fara volan? :D

raul_rebelul2005 04-11-07 14:08

Re: intalnirea de week end !
 
pai si acuma asa trebuia.....

juana_man 05-11-07 07:14

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Snoopy (Post 1182829)
Deci sa inteleg ca data viitoare se anunta o intrunire fara volan? :D


da............fara volan si cu ceaun, eu aduc pahara esi cris aduce scortisoare :lol: :lol:

Alex2Fast4U 05-11-07 07:44

Re: intalnirea de week end !
 
bine bine ca pahare si scortzisoara.. da vinu` cine`l aduce.. ? :D nu se ofera nime.. ? ;)

raul_rebelul2005 05-11-07 11:34

Re: intalnirea de week end !
 
mai baiteti da noi am vb ceva sapt.trecuta,sa mergem la carturi in BH,ne mai tinem de treaba sau......nu?

athes 05-11-07 13:42

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Alex2Fast4U (Post 1184103)
bine bine ca pahare si scortzisoara.. da vinu` cine`l aduce.. ? :D nu se ofera nime.. ? ;)

Pai..........idea este ca,cine intreaba primul....:lol: :lol: :lol:

rapidistu_c&c 05-11-07 21:19

Re: intalnirea de week end !
 
vorba lui juana cu ceaunu, buna ideea ;), juana aduce ceaunu, cristi scortisoara, si eu cu danii fain ar fi sa aducem vinu...dar sapt. asta nu ne intalnim k mergem la Baia Mare...asa k poate pe sapt. viitoare venim cu vinu ;) :)) :)) ;)

SM-84-VDG by DNY 05-11-07 21:27

Re: intalnirea de week end !
 
eu zic sa amanam pe sapt. viitoare intalnirea cu ceaunu...;) :)) k intradevar sapt. asta nu ne putem intalni k mergem la Baia Mare(eu cu cipri):) , dak mai vrea cineva sa vina.....asa intr-o mica excursie....mergem si ne intalnim si cu baietii din MR Baia Mare.....mi-ar placea sa mergem mai multi....:):):):);)

rapidistu_c&c 05-11-07 21:39

Re: intalnirea de week end !
 
da...fain ar fi sa mergem vineri mai multi la Baia Mare....ce ziceti??? veniti careva????....mai vine cred si Arthur(cu astra rosu).....:):):);)

raul_rebelul2005 05-11-07 22:00

Re: intalnirea de week end !
 
mai da la Oradea nu mai mergem la karturi???ce ziceti?nimeni nimik?eu ma duc oricum si stau pana sambata.....cine mai vrea sa se anunte.....

Devi 08-11-07 12:19

Re: intalnirea de week end !
 
toata lumea mere alan dalan :d amu care-i faza? ce facem?

Snoopy 08-11-07 13:31

Re: intalnirea de week end !
 
Nah nu stiu...eu sunt pentru vinul acela fiert :D.Sa vedem restu cam ce vor..?

rapidistu_c&c 08-11-07 13:55

Re: intalnirea de week end !
 
hai sa amanam pe sapt viitoare vinu si ceaunu...k o sa fiu si eu cu dani(sm 84 vd) sapt viitoare....hai sa mergem la Baia Mare intr-o plimbare sa ne intalnim cu cei din MR Baia Mare...eu cu danii oricum mergem....:):):);)

SM-84-VDG by DNY 08-11-07 14:01

Re: intalnirea de week end !
 
hai sa mergem la Baia Mare mai multi...si sa amanam vinu si ceaunu pe sapt viitoare.....noi pornim maine.... cei de la MR se intalnesc la 22:00....si din cate am inteles suntem bine venitii oricare din SM...si ne asteapta...:):):);)asa k mi-ar placea sa mergem mai multi...:):):)

rapidistu_c&c 08-11-07 19:56

Re: intalnirea de week end !
 
in legatura cu plecarea la Baia Mare...pana acum mergem 3 masini....pornirea o facem dupa ce se intuneca....ce ziceti ,mai vine careva???????? ;););)

juana_man 09-11-07 08:41

Re: intalnirea de week end !
 
1 Attachment(s)
din serialu......distractie de week end :D

raul_rebelul2005 09-11-07 10:26

Re: intalnirea de week end !
 
frumos...frumos....vad ca ai facut antrenament pt.concurs...

Snoopy 09-11-07 14:51

Re: intalnirea de week end !
 
Deci pana la urma cam ce ramane?...ne vedem sub pod si hotaram ce si cum?

Spark 09-11-07 20:39

Re: intalnirea de week end !
 
acuma vin de acolo
de la 9 la 9 juamte
am cam stat ca prostu` ... sg si fara mashina
ca nah` .. totusi tre` sa apara cineva. dar nimeni. :(
in fine ... data viitoare.

Devi 09-11-07 21:12

Re: intalnirea de week end !
 
si io amu am sosit, am stat acolo cu ovi si cu inca un prieten si atat... intalnirea asta a fost foarte naspa, nici bautura nici chef nici nimica, numai rece :)

raul_rebelul2005 10-11-07 18:33

Re: intalnirea de week end !
 
vad ca fiecare o mers cam unde o zis,adica si eu in Oradea si restu la Baia Mare,ne intalnim data viitoare si vedem......

rapidistu_c&c 10-11-07 19:30

Re: intalnirea de week end !
 
la Baia Mare am fost doar eu cu Danii(sm 84 vdg) , ne-au asteptat baimarenii din MR cu bratele deschise...insa pacat k am mers doar noi doi si nu mai multi....era vorba k mergem 4 masini , dar pan la urma doar noi doi....dar a fost ok.... pe maine am sa revin cu poze de la intalnirea din Baia Mare..:);)

rapidistu_c&c 10-11-07 19:37

Re: intalnirea de week end !
 
5 Attachment(s)
cateva poze...dar am sa revin maine cu mai multe poze....

Rolly_k 11-11-07 10:50

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Devi (Post 1191907)
si io amu am sosit, am stat acolo cu ovi si cu inca un prieten si atat... intalnirea asta a fost foarte naspa, nici bautura nici chef nici nimica, numai rece :)

:)) sa ma mai prezint :P cred ca eu am fost acel prieten :)) noah bine bafta

rapidistu_c&c 12-11-07 14:14

Re: intalnirea de week end !
 
sapt. asta sau sapt viitoare,la intalnirea noastra, o sa avem musafiri de la Baia Mare din MR Baia Mare, ne-au promis k o sa vina, dupa ce am fost si noi (eu cu danii) weekendu asta la ei la intalnire...sa incercam sa ne strangem cam toti.. cu masini cu tot la intalnirile noastre de sub pod, k nu se stie cand pot aparea baimarenii din MR...ori sapt. asta ori sapt. viitoare....si sa-i asteptam cu bratele deschise cum ne-au asteptat ei pe noi, insa pacat k nu am fost mai multi din NLR, doar noi doi....

SM-84-VDG by DNY 12-11-07 14:29

Re: intalnirea de week end !
 
da, din cate am vorbit cu ei ,ne-au zis k vin si ei la noi la intalnire, ori sapt. asta ori sapt viitoare...sa vada noi ce facem la intalniri...pe noi baietii ne-au primit cu bratele deschise...s-au bucurat cand ne-au vazut....intr-un cuvant: au fost foarte de treaba cu noi!!!!!

gergo 13-11-07 07:57

Re: intalnirea de week end !
 
Apropo, voi ce faceti la intalniri?

Spark 13-11-07 08:02

Re: intalnirea de week end !
 
pai de obicei si in principal stam la povesti ...

dar acuma cum e cam frig ... ne intalnim acolo si mergem la ceva local si stam la povesti :)

Ottaviano_m 15-11-07 17:42

Re: intalnirea de week end !
 
baieti,abia astept sa va intalnesc si eu,de multe ori as lua masina si m-as porni catre SM cand vad cate ceva organizat,m-as lua si m-as duce numai eu si rotile si cine ne impartaseste pasiunea.Asta este,inca nu stiu cand trec p acas' da' sigur o sa fiu prezent p acolo,unde o sa fiu primit.Satu Mare RUUUUUUUUUULEZ!!!

Devi 16-11-07 08:19

Re: intalnirea de week end !
 
Ottaviano esti binevenit oricand printre noi!
Fratzilor? ce facem azi? va fi ceva?

Spark 16-11-07 09:23

Re: intalnirea de week end !
 
eu sincer sa fiu nu stiu.
azi e missu` la eminescu si cred ca merg.
oricum o sa vad eu cum sa impac si capra si varza ;)

sau dak e ceva interesant. da-ti un tel

veveve 16-11-07 11:29

Re: intalnirea de week end !
 
azi ma prezint si eu ....il iau si pe grasu de bobo....ne vedem la 9...:D

rapidistu_c&c 16-11-07 12:47

Re: intalnirea de week end !
 
Prezent si eu la 21:00 :);)

rapidistu_c&c 17-11-07 03:12

Re: intalnirea de week end !
 
baieti ...acuma, ora 4:00 am ajuns si noi acasa cu bine, adik eu(cipri), danii, si snoopy....,intradevar eu cu snoopy suntem mai obositii...dar a fost bine...;)am mai petrecut un pic prin Baia Mare...insa pacat pan la urma ca nu ne-am intalnit cu baietii din Mr!!!! vinerea viitoare ii asteptam pe ei la noi in numar cat mai mare!!!!!;););)

Snoopy 17-11-07 09:44

Re: intalnirea de week end !
 
Deci cum a fost la Baia Mare? :woowoo:

Spark 17-11-07 09:59

Re: intalnirea de week end !
 
mda ... ca tu nu mai tzii minte nimic ... nu ? :lol:
:drunk::drunk::drunk:

floryn bmw 17-11-07 18:21

Re: intalnirea de week end !
 
deci ce sa mai zic la baia mare a fost beton mai ales faza cu militzia sa vedem ce va fii vineri cand vor venii baietii din mm la noi .. bye.. ....WSP....


All times are GMT +2. The time now is 12:18.

- Copyright 2026 4Tuning