Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Intalnire in Pitesti ? (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/52952-intalnire-pitesti.html)

sco211 22-10-07 18:14

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
absolut nimic...
am stat putin si am plecat...io cu mihai...
:lol:

MMihai 28-10-07 13:53

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Leu ce faci mah tata nu am mai vb demult !! :)
ps. am vandut audi. dar pazea ca imi iau ceva du tractiune spate !! ;))

Dumy 31-10-07 23:22

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Si eu il cunosc pe liv de multa vreme si mi nse pare un tip foarte de treaba deci nu cred ca a avut el vreo legatura cu poliutzia si cu ce se intampla cand mai vine garda . Multzumesc asta este parerea mea ......

ag14liv 01-11-07 08:02

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
mersi Dumy pt aprecieri dar nu e nevoie pt ca nu masimt cu nimic vinovat cine ma cunoaste ma stie ca nu ma pretez sa fac lucruri atat de josnice

alin-l 01-11-07 10:34

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Duuuuhh!!!... nu mai terminati odata cu subiectul acesta!?!... Cine a avut minte sa priceapa - a facut-o! cine nu - lasa-i in plata Domnului!... Nu observi (liv) ca, in loc de un "multumesc", ai primit tot felul de acuzatii neintemeiate?! Data viitoare (pentru ca SIGUR vor mai aparea "spetze" d'astea!) lasa-i pe fiecare sa se descurce cum pot!! Atunci o sa vezi: "sar'na nene militianule"... si alte "manifestari" d'astea!...
PS: liv! la intalnirea viitoare vino imbracat in costumul tau "de lucru"! :twisted: Sa vezi ATUNCI oki bulbucati!?!?! :2gun:

ag14liv 01-11-07 13:01

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
asa este,ai dreptate cine e batut in cap s-0 tina tot asa,cine a inteles s-a vazut,oricum duminica sunt liber si voi fi si eu prezent la intalnire si sa speram ca ne ajuta si timpul

sco211 01-11-07 16:51

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
:lol:
ar fii chiar tare sa vii cu masina ta imbracat in uniforma
:lol:

Donnyro 01-11-07 20:47

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Care e rostul tuturor speculatilor de genul asta,cat timp "LIV" a fost la intalniri si nu s-a intamplat nimic iesit din comun?In loc sa fie toata lumea fericita k au parte de ursuleti si de liniutze adevarate la intalniri se arunca, cu vorbe aiurea k de obicei.

ag14liv 01-11-07 21:10

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
e dreptul fiecaruia sa-si expuna parerile,eu merg mai departe stiti voi cum se spune-CAINII LATRA URSUL MERGE-ne vom vedea in acelasi loc

sco211 02-11-07 14:01

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by ag14liv (Post 1179314)
e dreptul fiecaruia sa-si expuna parerile,eu merg mai departe stiti voi cum se spune-CAINII LATRA URSUL MERGE-ne vom vedea in acelasi loc

sau nu in acelasi loc...;)
sa vb cu edy;)

ag14liv 02-11-07 21:53

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
mersi pt informatie,am sa il intreb pe edy

bobby_gsi2 03-11-07 15:58

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by sco211 (Post 1180380)
sau nu in acelasi loc...;)
sa vb cu edy;)

Hmmmmmmm....... :)

sco211 04-11-07 01:24

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
se pare ca repetam ;)

Kasp3r 04-11-07 14:34

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
baieti dati un telefon ca sa fiu si eu prezent Ok??
sco211 dai un tarr da?

80LEU 05-11-07 13:47

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by MMihai (Post 1171970)
Leu ce faci mah tata nu am mai vb demult !! :)
ps. am vandut audi. dar pazea ca imi iau ceva du tractiune spate !! ;))

FAC BINE-RAU ..NICI EU NU MAI STIU..VOI ?
DACA AVETI NEVOIE DE MINE STITI UNDE MA GASITI..SUS..VW-AUDI.
POATE NE VEDEM ....

KillerINC 04-07-08 02:21

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
eu am inceput threadul dar din lipsa de timp , interviuri de angajare, probleme cu masina, etc , nu am mai avut timp sa il mai si verific ....

deci ... cand urmatoarea intalnire ?

mercedes benz w123 05-10-08 19:29

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Deci cand se tine intalinirea si unde daca as putea sa fiu singur acasa ias fura lu tata masina si as veni si eu cu ea.

MMihai 06-10-08 00:39

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by mercedes benz w123 (Post 1793854)
Deci cand se tine intalinirea si unde daca as putea sa fiu singur acasa ias fura lu tata masina si as veni si eu cu ea.

sunt sigur k nu ar fi bine sa faci asta

mercedes benz w123 06-10-08 10:36

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Am m-ai facuto si nu ma prins nimeni dar era sa ma prinda politia.Pana la urma unde e intalnirea si la ce ora ?

bobby_gsi2 06-10-08 10:42

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
NFS-ul dauneaza grav gandirii :))

myself24483 06-10-08 16:54

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Salutare! pe unde va intalniti voi? si pe la ce ore? :)

madutz2006 15-10-08 00:13

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by myself24483 (Post 1795463)
Salutare! pe unde va intalniti voi? si pe la ce ore? :)

de obicei duminica dupa 8 la finante...
a mai fost cineva ?? se mai strang oameni??

KillerINC 15-10-08 00:42

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
ultimele 2 saptamani eu nu am fost

am fost acum 3 saptamani , am cunoscut cativa oameni de pe forum ...

acum 2 saptamani am fost la un botez la bucuresti , si saptamana trecuta am fost la munca ... si duminica asta iar pic de servici bagami-as picioru

KillerINC 27-02-09 12:20

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
cei ce vor sa se inscrie in clubul "Street 4 Cars" , sau vor mai multe informatii despre acest club sunt rugati sa ma contacteze aici, pe PM , sau pe messenger , la id-ul "regedit2001" .... Va asteptam

cosmin2012 21-03-09 15:52

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Sal,,era frumos inainte knd ne mai strangeam pe la finante si in ultima vreme la stadion dar de knd a dat garda`n noi,,nu se mai strange nimeni si mai ales q erau uni qre veneau la finante ca sa vb ce au facut la sc si nush ce,..nu mai e q liniutze etc km era odata:D see yah ,,BCE''

BigBoss 21-03-09 17:56

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Nu inteleg de ce ,,da garda-n voi" daca doar stati de vorba..poate ca va dadeati putin si deasta..sau muzica-n blana..etc.Noi opelistii de cate ori ne intalnim niciodata nu s-a bagat garda in seama ca nu au avut de ce.Intradevar ,,ne supravegheau" de la distanta dar atata timp cat nu le dai motive nu au ce sa-ti faca.!

KillerINC 21-03-09 17:59

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by BigBoss (Post 2170476)
Nu inteleg de ce ,,da garda-n voi" daca doar stati de vorba..poate ca va dadeati putin si deasta..sau muzica-n blana..etc.Noi opelistii de cate ori ne intalnim niciodata nu s-a bagat garda in seama ca nu au avut de ce.Intradevar ,,ne supravegheau" de la distanta dar atata timp cat nu le dai motive nu au ce sa-ti faca.!


nu vezi ca lui de fapt nu ii covine faptul ca nu se mai fac ilegale si vine lumea si sta de vorba "despre ce au facut la scoala", in loc sa se dea ....
"mai ales q erau uni qre veneau la finante ca sa vb ce au facut la sc si nush ce,..nu mai e q liniutze etc km era odata"

si cosmin2012 , scrie si tu romaneste , fara prescurtari, ca mi-a luat 10 minute sa inteleg ce vroiai sa zici

BigBoss 21-03-09 22:13

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Si opropo de ilegale , vineri seara acum 2 saptamani veneam e la Bucuresti pe la 11.30-12.si am coborat dupa autostrada pe la podul viilor.Eu aveam in jur de 170 prin dreptul barajului si au trecut pe langa mine 5-6 poate chiar mai multe masini ...cred ca aveau peste 210.Toti cu nr. de AG.Deci se mai fac si din astea dar probabil sunt mai ,,pitite" sa nu afle militieni...si sunt highspeed nu doar pe 300metri.

cosmin2012 22-03-09 11:32

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
KillerINC scuze dar asa scriu eu de fel mai prescurtat:D o sa incerc d akm sa scriu si eu q la scoala:P, si aseara au fost liniutze la stadion pana au venit comunitarii,huuu:P MDY logan 1.6 vs NUT 1.4 SuperNova... eu n`am mai apucat sa ma dau q au venit astia si deh...data viitoare:D poate gasim un alt loc sa ne strangem mai mult q de finante si stadion sau prins astia:D...se yah...

BigBoss 22-03-09 11:51

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Cu un logan de 1,6 vreu sa ma dau si eu inainte sa fack remaparea ca sa-mi dau seama dupa de diferenta....Dar u-mi place la stadion..prea denivelat drumul.

cosmin2012 22-03-09 17:33

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
BigBoss da`te q mine dak vrei am 1.4 si vezi atunci diferenta:P

cosmin2012 22-03-09 17:34

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
am uitat sa zic q am remapare si filtru sport:P

KillerINC 22-03-09 19:24

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by cosmin2012 (Post 2172151)
KillerINC scuze dar asa scriu eu de fel mai prescurtat:D o sa incerc d akm sa scriu si eu q la scoala:P, si aseara au fost liniutze la stadion pana au venit comunitarii,huuu:P MDY logan 1.6 vs NUT 1.4 SuperNova... eu n`am mai apucat sa ma dau q au venit astia si deh...data viitoare:D poate gasim un alt loc sa ne strangem mai mult q de finante si stadion sau prins astia:D...se yah...


da . trebuie sa scrii ca la scoala , si nu pentru ca asa zic eu , ci pentru ca asa scrie in REGULAMENTUL FORUMULUI ...

si foloseste functia EDIT

cosmin2012 22-03-09 20:40

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
ok ok off ce va suparati atat:D

BigBoss 23-03-09 06:54

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Mda e cam nasol ca stam sa descifram ce scrii..
Da tata facem una scurta cu toate ca stiu rezultatul la 1,4 cu tot cu maparea ta :)))).Deaia si vreau langa 1,6 ca are caluti si cuplu mai apropiat de mine.

Vezi tu la motoarele aspirate castigul rezultat din remapare e destul de mic maxim 10 CP (+ 2,3 Filtru in cazul tau) , daca aveai turbina era alceva luai la bord inca 30-45 Caluti,

Apropo vezi ca daca loganu e 2006 te va chema uzina iara inapoi :) au descoperit iara astia niste defecte le ele.

cosmin2012 23-03-09 12:27

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by BigBoss (Post 2174144)
Mda e cam nasol ca stam sa descifram ce scrii..
Da tata facem una scurta cu toate ca stiu rezultatul la 1,4 cu tot cu maparea ta :)))).Deaia si vreau langa 1,6 ca are caluti si cuplu mai apropiat de mine.

Vezi tu la motoarele aspirate castigul rezultat din remapare e destul de mic maxim 10 CP (+ 2,3 Filtru in cazul tau) , daca aveai turbina era alceva luai la bord inca 30-45 Caluti,

Apropo vezi ca daca loganu e 2006 te va chema uzina iara inapoi :) au descoperit iara astia niste defecte le ele.

a mea e 2005;))

bobby_gsi2 23-03-09 12:37

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Cosmin....nu vreau sa te supar cu ceva....dar si tu ai impresia ca un logan resoftat e bolid?

cosmin2012 23-03-09 12:38

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 2174986)
Cosmin....nu vreau sa te supar cu ceva....dar si tu ai impresia ca un logan resoftat e bolid?

nu doamne fereste dar pana akm q kti m`am dat de 1.4 si 1.6 nu ma facut niciunul,q sa nu mai zic de BIK kre are vreo 2-3 hergheli de cai ,,asa zice el'' si l`am facut de ras la liniutza;))
app u ce masina ai?

bobby_gsi2 23-03-09 12:47

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Eu ti-am pus o intrebare si eram curios de raspuns. Cat despre bik......sunt curios cum stau lucrurile pe 400m cu start e pe loc. Eu sunt ferm convins ca iti amesteca visele. Cat despre masina mea....se vede la semnatura.

KillerINC 23-03-09 13:15

Re: Intalnire in Pitesti ?
 
Quote:

Originally Posted by cosmin2012 (Post 2174996)
nu doamne fereste dar pana akm q kti m`am dat de 1.4 si 1.6 nu ma facut niciunul,q sa nu mai zic de BIK kre are vreo 2-3 hergheli de cai ,,asa zice el'' si l`am facut de ras la liniutza;))
app u ce masina ai?


scrie ma omule corect , fara prescurtari , ca daca vede vre-un moderator iei un BAN de toata frumusetea , mai ales ca ai fost deja avertizat ...e chiar asa greu ?


All times are GMT +2. The time now is 08:15.

- Copyright 2026 4Tuning