Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Campionat de Pool pe Ym! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/51290-campionat-pool-ym.html)

sandrin 12-09-07 20:16

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Sandrin - dagosh88 2:1

SHOGUN-A8 12-09-07 21:32

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Shogun-A8 vs. Alex-GBY 2-1

DACIA-Wrc 12-09-07 21:44

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
trafy-vr6 -dacia-wrc 1-2


am castigat :P si cu alti jucatori dar nu dau numele :P

(!8Y_M 12-09-07 21:52

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
BMW-E30dak-ul meu pana acuma nu a intrat pe net:-s.. mai asteptam:D pana maine la 4...

DACIA-Wrc 12-09-07 22:04

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
alex-gby - dacia-wrc 1-2 :P
mai vrea careva sa joace cu mine? :d

DACIA-Wrc 12-09-07 22:05

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
69wrx - dacia-wrc 2-0

DACIA-Wrc 12-09-07 22:06

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
ci8y-m - dacia-wrc 1-2

DACIA-Wrc 12-09-07 22:07

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
din 4 meciuri 3 castigate si o infrangere
adica din 4 parteneri ca meciuri am jucat 3 pentru 3 si restul de xxx de palcere :P

DACIA-Wrc 12-09-07 23:15

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
reptyle -dacia-wrc 0-2

Xel'Naga 12-09-07 23:18

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Deci pana acuma care e mersul MECIURILOR ??:rolleyes2 :idea: :arrow:

DACIA-Wrc 12-09-07 23:19

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
eu am 4 castiguri si o infrangere din 5 parteneri :D

VaLeX 12-09-07 23:21

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
DACIA-Wrc lasa "amicalele" pt tine..aici doar rezultatele oficiale

asteptam sa se posteze si celelalte rezultate , si vor fi alte alegeri ..felicitari castigatorilor , better luck next time to the defeated ones ;)

Deci : CINE A CASTIGAT ??? Asta era intrebarea ?? !! :twisted: ;) :rolleyes2 :shock: :idea: :arrow:

DACIA-Wrc 12-09-07 23:25

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
tu ai zis ca nu joci cu mine
ti`am dat sa jucam si ai dat decline, ai uitat?

VaLeX 12-09-07 23:31

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Xel calm , ca nu s'au incheiat toate 16 meciurile ..mai dureaza

DACIA - pt sa joc cu tine ? inv sa te comporti si sa vb civilizat , apoi poate purtam si noi un dialog ;) ..si n-am pt ce sa joc cu tine dac nu suntem adversari in concurs , 4 fun ?

eu sunt CALM ... eram doar curios ce ati facut + vezi pe ce ton vb cu mene ;) :twisted: :rolleyes2 :idea:

DACIA-Wrc 12-09-07 23:32

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
are ceva?
4fun am jucat cu mai bine de jumate din cei care sunt inscrisi :D

69WRX 12-09-07 23:34

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
adversara mea nu intra pe mess...mai astept...

DACIA-Wrc 12-09-07 23:34

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
cristi T - dacia-wrc 0-2

VaLeX 12-09-07 23:37

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
s-au jucat :

VaLeX vs. Toyo9J 2 - 1
Sandrin - dagosh88 2:1
Shogun-A8 vs. Alex-GBY 2-1
trafy-vr6 -dacia-wrc 1-2

se vor mai juca pana maine la 16:00

Cristi_T vs. RAPTYLE
boy_wonder vs. b0b0
Magos vs. 69WRX
C!8Y-M vs. BMW-E30dak

In caz ca 1 dintre participanti NU se prezinta , celalat este declarat Invingator !

VaLeX 12-09-07 23:39

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Xel , nush ce te'a deranjat ? ti'am zis doar sa ai rabdare ca mai sunt meciuri care trebuie jucate ! no hard feeling

OK man .. daca ma suparam VEDEAI ... :idea: :arrow:
EU am zis DOAR !! L:a suparare o sa simti !! ;) :idea:
Deci hai sa vedem ce se mai intampla ca sunt si eu curios !! :lol: ;)
NU VA ABATETI DE LA SUBIECT ca va STERG POSTURILE !! ;) :twisted: :idea:

(!8Y_M 12-09-07 23:47

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
C!8Y-M vs. BMW-E30dak => 1-2 :( am papat bataie:P bafta tuturor

VaLeX 13-09-07 00:50

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
VaLeX vs. Toyo9J 2 - 1
Sandrin - dagosh88 2:1
Shogun-A8 vs. Alex-GBY 2-1
trafy-vr6 -dacia-wrc 1-2
Cristi_T vs. RAPTYLE 2-0

mai asteptam ->

boy_wonder vs. b0b0
Magos vs. 69WRX

69WRX 13-09-07 01:28

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
deci...s-au jucat

VaLeX vs. Toyo9J 2 - 1
Sandrin - dagosh88 2:1
Shogun-A8 vs. Alex-GBY 2-1
trafy-vr6 -dacia-wrc 1-2
C!8Y-M vs. BMW-E30dak 1-2
Cristi_T vs. RAPTYLE 2-0

mai asteptam

boy_wonder vs. b0b0
Magos vs. 69WRX

Xel'Naga 13-09-07 01:34

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
fac galerie pentru MAGOS ... e singura fata si are nevoie de sustinere :rolleyes2 :idea: :arrow:

b0b0 13-09-07 12:16

b0b0 vs. boy_wonder 2:1

VaLeX 13-09-07 12:22

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by b0b0 (Post 1097706)
b0b0 vs. boy_wonder 2:1

:lol: :lol: :lol: boy_wonder ..u rock :hug: :D

VaLeX 13-09-07 16:25

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
VaLeX vs. Cristi_T

b0b0 vs. DACIA-Wrc

sandrin vs. 69WRX

Shogun-A8 vs. BMW-E30dak

Magos , descalificata pt neprezentare !

Termen Limita pt afisarea rezultatelor: 14.sept.2007 ora : 16:00

VaLeX 13-09-07 18:57

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Shogun-A8 vs. BMW-E30dak 1-2

Magos 13-09-07 23:24

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Mi-am luat bataie... :( si am si dat :))
1-1 :)

Xel'Naga 13-09-07 23:33

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1098800)
Mi-am luat bataie... :( si am si dat :))
1-1 :)

Pai hai inca UNUL sa se vada castigatorul .. MAGOS ma bazez pe tine :lol: :rolleyes2 :idea: :arrow:

69WRX 13-09-07 23:36

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
inca 1-1 :)))) magos a plecat 30 de min..pana atunci still 1-1...mai am 3 bile de bagat ea nu a bagat nimic..meciu trecut am bagat neagra de-aia am pierdut :|...dar sa nu facem afirmatii pripite ;)

sandrin 13-09-07 23:55

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1098835)
baaa :D cum adik remiza? :lol: si Sandrin cu cine joaca? un meci cu 1..altu cu celalat ? :lol: mai jucati un meci ..astept rezultatu :D

io cand v-am zis la inceput de blaturi ... :lol:

VaLeX 14-09-07 00:06

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
mda :D i was defeated -> VaLeX - Cristi_T 0-2

si -> Shogun-A8 vs. BMW-E30dak 1-2

69WRX 14-09-07 00:24

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
hmm...deci acum ar fii cam asa:

VaLeX vs. Cristi_T
.......................................=> Cristi_T vs. b0b0
b0b0 vs. DACIA-Wrc

---------------------------------------------------

sandrin vs. 69WRX
.......................................=> BMW-E30dak vs. ???
Shogun-A8 vs. BMW-E30dak

VaLeX 14-09-07 00:30

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Cristi_T va juca cu castigatoru dintre b0b0 vs. DACIA-Wrc

BMW-E30dak va juca cu castigatoru dintre sandrin vs. 69WRX (Magos)

ce nu va e clar, intrebati :D

Magos 14-09-07 01:27

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
:( Cosmine , sa ma ierti, dar ... te-am dezamagit.. :((((

69WRX 14-09-07 01:27

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1098982)
Cristi_T va juca cu castigatoru dintre b0b0 vs. DACIA-Wrc

BMW-E30dak va juca cu castigatoru dintre sandrin vs. 69WRX (Magos)

ce nu va e clar, intrebati :D

magos vs. wrx 1-2

joc acum si cu sandrin...defapt putin mai tarziu..

sandrin 14-09-07 03:04

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
pana aici mi-a fost :lol:
sandrin - 69 WRC 1:2
dupa ce am condus :(
ultima bila a fost cu peripetii :-)

bafta finalistilor :-)

trafy-vr6 14-09-07 10:46

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Dacia-WRC, asta nu o sa ramana asa, ne vedem pe strazi sa rezolvam razboiu :))))) glumeam:P vedeti ca Dacia-WRC are coduri:) are mail paltit pe yahoo si e pe mana cu aia:P

VaLeX 14-09-07 11:35

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Cristi_T va juca cu castigatoru dintre b0b0 vs. DACIA-Wrc

BMW-E30dak vs 69WRX

:D update

bodo 14-09-07 13:22

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
dak veti mai avea nevoie de jucatori bodo_costin e id meu !!!


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning