![]() |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Sandrin - dagosh88 2:1
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Shogun-A8 vs. Alex-GBY 2-1
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
trafy-vr6 -dacia-wrc 1-2
am castigat :P si cu alti jucatori dar nu dau numele :P |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
BMW-E30dak-ul meu pana acuma nu a intrat pe net:-s.. mai asteptam:D pana maine la 4...
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
alex-gby - dacia-wrc 1-2 :P
mai vrea careva sa joace cu mine? :d |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
69wrx - dacia-wrc 2-0
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
ci8y-m - dacia-wrc 1-2
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
din 4 meciuri 3 castigate si o infrangere
adica din 4 parteneri ca meciuri am jucat 3 pentru 3 si restul de xxx de palcere :P |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
reptyle -dacia-wrc 0-2
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Deci pana acuma care e mersul MECIURILOR ??:rolleyes2 :idea: :arrow:
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
eu am 4 castiguri si o infrangere din 5 parteneri :D
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
DACIA-Wrc lasa "amicalele" pt tine..aici doar rezultatele oficiale
asteptam sa se posteze si celelalte rezultate , si vor fi alte alegeri ..felicitari castigatorilor , better luck next time to the defeated ones ;) Deci : CINE A CASTIGAT ??? Asta era intrebarea ?? !! :twisted: ;) :rolleyes2 :shock: :idea: :arrow: |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
tu ai zis ca nu joci cu mine
ti`am dat sa jucam si ai dat decline, ai uitat? |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Xel calm , ca nu s'au incheiat toate 16 meciurile ..mai dureaza
DACIA - pt sa joc cu tine ? inv sa te comporti si sa vb civilizat , apoi poate purtam si noi un dialog ;) ..si n-am pt ce sa joc cu tine dac nu suntem adversari in concurs , 4 fun ? eu sunt CALM ... eram doar curios ce ati facut + vezi pe ce ton vb cu mene ;) :twisted: :rolleyes2 :idea: |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
are ceva?
4fun am jucat cu mai bine de jumate din cei care sunt inscrisi :D |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
adversara mea nu intra pe mess...mai astept...
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
cristi T - dacia-wrc 0-2
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
s-au jucat :
VaLeX vs. Toyo9J 2 - 1 Sandrin - dagosh88 2:1 Shogun-A8 vs. Alex-GBY 2-1 trafy-vr6 -dacia-wrc 1-2 se vor mai juca pana maine la 16:00 Cristi_T vs. RAPTYLE boy_wonder vs. b0b0 Magos vs. 69WRX C!8Y-M vs. BMW-E30dak In caz ca 1 dintre participanti NU se prezinta , celalat este declarat Invingator ! |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Xel , nush ce te'a deranjat ? ti'am zis doar sa ai rabdare ca mai sunt meciuri care trebuie jucate ! no hard feeling
OK man .. daca ma suparam VEDEAI ... :idea: :arrow: EU am zis DOAR !! L:a suparare o sa simti !! ;) :idea: Deci hai sa vedem ce se mai intampla ca sunt si eu curios !! :lol: ;) NU VA ABATETI DE LA SUBIECT ca va STERG POSTURILE !! ;) :twisted: :idea: |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
C!8Y-M vs. BMW-E30dak => 1-2 :( am papat bataie:P bafta tuturor
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
VaLeX vs. Toyo9J 2 - 1
Sandrin - dagosh88 2:1 Shogun-A8 vs. Alex-GBY 2-1 trafy-vr6 -dacia-wrc 1-2 Cristi_T vs. RAPTYLE 2-0 mai asteptam -> boy_wonder vs. b0b0 Magos vs. 69WRX |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
deci...s-au jucat
VaLeX vs. Toyo9J 2 - 1 Sandrin - dagosh88 2:1 Shogun-A8 vs. Alex-GBY 2-1 trafy-vr6 -dacia-wrc 1-2 C!8Y-M vs. BMW-E30dak 1-2 Cristi_T vs. RAPTYLE 2-0 mai asteptam boy_wonder vs. b0b0 Magos vs. 69WRX |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
fac galerie pentru MAGOS ... e singura fata si are nevoie de sustinere :rolleyes2 :idea: :arrow:
|
b0b0 vs. boy_wonder 2:1
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Quote:
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
VaLeX vs. Cristi_T
b0b0 vs. DACIA-Wrc sandrin vs. 69WRX Shogun-A8 vs. BMW-E30dak Magos , descalificata pt neprezentare ! Termen Limita pt afisarea rezultatelor: 14.sept.2007 ora : 16:00 |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Shogun-A8 vs. BMW-E30dak 1-2
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Mi-am luat bataie... :( si am si dat :))
1-1 :) |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Quote:
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
inca 1-1 :)))) magos a plecat 30 de min..pana atunci still 1-1...mai am 3 bile de bagat ea nu a bagat nimic..meciu trecut am bagat neagra de-aia am pierdut :|...dar sa nu facem afirmatii pripite ;)
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Quote:
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
mda :D i was defeated -> VaLeX - Cristi_T 0-2
si -> Shogun-A8 vs. BMW-E30dak 1-2 |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
hmm...deci acum ar fii cam asa:
VaLeX vs. Cristi_T .......................................=> Cristi_T vs. b0b0 b0b0 vs. DACIA-Wrc --------------------------------------------------- sandrin vs. 69WRX .......................................=> BMW-E30dak vs. ??? Shogun-A8 vs. BMW-E30dak |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Cristi_T va juca cu castigatoru dintre b0b0 vs. DACIA-Wrc
BMW-E30dak va juca cu castigatoru dintre sandrin vs. 69WRX (Magos) ce nu va e clar, intrebati :D |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
:( Cosmine , sa ma ierti, dar ... te-am dezamagit.. :((((
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Quote:
joc acum si cu sandrin...defapt putin mai tarziu.. |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
pana aici mi-a fost :lol:
sandrin - 69 WRC 1:2 dupa ce am condus :( ultima bila a fost cu peripetii :-) bafta finalistilor :-) |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Dacia-WRC, asta nu o sa ramana asa, ne vedem pe strazi sa rezolvam razboiu :))))) glumeam:P vedeti ca Dacia-WRC are coduri:) are mail paltit pe yahoo si e pe mana cu aia:P
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Cristi_T va juca cu castigatoru dintre b0b0 vs. DACIA-Wrc
BMW-E30dak vs 69WRX :D update |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
dak veti mai avea nevoie de jucatori bodo_costin e id meu !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning