![]() |
Re: Intalnirea renault 5
21???? de ce asa tarziu? e deja noapte... nici nu se mai vad masinutzele
eu propun sa fie mai spre zi... |
Re: Intalnirea renault 5
la 18:00 e bine ?
|
Re: Intalnirea renault 5
asa mai da...
|
Re: Intalnirea renault 5
deci ramane stabilit 29 SEPTEMBRIE ORELE 18:00 SALA POLIVALENTA INTALNIRE RANAULT5 :D HA HA
|
Re: Intalnirea renault 5
eu sambata la ora 18:00 sunt acolo....:) sa speram ca ne strangem cat mai multi.... nu va dati la fund...:) thx
|
Re: Intalnirea renault 5
ok ne vedem acolo :)
|
Re: Intalnirea renault 5
ce-as veni si eu ... da ... nu e gata 5-u meu ..
vin cu el pe platforma ? :P |
Re: Intalnirea renault 5
poti sa vi si fara el e bine si asa chiar te rog :)
|
Re: Intalnirea renault 5
din motive de *** nu mai pot sa ajung imi cer scuze :anger: o lasam pe alta data :evil:
|
Re: Intalnirea renault 5
La ora 18.00 nici eu nu pot ajunge......daca era ceva pe la 10-11 dimneata reuseam sa ajung .....Sorry ....si speram sa iasa ceva frumos :(
|
Re: Intalnirea renault 5
deci pana la urma ne mai intalnim sau nu?:( ca vad ca vorbim ceva.....si acum nimeni numai poate
|
Re: Intalnirea renault 5
REPROGRAMARE: 13:10:2007 orele 18:00 intalnire reno5 Polivalenta
o sa dau pm la fiecare user cu data si ora intalniri asa o sa fim mai multi ! |
Re: Intalnirea renault 5
bine ca am ajuns pana acolo .... degeaba :D
|
Re: Intalnirea renault 5
sry.... :( acum o facem lata :D
|
Re: Intalnirea renault 5
vad ca nu sa tinut intilnirea ,si data trecuta au fost putine r5 ,poate pe 13 oct sa fie multi ....cine stie.
|
Re: Intalnirea renault 5
Pe 13 sigur o sa iasa ceva marfa...:D
|
Re: Intalnirea renault 5
pe 13 poate ma bag shi eu..treaba e ca nu shtiu sa ajung la polivalenta aia..
|
Re: Intalnirea renault 5
au naspa atunci zi tu un reper in bucuresti care il sti ca sa vin sa te iau :)
|
Re: Intalnirea renault 5
pai cre`ca cel mai bine imi zici u adresa exacta a polivalentei shi vin cu GPS-u'..
|
Re: Intalnirea renault 5
nu are adresa.... e pe langa palatul copiilor..
eu zic ca e mai bine in fata casei poporului... sincer.. e mai cunoscuta zona |
Re: Intalnirea renault 5
ma interesez de adresa :)
|
Re: Intalnirea renault 5
pfff..pt mine..e acelashi lucru..singurul drum pe care-l shtiu pe din'afara e cel catre aeroport! :)) in rest..
|
Re: Intalnirea renault 5
pai ai zis ca vi cu gps-u iti dau adresa o scri si iti zice el cum si unde :D
|
Re: Intalnirea renault 5
am gasit vi de pe Bd. Tineretului si intri pe " calea piscului " reper Sala Polivalenta :D
|
Re: Intalnirea renault 5
e ok dk shtii adresa..postul cu "singurul drum care-l shtiu" era pt milyadi cred, sau nu mai shtiu cine a sugerat sa alegetzi un reper mai cun. pt mine toate's la fel..:)) deci dk ai o adresa..e perfect.ma descurc sigur.
|
Re: Intalnirea renault 5
e ok te asteptam acolo ;)
|
Re: Intalnirea renault 5
deci se mai tine sau merg iar degeaba?
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
ora 15... sa spuneti daca sunteti interesati de ce am de vanzare in semnatura.
bafta. ne vedem maine. |
Re: Intalnirea renault 5
vin si eu.eu am carb weber dublu corp,pompa benzina mecanica,macarale pt 2 usi,niste tamburi spate,parca am si o aprindere,si alte maruntisuri.daca va intereseaza ceva imi spuneti si vin cu ele la mine.
|
Re: Intalnirea renault 5
macarale electrice?
|
Re: Intalnirea renault 5
pentru electrice sunt din ce am inteles eu de la cine mi le-a dat,insa nu au motorasele.sunt doar macaralele.si nu se potrivesc la mine.eu am 4 usi.
|
Re: Intalnirea renault 5
va rog mutati discutia se deviaza de la subiect ms :D
|
Re: Intalnirea renault 5
1 Attachment(s)
va asteptam baieti
|
Re: Intalnirea renault 5
vom fi acolo ;)
|
Re: Intalnirea renault 5
25 Attachment(s)
Iata pozele relevante de la intalnirea R5 de astazi. sper sa fim si mai multi data viitoare la intalnirea reno mare.
Bafta PS: sa nu luati in considerare data inscrisa pe poze.... am facut niste poze antedatate cu aparatul si am uitat sa schimb data. |
Re: Intalnirea renault 5
ce imi place mai vreau :D
P.S acum trebuie sa stabilim unde sa ne intalnim pentru reno meeting, propun in fata la city mall la ora 14:00 si de acolo in mars pana la poli :) |
Re: Intalnirea renault 5
ce tare intilnirea...imi pare rau ca nu am fost poate o sa vin la aia mare ..bv baieti!!!!respect din partea mea..
|
Re: Intalnirea renault 5
nici o problema esti asteptat la meetingul reno pe 28....
deci cum facem pentru meetingul reno sa mergem in grup peste ei :D propuneri |
Re: Intalnirea renault 5
ce au patit rotile de la AHA sa nu zici ca renunti la ele...
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:21. |
- Copyright 2026 4Tuning