Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

miliady 27-09-07 16:16

Re: Intalnirea renault 5
 
21???? de ce asa tarziu? e deja noapte... nici nu se mai vad masinutzele
eu propun sa fie mai spre zi...

browser 27-09-07 16:44

Re: Intalnirea renault 5
 
la 18:00 e bine ?

miliady 27-09-07 16:45

Re: Intalnirea renault 5
 
asa mai da...

browser 27-09-07 22:04

Re: Intalnirea renault 5
 
deci ramane stabilit 29 SEPTEMBRIE ORELE 18:00 SALA POLIVALENTA INTALNIRE RANAULT5 :D HA HA

boncea 27-09-07 23:52

Re: Intalnirea renault 5
 
eu sambata la ora 18:00 sunt acolo....:) sa speram ca ne strangem cat mai multi.... nu va dati la fund...:) thx

browser 28-09-07 10:43

Re: Intalnirea renault 5
 
ok ne vedem acolo :)

Miez 28-09-07 13:24

Re: Intalnirea renault 5
 
ce-as veni si eu ... da ... nu e gata 5-u meu ..

vin cu el pe platforma ? :P

browser 28-09-07 15:14

Re: Intalnirea renault 5
 
poti sa vi si fara el e bine si asa chiar te rog :)

browser 28-09-07 20:06

Re: Intalnirea renault 5
 
din motive de *** nu mai pot sa ajung imi cer scuze :anger: o lasam pe alta data :evil:

villytzah 28-09-07 20:44

Re: Intalnirea renault 5
 
La ora 18.00 nici eu nu pot ajunge......daca era ceva pe la 10-11 dimneata reuseam sa ajung .....Sorry ....si speram sa iasa ceva frumos :(

boncea 29-09-07 00:22

Re: Intalnirea renault 5
 
deci pana la urma ne mai intalnim sau nu?:( ca vad ca vorbim ceva.....si acum nimeni numai poate

browser 29-09-07 13:18

Re: Intalnirea renault 5
 
REPROGRAMARE: 13:10:2007 orele 18:00 intalnire reno5 Polivalenta

o sa dau pm la fiecare user cu data si ora intalniri asa o sa fim mai multi !

miliady 29-09-07 20:43

Re: Intalnirea renault 5
 
bine ca am ajuns pana acolo .... degeaba :D

browser 29-09-07 20:46

Re: Intalnirea renault 5
 
sry.... :( acum o facem lata :D

Ferny 30-09-07 13:41

Re: Intalnirea renault 5
 
vad ca nu sa tinut intilnirea ,si data trecuta au fost putine r5 ,poate pe 13 oct sa fie multi ....cine stie.

boncea 30-09-07 23:48

Re: Intalnirea renault 5
 
Pe 13 sigur o sa iasa ceva marfa...:D

mistreku 01-10-07 10:47

Re: Intalnirea renault 5
 
pe 13 poate ma bag shi eu..treaba e ca nu shtiu sa ajung la polivalenta aia..

browser 01-10-07 12:26

Re: Intalnirea renault 5
 
au naspa atunci zi tu un reper in bucuresti care il sti ca sa vin sa te iau :)

mistreku 01-10-07 13:49

Re: Intalnirea renault 5
 
pai cre`ca cel mai bine imi zici u adresa exacta a polivalentei shi vin cu GPS-u'..

miliady 01-10-07 15:00

Re: Intalnirea renault 5
 
nu are adresa.... e pe langa palatul copiilor..

eu zic ca e mai bine in fata casei poporului... sincer.. e mai cunoscuta zona

browser 01-10-07 15:55

Re: Intalnirea renault 5
 
ma interesez de adresa :)

mistreku 01-10-07 16:27

Re: Intalnirea renault 5
 
pfff..pt mine..e acelashi lucru..singurul drum pe care-l shtiu pe din'afara e cel catre aeroport! :)) in rest..

browser 01-10-07 18:35

Re: Intalnirea renault 5
 
pai ai zis ca vi cu gps-u iti dau adresa o scri si iti zice el cum si unde :D

browser 01-10-07 23:57

Re: Intalnirea renault 5
 
am gasit vi de pe Bd. Tineretului si intri pe " calea piscului " reper Sala Polivalenta :D

mistreku 02-10-07 09:54

Re: Intalnirea renault 5
 
e ok dk shtii adresa..postul cu "singurul drum care-l shtiu" era pt milyadi cred, sau nu mai shtiu cine a sugerat sa alegetzi un reper mai cun. pt mine toate's la fel..:)) deci dk ai o adresa..e perfect.ma descurc sigur.

browser 02-10-07 10:12

Re: Intalnirea renault 5
 
e ok te asteptam acolo ;)

miliady 12-10-07 11:43

Re: Intalnirea renault 5
 
deci se mai tine sau merg iar degeaba?

browser 12-10-07 13:13

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 1145744)
deci se mai tine sau merg iar degeaba?

ok deci maine la ora 15:00 sunt la polivalenta intalnire R5 !!!!

miliady 12-10-07 21:21

Re: Intalnirea renault 5
 
ora 15... sa spuneti daca sunteti interesati de ce am de vanzare in semnatura.

bafta. ne vedem maine.

valir5gts 13-10-07 10:38

Re: Intalnirea renault 5
 
vin si eu.eu am carb weber dublu corp,pompa benzina mecanica,macarale pt 2 usi,niste tamburi spate,parca am si o aprindere,si alte maruntisuri.daca va intereseaza ceva imi spuneti si vin cu ele la mine.

miliady 13-10-07 10:40

Re: Intalnirea renault 5
 
macarale electrice?

valir5gts 13-10-07 12:59

Re: Intalnirea renault 5
 
pentru electrice sunt din ce am inteles eu de la cine mi le-a dat,insa nu au motorasele.sunt doar macaralele.si nu se potrivesc la mine.eu am 4 usi.

browser 13-10-07 13:04

Re: Intalnirea renault 5
 
va rog mutati discutia se deviaza de la subiect ms :D

DVDValy 13-10-07 14:42

Re: Intalnirea renault 5
 
1 Attachment(s)
va asteptam baieti

browser 13-10-07 19:50

Re: Intalnirea renault 5
 
vom fi acolo ;)

miliady 13-10-07 22:10

Re: Intalnirea renault 5
 
25 Attachment(s)
Iata pozele relevante de la intalnirea R5 de astazi. sper sa fim si mai multi data viitoare la intalnirea reno mare.

Bafta

PS: sa nu luati in considerare data inscrisa pe poze.... am facut niste poze antedatate cu aparatul si am uitat sa schimb data.

browser 14-10-07 00:17

Re: Intalnirea renault 5
 
ce imi place mai vreau :D
P.S acum trebuie sa stabilim unde sa ne intalnim pentru reno meeting, propun in fata la city mall la ora 14:00 si de acolo in mars pana la poli :)

Ferny 14-10-07 20:36

Re: Intalnirea renault 5
 
ce tare intilnirea...imi pare rau ca nu am fost poate o sa vin la aia mare ..bv baieti!!!!respect din partea mea..

browser 14-10-07 20:59

Re: Intalnirea renault 5
 
nici o problema esti asteptat la meetingul reno pe 28....
deci cum facem pentru meetingul reno sa mergem in grup peste ei :D propuneri

DnI 15-10-07 01:25

Re: Intalnirea renault 5
 
ce au patit rotile de la AHA sa nu zici ca renunti la ele...


All times are GMT +2. The time now is 01:21.

- Copyright 2026 4Tuning