![]() |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
DaydreamingM3E36
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
ahh moartea mea rip-u e36 :dribble: :dribble:
Santos ai ursolozauru fuctionabil?:D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Frumos tare..Respect baieti;) :wave:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
multumim,te pupam dulce ..
:oops: :lol: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
evlsocialsuicide
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
:peace: :yikes: :lol: :lol: :lol: ffff tare poza mai ales cum e ala spanzurat de stalpul de lumina:lol::lol: bvo =D>
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
de omuletu ala care e spanzurat... cum arata:lol:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
:D :D :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Illegal Street Racing-Khaos & Anarchy in Bucharest by Evl*Skillz https://www.youtube.com/watch?v=HbcoYKtTAM8
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
ce sa mai zici ......sunt prea criminale ...si efecte si tot ....nimik de spus
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
3 Attachment(s)
bmw 530 //////////////
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
ursu ..... ......
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
2 Attachment(s)
:rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Foarte tari alea cu 530d`u.. Super..
Bafta in continuare.. ;) |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Da,ultima cu 530-u mi-am pus-o si eu pe desktop :)
Super tari pozele ... |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
3 Attachment(s)
m3`u e46 e de pus pe desk ..
+ altele .. |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
de pe ce planeta ati venit???:lol:
baieti sunteti absolut geniali..pozele sunt foarte foarte foarte tari.. felicitari.. |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Frumoase pozele cu m5 si cu m3 lui ar99bmw ;)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
se pare ca nu l-ai primit in fine, LA MULTI ANI DIN Partea noastra .... }}}{{{{{{{{ |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
super tari pozele.....:D
in fiecare ai ce vedea..., ;) bafta in continuare... :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
multumim ..
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
venim si noi cu ceva nou....
am fost pe amckart,circuit .. :) c32amg,s3 ala vechi,s3 nou , a5 3.0 , a4 3.0 ... :X echipa frumoasa, si am facut niste poze bune .. apoi ... tinetzi aproape fratilor ca facem filmu de 2 ani anonymous .. si am inceput tare... cu niste filmari periculoase... :X an de an ne-am chinuit sa facem mai bine ... peste anu asta ... nu stiu ce o sa mai facem :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
5 Attachment(s)
cum v-am promis , o parte..
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
e 5:15 ... :lol:
greu nene cu munca asta asta seara am filmat,pe o caseta folosita si rasfolosita ... s3 skn tzentean .. + s3 nadir .. + s3 ydt + 330xd vyp + altele ... :/ insa se pare ca s-a dus p pla filmarea din cauza casetei paradite , ma uit maine pe ea daca a iesit sau nu , anyway , bun rau :D sa fitzi cu ochii in 14 ptr anonymous2ani.avi :X o sa fie bun :P |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
2 Attachment(s)
:d :d :d :d :d :d :d :d
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
:-) :d :-) :d :-) :d :-) :d :-) :d
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
foarte tari fotografiile, felicitari!! si semnatura :lol: :twisted: foarte modesta:lol:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
s-a tatuat femeia,eu i-am zis sa nu .. da.. n-am avut cu cine sa ma inteleg |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
semnatura cu aaaaaaaronell cap de miel :-P
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
nak3d w!nteR rrrrrrr :)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
Prea tare fratelo!! Keep up de good work!! |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
.. ideea este GENIALA.. dar poza nu prea e incadrata cum tbuie.. :-?
Bafta!! ;) |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
aavea niste cizme engre in picioare,nu se pupau de nici un fel ..
si de lene... sa nu mai stai in photoshop sa le scot si etc.. am incadrat-o asa .. :) |
| All times are GMT +2. The time now is 05:20. |
- Copyright 2026 4Tuning