Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

EvLSant0S 09-11-07 04:41

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
DaydreamingM3E36

ra2 09-11-07 09:13

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
ahh moartea mea rip-u e36 :dribble: :dribble:


Santos ai ursolozauru fuctionabil?:D

EvLSant0S 09-11-07 13:40

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by ra2 (Post 1190711)
ahh moartea mea rip-u e36 :dribble: :dribble:


Santos ai ursolozauru fuctionabil?:D

not yet ...

~Ada~ 09-11-07 22:31

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Frumos tare..Respect baieti;) :wave:

EvLSant0S 10-11-07 03:34

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
multumim,te pupam dulce ..



:oops: :lol:

EvLSant0S 16-11-07 20:32

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
evlsocialsuicide

Gimi 16-11-07 21:27

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
:peace: :yikes: :lol: :lol: :lol: ffff tare poza mai ales cum e ala spanzurat de stalpul de lumina:lol::lol: bvo =D>

EvLSant0S 17-11-07 07:36

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Gimi (Post 1202669)
:peace: :yikes: :lol: :lol: :lol: ffff tare poza mai ales cum e ala spanzurat de stalpul de lumina:lol::lol: bvo =D>

........dc razi ?

Gimi 17-11-07 09:35

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
de omuletu ala care e spanzurat... cum arata:lol:

X-Ray-Eyes 18-11-07 04:58

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Gimi (Post 1203092)
de omuletu ala care e spanzurat... cum arata:lol:

E cu capul in jos ?
:D :D :D

EvLSant0S 23-11-07 17:39

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Illegal Street Racing-Khaos & Anarchy in Bucharest by Evl*Skillz https://www.youtube.com/watch?v=HbcoYKtTAM8

Most_Wanted 24-11-07 02:17

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
ce sa mai zici ......sunt prea criminale ...si efecte si tot ....nimik de spus

EvLSant0S 09-12-07 01:21

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
bmw 530 //////////////

EvLSant0S 09-12-07 01:24

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
ursu ..... ......

*-_Speed_-* 09-12-07 13:10

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1237281)
bmw 530 //////////////

Reusite toate 3 dar in special a 3-a poza e super tare buna pt desktop ;)

EvLSant0S 09-12-07 16:51

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
:rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2

andrey2003 09-12-07 16:54

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Foarte tari alea cu 530d`u.. Super..

Bafta in continuare.. ;)

peter 09-12-07 16:57

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Da,ultima cu 530-u mi-am pus-o si eu pe desktop :)


Super tari pozele ...

EvLSant0S 10-12-07 02:49

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
m3`u e46 e de pus pe desk ..
+ altele ..

Razvan-CT 10-12-07 09:48

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
de pe ce planeta ati venit???:lol:

baieti sunteti absolut geniali..pozele sunt foarte foarte foarte tari..

felicitari..

dragos002 10-12-07 14:04

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Frumoase pozele cu m5 si cu m3 lui ar99bmw ;)

shantzu 10-12-07 14:07

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1238950)
m3`u e46 e de pus pe desk ..
+ altele ..

poza 5 e smechera :shock:

Gabi 10-12-07 14:45

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1238117)
:rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2

Tocmai m-am facut cu un wallpaper... galben ! Felicitari, copii nebuni ! :peace:

EvLSant0S 10-12-07 18:15

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1239543)
Tocmai m-am facut cu un wallpaper... galben ! Felicitari, copii nebuni ! :peace:

man,ti-am dat sms aseara la 12 si 10 ...
se pare ca nu l-ai primit
in fine,
LA MULTI ANI DIN Partea noastra .... }}}{{{{{{{{

bodyspeed 13-12-07 14:40

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
super tari pozele.....:D
in fiecare ai ce vedea..., ;)
bafta in continuare... :D

EvLSant0S 14-12-07 00:55

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
multumim ..

EvLSant0S 19-12-07 20:03

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
venim si noi cu ceva nou....
am fost pe amckart,circuit .. :)
c32amg,s3 ala vechi,s3 nou , a5 3.0 , a4 3.0 ... :X
echipa frumoasa, si am facut niste poze bune ..


apoi ... tinetzi aproape fratilor ca facem filmu de 2 ani anonymous ..
si am inceput tare...
cu niste filmari periculoase... :X
an de an ne-am chinuit sa facem mai bine ... peste anu asta ... nu stiu ce o sa mai facem :D

EvLSant0S 20-12-07 04:16

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
5 Attachment(s)
cum v-am promis , o parte..

EvLSant0S 20-12-07 04:19

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
e 5:15 ... :lol:
greu nene cu munca asta
asta seara am filmat,pe o caseta folosita si rasfolosita ...
s3 skn tzentean .. + s3 nadir .. + s3 ydt + 330xd vyp + altele ... :/ insa se pare ca s-a dus p pla filmarea din cauza casetei paradite , ma uit maine pe ea daca a iesit sau nu , anyway , bun rau :D
sa fitzi cu ochii in 14 ptr anonymous2ani.avi :X
o sa fie bun :P

EvLSant0S 23-12-07 02:04

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
:d :d :d :d :d :d :d :d

EvLSant0S 26-12-07 22:20

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
:-) :d :-) :d :-) :d :-) :d :-) :d

26WRC 26-12-07 22:45

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
foarte tari fotografiile, felicitari!! si semnatura :lol: :twisted: foarte modesta:lol:

EvLSant0S 27-12-07 01:40

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1263083)
foarte tari fotografiile, felicitari!! si semnatura :lol: :twisted: foarte modesta:lol:

ce semnatura ?
s-a tatuat femeia,eu i-am zis sa nu .. da.. n-am avut cu cine sa ma inteleg

metal_militia 27-12-07 11:42

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
semnatura cu aaaaaaaronell cap de miel :-P

26WRC 27-12-07 16:29

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1263264)
ce semnatura ?

ma refeream la semnatura cu golfuletz :twisted: :lol:

EvLSant0S 07-01-08 20:24

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
nak3d w!nteR rrrrrrr :)

26WRC 07-01-08 20:30

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1280706)
nak3d w!nteR rrrrrrr :)

:shock: :arrow: PHOTO OF THE DAY :-P
Prea tare fratelo!! Keep up de good work!!

andrey2003 07-01-08 21:02

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
.. ideea este GENIALA.. dar poza nu prea e incadrata cum tbuie.. :-?

Bafta!! ;)

Gabi 07-01-08 21:11

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1280706)
nak3d w!nteR rrrrrrr :)

Cātă perversitate, să mor ! :shock:

EvLSant0S 08-01-08 02:28

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
aavea niste cizme engre in picioare,nu se pupau de nici un fel ..
si de lene...
sa nu mai stai in photoshop sa le scot si etc..
am incadrat-o asa .. :)


All times are GMT +2. The time now is 05:20.

- Copyright 2026 4Tuning