![]() |
Re:
Quote:
akimoto vine CTRu'. TEKIN cumpara CTRu'. akimoto isi ia NSX... si asa mai departe :) |
:lol: :lol: :lol: daca vand preludu cumpar supra sa stii nu ctr u 8)
|
3 Attachment(s)
poze 8)
|
2 Attachment(s)
8) 8)
|
frumos, frumos de tot...
|
frumos, frumos de tot...
|
pune niste poza si pe ziua.......cu farurile........ :)
|
2 Attachment(s)
uitete :lol:
|
Mai mai ce faine sunt farurile.....
|
Re:
Quote:
|
cat imi dai ??
|
... zi tu un pretz ca il mai negociem noi.. numa nu pretzuri astronomice.. tu cu cat ai luato de la akimoto?!
|
inca nu mam gandit cu cat sa dau .... zi-mi tu un pret daca imi convine til dau masina
|
iti dau pe ea 3000 euro...si iti fac cunostintza cu 2 stripteze :lol: :lol:
|
Io as zice sa i-o dai la calin.... :lol: :lol: :lol: :lol:
|
bine mah mie nu imi trebe stripteze si cu 3.000 euro iti dau emblema de HONDA :wink: :lol:
|
bah eu itzi dau 12 mii...dar nu am totzi banii jos...ar trebui sa vand porschele sa fac rost de bani..dar s-ar putea sa rezolv fara sa vand porschele. :)
|
da-mi mai multe date despre ea sa stiu si eu ce cumpar... ca asa ce am vazuto la \"akimoto\" si acu` e la tine-n arad.. da-mi tu detalii si-ti fac eu un pretz... sau fa tu un pretz.. dar nu astronomic.. ca nu-s cosmonaut..
|
nu prea a mai modificat nimik la ea...de mers mere bine......si ce m-a impresionat pe mine tare rau...e ca nu scartzaie chiar nimik in interior.....absolut nimik...chiar pe drumu cu piatra cubica gropi....... :lol:
|
mah am mai modificat muzica,stopuri.faruri,filtru ce dracu :) calin are dreptate nu se aude absolut nimic deci e rezistent
|
O vinzi??? :shock: Zi un pret!
Dar nu aberatia aia,12000,k stim cu totii cat ai dat pe ea! PM |
daca stii cat am dat pe ea trebe sa stii si cat am cheltuit pt ea :wink:
faruri+stopuri+muzica+cauciucuri+filtru+toba+esapa ment 8) |
tu nu ai auzit d uzura fizica/morala...???Daca era sa se i-a in calcul cat s-a bagat in masina aia ,fara a iesii in pierdere,ai fii dat 18.000 p ea! :roll: Dar e vorba d uzura...ani...
|
bun schimb motoru la prelude si til dau cu 20.000 pun 2.2 vtec din 96 vrei asa
|
2.2 VTEC 200cp din 2000 cu 14.000iepuroi....vezi d treaba ta! :roll:
|
din jermania ??? na mergi sa cumperi atunci, de ce mai astepti sau nu poti inmatricula ??? 8) asta e
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:49. |
- Copyright 2026 4Tuning