Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   honda prelude 2.3 (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/4854-honda-prelude-2-3-a.html)

Gabi 28-05-05 00:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Ce urmeaza?

TEKIN vinde Preludeu'.
akimoto vine CTRu'.
TEKIN cumpara CTRu'.
akimoto isi ia NSX... si asa mai departe :)

TEKIN 28-05-05 11:56

:lol: :lol: :lol: daca vand preludu cumpar supra sa stii nu ctr u 8)

TEKIN 13-06-05 00:52

3 Attachment(s)
poze 8)

TEKIN 29-06-05 21:52

2 Attachment(s)
8) 8)

daflyer_oradea 30-06-05 11:41

frumos, frumos de tot...

daflyer_oradea 30-06-05 11:51

frumos, frumos de tot...

aR99bMw 30-06-05 15:32

pune niste poza si pe ziua.......cu farurile........ :)

TEKIN 30-06-05 17:15

2 Attachment(s)
uitete :lol:

tristan 30-06-05 17:51

Mai mai ce faine sunt farurile.....

soricel 13-07-05 08:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
:lol: :lol: :lol: daca vand preludu cumpar supra sa stii nu ctr u 8)

si daca vinzi preludu.. in cati banii il vinzi..???

TEKIN 13-07-05 10:40

cat imi dai ??

soricel 14-07-05 09:11

... zi tu un pretz ca il mai negociem noi.. numa nu pretzuri astronomice.. tu cu cat ai luato de la akimoto?!

TEKIN 14-07-05 09:21

inca nu mam gandit cu cat sa dau .... zi-mi tu un pret daca imi convine til dau masina

aR99bMw 14-07-05 13:39

iti dau pe ea 3000 euro...si iti fac cunostintza cu 2 stripteze :lol: :lol:

tristan 14-07-05 14:58

Io as zice sa i-o dai la calin.... :lol: :lol: :lol: :lol:

TEKIN 14-07-05 15:22

bine mah mie nu imi trebe stripteze si cu 3.000 euro iti dau emblema de HONDA :wink: :lol:

morghen 14-07-05 20:56

bah eu itzi dau 12 mii...dar nu am totzi banii jos...ar trebui sa vand porschele sa fac rost de bani..dar s-ar putea sa rezolv fara sa vand porschele. :)

soricel 15-07-05 00:27

da-mi mai multe date despre ea sa stiu si eu ce cumpar... ca asa ce am vazuto la \"akimoto\" si acu` e la tine-n arad.. da-mi tu detalii si-ti fac eu un pretz... sau fa tu un pretz.. dar nu astronomic.. ca nu-s cosmonaut..

aR99bMw 15-07-05 00:53

nu prea a mai modificat nimik la ea...de mers mere bine......si ce m-a impresionat pe mine tare rau...e ca nu scartzaie chiar nimik in interior.....absolut nimik...chiar pe drumu cu piatra cubica gropi....... :lol:

TEKIN 15-07-05 08:03

mah am mai modificat muzica,stopuri.faruri,filtru ce dracu :) calin are dreptate nu se aude absolut nimic deci e rezistent

TM-84-DMX 26-08-05 00:58

O vinzi??? :shock: Zi un pret!
Dar nu aberatia aia,12000,k stim cu totii cat ai dat pe ea!
PM

TEKIN 26-08-05 14:26

daca stii cat am dat pe ea trebe sa stii si cat am cheltuit pt ea :wink:

faruri+stopuri+muzica+cauciucuri+filtru+toba+esapa ment 8)

TM-84-DMX 24-09-05 15:25

tu nu ai auzit d uzura fizica/morala...???Daca era sa se i-a in calcul cat s-a bagat in masina aia ,fara a iesii in pierdere,ai fii dat 18.000 p ea! :roll: Dar e vorba d uzura...ani...

TEKIN 24-09-05 16:36

bun schimb motoru la prelude si til dau cu 20.000 pun 2.2 vtec din 96 vrei asa

TM-84-DMX 29-09-05 01:42

2.2 VTEC 200cp din 2000 cu 14.000iepuroi....vezi d treaba ta! :roll:

TEKIN 29-09-05 10:45

din jermania ??? na mergi sa cumperi atunci, de ce mai astepti sau nu poti inmatricula ??? 8) asta e


All times are GMT +2. The time now is 16:49.

- Copyright 2026 4Tuning