Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

confuzzling 22-08-07 16:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ei, e treaba omului ce a facut cu minorele, eu intrebam de masina

blad 22-08-07 17:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1059448)
apropo, ce ai facut cu ea ?

am maritato:)

florin_cars 22-08-07 17:35

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ce ti-am zis mai confuzzling? :lol:
k si cu minorele.. :lol:..off..si u nu m-ai crezut :oops:

doar erau fete mari toate 3, nu? :lol: :lol:

confuzzling 22-08-07 17:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pervers mic ce esti :poke:

florin_cars 22-08-07 19:13

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
hai bre..k sunt un pic mai mare :oops:

Shortround 22-08-07 23:57

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Blad , Nubira aia ai vrut s-o faci Subaru ?:)

florin_cars 23-08-07 00:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai a si facut-o...pt putin timp :-P

mama da' cate CD-uri ..sa inteleg k nu aveai MP3 atunci sau c naiba, aveai toata colectia cu tine :lol:?? :shock:

Shortround 23-08-07 00:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Alea's anti-radare sus pe plafon ?^^

blad 23-08-07 12:58

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 1060154)
Blad , Nubira aia ai vrut s-o faci Subaru ?:)

pai am facuto subaru draga:) 70% credeau ca e subaru :)

blad 23-08-07 12:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1060208)
pai a si facut-o...pt putin timp :-P

mama da' cate CD-uri ..sa inteleg k nu aveai MP3 atunci sau c naiba, aveai toata colectia cu tine :lol:?? :shock:

erau si filme porno

blad 23-08-07 13:00

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 1060225)
Alea's anti-radare sus pe plafon ?^^

ala e modulu de la neoane

gj11gmy 23-08-07 17:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
7 Attachment(s)
my ex car!!poate nu o masina f shmekera,dar care a surprins pe multa lume pe la liniutze!!!

blad 23-08-07 19:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1061096)
my ex car!!poate nu o masina f shmekera,dar care a surprins pe multa lume pe la liniutze!!!

o stiu ! super.. da cu vinylinurile alea crom nu am vazuto :| in ce oras ai vanduto ?

florin_cars 23-08-07 21:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
din TM a venit la TG-JIU..acum s-a dus iara? :lol:

DolusD 23-08-07 23:32

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e misto masina , nu am auzit nimik de ea la ilegale dar e misto :P

cristea_rotitza 24-08-07 02:25

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1061096)
my ex car!!poate nu o masina f shmekera,dar care a surprins pe multa lume pe la liniutze!!!

masina asta intradevar a fost ce-a mai smechera de vara tracuta de la liniutze ,stima si respect pe ea vali.

gj11gmy 24-08-07 16:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cine n a auzit de masina asta pe la liniutze inseamna ca n a prea fost pe acolo.2veri la rand a fost campioana,nu m a facut nimeni,pana asta toamna cand a spart gheata ciorascu cu ursuletzu lu arsenie(ERK u) si m a lasat in spate cu vreo 2-3 masini.masina am luat o de la cluj,am tinut o vreo 2 ani si am trimis o pe la piatra neamtz!!

DolusD 24-08-07 23:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e clar ! te atacasi ! :)) ,a fost tare masina ,erau multzi care te bateau la liniutze dar nu se dadeau , de ex dupa mine cea mai tare la liniutze a fost o vectra alba , nu mai stiu numarul dar mai impresionat , a batut cam tot ce sa putut si a fost batuta de un copac :(

confuzzling 25-08-07 01:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pacat ca s-a certat dacia mea biturbo cu un cap de pod :)))

DolusD 25-08-07 08:29

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
lasa frate k acu te dai cu scuteru sau cu motocositoarea aia cu cip :))

confuzzling 25-08-07 11:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1063354)
lasa frate k acu te dai cu scuteru sau cu motocositoarea aia cu cip :))

pai deja is campion p-aici ...
sper pana plec la fac. sa-mi iau octavia :X :X GJ(B)-19-TDI :X

gj11gmy 25-08-07 19:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1062850)
e clar ! te atacasi ! :)) ,a fost tare masina ,erau multzi care te bateau la liniutze dar nu se dadeau , de ex dupa mine cea mai tare la liniutze a fost o vectra alba , nu mai stiu numarul dar mai impresionat , a batut cam tot ce sa putut si a fost batuta de un copac :(

te inseli,nu am de ce sa ma atac,pt ca eu stiu ce a fost si cum a fost,iar tu daca zici ca nu ai vazut masina aia pe la liniutze,nu stiu ce sa zic,probabil din cauza ca era noapte si masina era neagra:p.cu faza ca erau multe masini care m ar fi putut face,dar nu se dadeau,sunt de acord,dar ce folos ca mi da tata bani sa ma duc si mi iau un M6,daca nu ma dau cu el pt ca aude al batran si mi umfla cocoasa!!de ex si acum,cea mai smekera la liniutze e evo9 le,dar sunt convins ca exista la noi in oras cel putin o masina care sa l poata face,dar care i smekeria daca nu vine sa se puna paralel la o liniutza??!!

DolusD 25-08-07 22:00

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cred k stiu masina ta , dak era sau e cu nr de tm inseamna k e tare , dar ziceam k cel mai mult m-a impresionat o vectra alba :D

ruver 26-08-07 05:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Oare O sti?.... :poke: poate iti dadeai seama din pozele dinainte care e masina...:confused2 :-P

DolusD 26-08-07 12:23

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
mai e un bmw-u aproape identic cu al lui pe care il stiu si am crezut k de ala e vorba

Sasha_z 26-08-07 18:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
hmm lasati ma vorba...puneti poze cu masini din tg jiu:|

DolusD 26-08-07 23:31

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dar la masinile retro nu o facut nimeni poze ?! la mine sa terminat bateria la tel si nu am apucat sa fac nici una !

GJ 33 KOS 27-08-07 13:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1063671)
acum,cea mai smekera la liniutze e evo9 le,


da' ia intreaba-l pe tipul cu evo 9 ce a facut cu ala cu audi-ul ala negru in seara aia ?
de ce nu a mai continuat? 8)

cristea_rotitza 27-08-07 20:07

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
kr e povestea KOS k io nu stiu nik???

gj11gmy 27-08-07 21:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 33 KOS (Post 1066837)
da' ia intreaba-l pe tipul cu evo 9 ce a facut cu ala cu audi-ul ala negru in seara aia ?
de ce nu a mai continuat? 8)

stiu povestea si cu audi,si o stiu kiar de la tipu cu evo,care zicea ca la 400m e in fata la audi cu 2 masini,si dupa 450-500m,adica de la 200 km/h vine audi din spate si trece pe langa el,dar e diferenta de 60-70 cp intre ele.in fine,oricum sunt masini smekere despre care noi doar vb,si altii le alearga:Ppoate ne o veni si noua randu sa ne alergam cu masini de 3-4 sute de cp.:D

cristea_rotitza 28-08-07 01:51

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1067711)
stiu povestea si cu audi,si o stiu kiar de la tipu cu evo,care zicea ca la 400m e in fata la audi cu 2 masini,si dupa 450-500m,adica de la 200 km/h vine audi din spate si trece pe langa el,dar e diferenta de 60-70 cp intre ele.in fine,oricum sunt masini smekere despre care noi doar vb,si altii le alearga:Ppoate ne o veni si noua randu sa ne alergam cu masini de 3-4 sute de cp.:D

aici ai dreptate,noi doar vb de acei cp si altii ii simt,dar totusi despre c audi e vb?

gj11gmy 28-08-07 17:47

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1068268)
aici ai dreptate,noi doar vb de acei cp si altii ii simt,dar totusi despre c audi e vb?

despre un a4 negru,are poze mai sus,de vreo 340-350cp,al lu daianu,baiatu care a avut 66 six u.

cristea_rotitza 29-08-07 01:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1069385)
despre un a4 negru,are poze mai sus,de vreo 340-350cp,al lu daianu,baiatu care a avut 66 six u.

ok,ms pt lamurire

GJ 33 KOS 29-08-07 21:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sper sa fac shi un filmuletz el sa vedetzi cam ce poate .... :lol:

gj11gmy 29-08-07 22:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 33 KOS (Post 1071564)
sper sa fac shi un filmuletz el sa vedetzi cam ce poate .... :lol:

nu prea vad ce filmuletz sa faci,pt ca e cam puturoasa in primele 2 trepte.....

florin_cars 29-08-07 23:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
nu stiu ce-i poate capul...desi e versiunea in 5 usi, totusi arata f fain, pakt k poate era doar in trecere :???:
am mai vazut un Pontiac Grand Prix anii ~78-82(park) V8 (ruver poate confirma :-P ), EVO-le negru n-am apucat sa scot aparatu' k s-a si dus :oops:

blad 29-08-07 23:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
La parangu anu trecut

florin_cars 29-08-07 23:16

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
serios? :)
ce glumetz e bladu asta :lol: :lol:
pune pozne vechi(din SUA) luate d p net :oops: :lol:

GTXR 30-08-07 00:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
deci cel cu Evo 9 ,nush acu 2 seri parca eram in ceameu ,Evo 9 vs Passat .. .. GTW era in fata Evo da nu cu mult cred ca aveau peste 140

confuzzling 30-08-07 17:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vlad ... un zvon despre un mustang


All times are GMT +2. The time now is 03:11.

- Copyright 2026 4Tuning