![]() |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ei, e treaba omului ce a facut cu minorele, eu intrebam de masina
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ce ti-am zis mai confuzzling? :lol:
k si cu minorele.. :lol:..off..si u nu m-ai crezut :oops: doar erau fete mari toate 3, nu? :lol: :lol: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pervers mic ce esti :poke:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
hai bre..k sunt un pic mai mare :oops:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Blad , Nubira aia ai vrut s-o faci Subaru ?:)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pai a si facut-o...pt putin timp :-P
mama da' cate CD-uri ..sa inteleg k nu aveai MP3 atunci sau c naiba, aveai toata colectia cu tine :lol:?? :shock: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Alea's anti-radare sus pe plafon ?^^
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
7 Attachment(s)
my ex car!!poate nu o masina f shmekera,dar care a surprins pe multa lume pe la liniutze!!!
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
din TM a venit la TG-JIU..acum s-a dus iara? :lol:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
e misto masina , nu am auzit nimik de ea la ilegale dar e misto :P
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
cine n a auzit de masina asta pe la liniutze inseamna ca n a prea fost pe acolo.2veri la rand a fost campioana,nu m a facut nimeni,pana asta toamna cand a spart gheata ciorascu cu ursuletzu lu arsenie(ERK u) si m a lasat in spate cu vreo 2-3 masini.masina am luat o de la cluj,am tinut o vreo 2 ani si am trimis o pe la piatra neamtz!!
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
e clar ! te atacasi ! :)) ,a fost tare masina ,erau multzi care te bateau la liniutze dar nu se dadeau , de ex dupa mine cea mai tare la liniutze a fost o vectra alba , nu mai stiu numarul dar mai impresionat , a batut cam tot ce sa putut si a fost batuta de un copac :(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pacat ca s-a certat dacia mea biturbo cu un cap de pod :)))
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
lasa frate k acu te dai cu scuteru sau cu motocositoarea aia cu cip :))
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
sper pana plec la fac. sa-mi iau octavia :X :X GJ(B)-19-TDI :X |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
cred k stiu masina ta , dak era sau e cu nr de tm inseamna k e tare , dar ziceam k cel mai mult m-a impresionat o vectra alba :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Oare O sti?.... :poke: poate iti dadeai seama din pozele dinainte care e masina...:confused2 :-P
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
mai e un bmw-u aproape identic cu al lui pe care il stiu si am crezut k de ala e vorba
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
hmm lasati ma vorba...puneti poze cu masini din tg jiu:|
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
dar la masinile retro nu o facut nimeni poze ?! la mine sa terminat bateria la tel si nu am apucat sa fac nici una !
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
da' ia intreaba-l pe tipul cu evo 9 ce a facut cu ala cu audi-ul ala negru in seara aia ? de ce nu a mai continuat? 8) |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
kr e povestea KOS k io nu stiu nik???
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
sper sa fac shi un filmuletz el sa vedetzi cam ce poate .... :lol:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
3 Attachment(s)
nu stiu ce-i poate capul...desi e versiunea in 5 usi, totusi arata f fain, pakt k poate era doar in trecere :???:
am mai vazut un Pontiac Grand Prix anii ~78-82(park) V8 (ruver poate confirma :-P ), EVO-le negru n-am apucat sa scot aparatu' k s-a si dus :oops: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
4 Attachment(s)
La parangu anu trecut
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
serios? :)
ce glumetz e bladu asta :lol: :lol: pune pozne vechi(din SUA) luate d p net :oops: :lol: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
deci cel cu Evo 9 ,nush acu 2 seri parca eram in ceameu ,Evo 9 vs Passat .. .. GTW era in fata Evo da nu cu mult cred ca aveau peste 140
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
vlad ... un zvon despre un mustang
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:11. |
- Copyright 2026 4Tuning