Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   bag si yo o poza cu Dacia mea (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/47326-bag-yo-poza-dacia-mea.html)

!Choco 27-09-07 19:45

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
e de vanzare.....daca sunteti interesati

shmen_dj 15-10-07 22:49

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by !Choco (Post 1121972)
e de vanzare.....daca sunteti interesati

salutare prietene...de ce o vinzi dak ai investit bani in ea....nu shtiu dak e cineva interesat sa itzi dea cat ai bagat tu in ea...parerea mea e sa o pastrezi...imi place la nebunie cum arata cu jantele...incearca sa ii montez nishte spoilere...shi in rest totul e ok...bv...mult succes...:!: :!:

AAlpine1 16-10-07 15:29

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by !Choco (Post 1063769)
hai ca azi mi-am legat semnalizarile si aproape tot ce mai era de legat.....in afara de turometru....si luminile de noapte din bord.....am aici si niste poze

nu prea ai avut ce face pe acasa........

!Choco 16-10-07 16:22

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
too late.....am vandut-o deja

shmen_dj 16-10-07 20:34

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by !Choco (Post 1152334)
too late.....am vandut-o deja

ok atunci cine a cumparat-o sa o stapaneasca sanatos...shi potzi sa imi spooi shi mie cu ce pretz ai vandut-o???

dft007 20-10-07 08:32

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by !Choco (Post 1018973)
astept parerile voastre:D

de la ce masina ai luat tamburul ala cu 4 prezoane.....si banuiesc ca ai pus si pe fata.....deci......pe fata de unde ai luat butuc???????????????????plz zicetimi si mie
:sad:

Ralfy88 31-10-07 17:10

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by !Choco (Post 1018973)
astept parerile voastre:D

marfa jantele;)

63juv 31-10-07 19:27

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
nimeni nu vrea sa spuna misterul jantelor in 4 prezoane :)) cred ca v`am disperat :D

!Choco 17-11-07 23:13

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by shmen_dj (Post 1152780)
ok atunci cine a cumparat-o sa o stapaneasca sanatos...shi potzi sa imi spooi shi mie cu ce pretz ai vandut-o???

am vandut-o ieftin in comparatie cu cat am bagat in ea.....800 euro


All times are GMT +2. The time now is 18:55.

- Copyright 2026 4Tuning