![]() |
arata ciudat cu lanturile alea dar bine in afara ca are capota neagra si volanul ala cam nereusit parea mea :D
|
a e cel care a fost si la prisma
e tare rau si mult mai tare mi se pare sist audio pionner |
Re: vw POLO BA-03-LGY
Votez extraordinara pt ca asha e ! mashina e superba ! imi place culoarea imi place body kitul shi banuiesc ca sistemul audio e rupere!
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:23. |
- Copyright 2026 4Tuning