![]() |
un cesulet din ala e mai scump ca bicicleta lu Pustiu! sunt 150$ bucata(stiu din surse sigure)
|
Masina sta cam slab in la sonorizare !
Un singur subwofer ? Cu un singur difuzor ? Mergea mai mult ! Si ce m-i s-a parut cel mai nasol erau filtrele alea din usi ! Ce naiba erau beculetele ale, zici ca era pom de craciun ! Si sa nu mai zic de luminile de sub masina ! Pom de craciun de-a binelea !!! |
DJ e-Jay - esti varza rau, mai bine stai acasa si invata! filtrele alea sunt filtre harmankardon-cand o sa ai tu asa ceva pe dacie sa comentezi!
|
Re: :))
Quote:
p.s.100% postul acesta va fi sters..rog sa fie lasat pana il va citi Turbo110 !! |
Aloooooooooo !!! Nea' Mistretu' de servici, iar pleci pe tarla? Iar prinzi fluturi cu borcanu'?
Tu nu realizezi cat de infantil esti ? Nu-ti dai seama ca iar te apropii de marginea prapastiei ? Bai copile, eu nu stiu cine-ti da tie acces la net, da' mare prostie face. Iti dau un sfat: ia un Magnum si trage-ti 2 gloante-n cap - 1 in parietal si 1 in occipital. |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Masina se misca doar datorita pilotului automat care-l duce pe saracu' om, orbit de acele nefolositoare ceasuri, unde vrea. Da' e smecher, are ceasuri :lol: Esti... |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Doar te citam pe tine, stai calm. Nu cred ca vom putea fi vreodata de aceeasi parere... |
ceasurile sa fie prob la ea!
Deci eu zic sa nu mai vb atat de ceasurile alea ca ele sunt puse cu folos acolo unde sunt si in al 2 lea rand sunt facute special pt masina ca sa nu incurce soferu!Din cate stiu eu sunt facute din fibra optica aici ma refer la iluminare!mersi cam atat am avut de comentat referitor la ceasuri! :twisted:
|
Re: ceasurile sa fie prob la ea!
Quote:
|
Re: ceasurile sa fie prob la ea!
Quote:
|
ele
pai sa caut eu situ unde am gasit toate ceasurile posibile din lume pt autoturisme de strada cat si de curse si sa se documenteze acolo despre ele ca are si modelul lui CTL! :twisted: dar numai cand te uiti la ele iti vei da seama ca nu incomodeaza si sunt cu fibra optica nu cu leduri sau neoane! :twisted:
|
Sincer sa fiu, MA DOARE CAPU' !
Mister DonHacker, la masinile de curse te-ai uitat? Ai observat ceva ceasuri p'acolo? Crezi ca-s puse cum iti pusesei tu neonu' pe bicla - adica... asa, ca sa fie? Ia liftu', coboara pe pamant si putem discuta (desi cu tine e imposibil). |
Re: :))
Quote:
Tu nici macar nu sti care e diferentza dintre un compresor si o turbina .......si eu sunt dobitocu....esti din ORADEA tot eu sunt taran ...... Fara ruparere provincia dar ma scos din sarite ! Va iubesc pa ! |
DonHacker >>>> chiar esti: ---STRESANT---
|
Fratzilor voi ce suntetzi nebuni ? ce draqu` bagatzi in seama ciutanu` asta prostanac :x
Off`topic! Rog un moderator sa se stearga tot si sa se i`a masuri pana nu se strik tot :cry: P.S: sunt curios care sunt cei 5 care au votat aceasta bijuterie UNICA in EUROPA kitch! Si cik nu s`ar urk in ea.... :x aia 5 s`au stricat urat la faza asta-impushktzi`va- PS: Iar tu Mistrer hacker quit 4tuning pls Scuze pt. cele scrise mai sus dar e stres rau handi asta :wink: |
masina e suuuper nu prea am nimik de zis si interioru e suuper si da ffff bine dvd u si sistemu de navigatie care e super marpha :peace:
|
Vot: Merge
+ Motor (daca tin bine minte un 328 Supercharged) + Jante - frumoase, de calitate, vin bine pe BMW + Evacuare - simpla, stilata + Sistem audio/video - vad in poze un sub Kicker Solobaric, niste boxe de mare fidelitate in usi si un DVD cu ecran motorizat in bord: frumos + angel eyes + pleoape + spoiler fatza M3, clasic si obisnuit dar arata bine - culoare care nu are nici o treaba cu masina: BMW e o marca de lux, nu se preteaza astfel de culori tzipatoare care striga \"i'm a Boy racer\", culoarea merge pe alt gen de masina (sport compact) - stopuri - total inestetice cu restul masinii - spoiler spate - nu se match cu restul kitului caroserie, daca s-a inceput cu M3, trebuia terminat cu M3 - Eleron, cu toate ca functional, este gigantic chiar grosolan as putea zice, iarasi ne pretandu-se asa ceva pe un BMW - Neone multicolore = pom de craciun - interior - mult prea incarcat. Da, ceasurile sunt bune si unele functionale dar chiar trebuie 6 + cele de la bord? Ma indoiesc. Ar trebui pastrate cele functionale sau ideal pus sub DVD, in locul celor 3 ceasuri, un ceas electronic cu display care sa arate acele informatii si nu numai - genul de GPS (din poza pare ca e GPS)- si asta tine tot de interior prea incarcat. Daca omu a avut 50mii euro sa bage in masina, de ce n-a mai pus 2 mii sa-si ia un GPS prin DVD? Ar fi dat mult mai bine |
O critica avizata...
Sa nu spuneti ca nuami eu critic ctl-u. Acum, chair nu inteleg care is aia care au votat kitch...deja kitch e mult prea mult....in fine, fiecare cu parerea lui, exagerata sau nu. Cat despre Don hAcker LLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL. M-am distrat bine :)))))))))))))))))))))))) |
asta micu!
Pt acest Don hacker sau cum ai zice lui ca nu prea ma intereseaza ar trebui sa mai :paper: despre masini pt ca am vazut ca nu are nici o treaba si mai are si 15ani si se mai si contrazice cu lumea care are experienta in fenomenul masinilor!
I-a venit vremea cand ar trebui sa se retraga singur :writers_b ca altfel :ballbounc pe toata lumea! Asta nu e numai parerea mea ci a multor de pe forum! GO away DOn Hacker sau cum iti zice tie!nici nu stiu dc ai venit pe forum aici? rasp si u la intrebarea asta!cyaaaaaaaa :2gun: |
Nu mai rasp pe acest topic,sa nu va mai aprindeti nici unul !!
sanatate :peace: !! |
me!
bine faci stai asa ca stai bine!keep :paper:
|
extraordinara!!!!!!
no comments! |
la masina asta ar fi multe de comentat.... dar comentat in sensul de extraordinar....
insa are 2 minusuri -nu scoate flacari (la ce motor are....ori skotea flacari natural :)) ori ii punea un sistem.... ) - low rider? daca avea si suspensie hidraulica? erea altceva :) oricum merita nota 10 |
yyyeeeeeeeaaaaaaa baby yyyyyyeeeeeeaaaaaaa :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
|
tare de tot doar e bmw are un 10+ de la mine :D
|
cea mai tare
TRAIASCA NO SPEED LIMIT |
Nu va cer sa va duceti la vreun salon de tuning sau auto , dar makr din poze apreciati si voi o masina adevarata cand o vedeti .........dak si CTL e kitch........
NO SPEED LIMIT ca de obicei la inaltime :peace: :peace: Sa v-aud in gura mare NSL E CEL MAI TARE :peace: |
rusine pentru toti martalogii care au votat : \"chich\"
|
e belea ... e cu un \"prototip\" adevarat
|
imi placea in trecut, acum parerea mea e identica cu al lui PIMP LEX...
sunt multe pisicutze mai frumoase in bucuresti... NIZ, CRZ etc. |
o fi cea mai \"modificata\" masina din romania ... da parca e prea incarcata ... si vopseaua nu stiu cat de bine o prinde, e prea stridenta nu stiu. DAR e pe departe, super si cred ca oricine si-ar dori o masina ca asta.
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
cea mai "modificata" din tzara intradevar shi una dintre primele din cate imi aduc yo aminte! superba
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
ce putere are motoru? mai multe detalii despre el... :D,,,sau la ce pagina sunt...poate le`am omis eu
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
ce putere...?
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
daca a batut M3 E92
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:25. |
- Copyright 2026 4Tuning