Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

TheBig_X 05-06-07 22:10

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
La iesire din mamaia aproximativ 2 km . hanul piratilor.

dragos_77 05-06-07 22:11

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
poate da cineva detalii in legatura cu taxele de participare?

TheBig_X 05-06-07 22:16

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
la ce te referi taxa de participare. simpla participare fara sa te inscrila nici un concurs sau sa te inscri la unul din concursuri?

MKE 05-06-07 22:44

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
se vor anuntza din timp toate detaliile ...putina rabdarica...:D
"lasati-ne sa ne pregatim de 4TuningFever":lol::-P

P.S. vedetzi cum rezolvatzi cu concediile/vacantzele, sa fie in perioada respectiva

alexufo 06-06-07 00:40

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
sper sa ajung si eu ...de fapt stai!!!! o sa fiu acolo sigur:D

Kaluvr6 06-06-07 01:24

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cum fac sa ma inscriu si eu?

Mustang 06-06-07 07:45

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Putina rabdare ... vor fi facute publice toate informatiile in curand.

Xel'Naga 06-06-07 12:31

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by MKE (Post 935009)
se vor anuntza din timp toate detaliile ...putina rabdarica...:D
"lasati-ne sa ne pregatim de 4TuningFever":lol::-P

P.S. vedetzi cum rezolvatzi cu concediile/vacantzele, sa fie in perioada respectiva

hai ca stam pe ghimpi ... zi mai multe !! :twisted: :lol:

GolfuletzS 06-06-07 12:32

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
da da :D o sa fim acolo :D

YZF-PWR 06-06-07 12:38

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
O sa se implice toate cluburile din Constanta , din cele cu acte , unu singur e cu semnu intrebarii , o sa iasa belea

Ghimpe200 06-06-07 12:50

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Super tare frate,ar fi ceva deosebit,plaja,soare,bere si masini fremoase.Super super.

feryboy 06-06-07 13:08

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Se pare ca imi programez putin mai devreme plecarea la mare. :)

Vikt00r 06-06-07 13:40

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
prea tare :D o sa fim acolo

B38TNY 06-06-07 14:28

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
bafta....multa bafta in special in organizare!

x-28-TRA 06-06-07 15:48

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by TheBig_X (Post 934919)
Binentzeles ca va fii cel mai tare pentru ca s-a implicat si unul din cluburile din cta la organizarea acestui eveniment si unde sunt mai multzi puterea creste si ideile sunt mai multe.

voi?ff bine daca e asa

OveR 06-06-07 17:37

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
super :twisted:

p3rv3r5ul 06-06-07 18:49

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
pentru reclama puteti trimite cateva afise care sa fie lipite pe masinile doritorilor...macar cu atat putem ajuta si noi..cred

YZF-PWR 06-06-07 19:16

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
o sa vina si vremea lor in scurt timp , putina rabdare sa termine toate detaliile in foarte scurt timp , pana atunci cui ii face placere sa scoata la imprimanta direct prima pagina de aici , repet cine vrea si cui ii face placere , pana vor fi scoase de organizatori. in rest rabdare

GABBY_ 06-06-07 22:48

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
frumoasa initiativa ,sper sa iasa klumea si lumea sa se simta bine.numai bine

jsv racing 06-06-07 23:55

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cum as putea sa intr in legatura cu organizatorii? as dori sa stiu daca as putea sa inchiriez spatiu ptr prezentare. sunt un importator de accesorii de tuning si sunt din constanta

Vikt00r 07-06-07 01:54

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
vorbeste cu ZoliaT poate...., poate sa te ajute

Skido 07-06-07 16:00

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
foarte tare frate ! sper sa ajung si eu .. succes organizatorilor :mrgreen: !

x-28-TRA 07-06-07 16:44

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
X-team Va Fi Prezent Acolo Cu Multe Masini

Doctorul 07-06-07 17:16

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
ca la bucuresti? :(

keemo 07-06-07 17:24

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by sTAILLL (Post 934936)
Si locatie?? nu prea am inteles :-s

Navodari, Hanul Piratilor :D:D abia astept :D cred k o sa fiu prezent ...si sper sa fiu cu aic-u meu :D :X

YZF-PWR 07-06-07 18:33

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Doctorul (Post 937768)
ca la bucuresti? :(

aia a fost o bucata de ironie sau mi s`a parut mie?
La Bucuresti nu am spus ca vom fi prezenti la show cu masini , singuru care a spus ca va prezenta masina la show a fost , APV!
Dar in fine de comentarii de-astea suntem satui , veti vedea acolo , un stand surprinzator X Team!

Doctorul 07-06-07 18:54

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by CT-06-YZF***X-Team (Post 937874)
aia a fost o bucata de ironie sau mi s`a parut mie?
La Bucuresti nu am spus ca vom fi prezenti la show cu masini , singuru care a spus ca va prezenta masina la show a fost , APV!
Dar in fine de comentarii de-astea suntem satui , veti vedea acolo , un stand surprinzator X Team!

nu e ironie si nici rautate:)

street_racer 07-06-07 19:55

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
f frumos , f bine ca e in constanta mai ales pe vremea asta , da sa ma lamureasca si pe mine cum e cu intrarea (taxe etc). orikum nu prea au importanta , da vr sa stiu ... count me in :)

peter 08-06-07 10:09

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
foarte tare. abia astept

ct11lyv 08-06-07 10:15

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cred ca o sa fie ceva marfa :)

dragos_77 08-06-07 10:38

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
ceva detalii in legatura cu taxele de participare?

roby18 08-06-07 16:13

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
in sfarsit ceva aproape de casa

x-28-TRA 08-06-07 17:17

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Doctorul (Post 937918)
nu e ironie si nici rautate:)

pai atunci mai bine nu mai vb.

Rookie 08-06-07 23:28

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Se pare ca va trebui sa-mi refac planurile de vacanta ...
O sa am o luna Iulie fenomenala ... Licenta si la o saptamana acest eveniment ... WOW, tre' sa fiu acolo ... Voi fi acolo ... Abia ajtept ...

YZF-PWR 09-06-07 00:03

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
dak te gandesti dupa cateva zile mai vine si Liberty Parade pe 28 iulie :) nebunie mare luna iulie la mare

DesignPlus 09-06-07 00:39

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Super tare, cu cazarea am inteles cum e, dar cu taxa de participare si intare daca poate cineva sa ne dea ceva informatiii........

P.S.Ar vrea si vestu ceva afise cand vor fi gata :D

03NGJ 09-06-07 04:18

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Cu siguranta va fi ceva super !!!

Respec ptr organizatori!

street_racer 09-06-07 10:41

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by CT-06-YZF***X-Team (Post 939804)
dak te gandesti dupa cateva zile mai vine si Liberty Parade pe 28 iulie :) nebunie mare luna iulie la mare

ce sa faci tu la liberty parade mah ? :))) stai cuminte acolo :P:)) CTA RULLZZZ

Ady81GBX 09-06-07 11:42

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Superrr Superr felicitari 4Tuning ne vedem akolo, multa bafta

iuli_nfs69 09-06-07 11:44

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
vine si sibiul!!!!!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 09:24.

- Copyright 2026 4Tuning