![]() |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
La iesire din mamaia aproximativ 2 km . hanul piratilor.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
poate da cineva detalii in legatura cu taxele de participare?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
la ce te referi taxa de participare. simpla participare fara sa te inscrila nici un concurs sau sa te inscri la unul din concursuri?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
se vor anuntza din timp toate detaliile ...putina rabdarica...:D
"lasati-ne sa ne pregatim de 4TuningFever":lol::-P P.S. vedetzi cum rezolvatzi cu concediile/vacantzele, sa fie in perioada respectiva |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
sper sa ajung si eu ...de fapt stai!!!! o sa fiu acolo sigur:D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cum fac sa ma inscriu si eu?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Putina rabdare ... vor fi facute publice toate informatiile in curand.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
da da :D o sa fim acolo :D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
O sa se implice toate cluburile din Constanta , din cele cu acte , unu singur e cu semnu intrebarii , o sa iasa belea
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Super tare frate,ar fi ceva deosebit,plaja,soare,bere si masini fremoase.Super super.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Se pare ca imi programez putin mai devreme plecarea la mare. :)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
prea tare :D o sa fim acolo
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
bafta....multa bafta in special in organizare!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
super :twisted:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
pentru reclama puteti trimite cateva afise care sa fie lipite pe masinile doritorilor...macar cu atat putem ajuta si noi..cred
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
o sa vina si vremea lor in scurt timp , putina rabdare sa termine toate detaliile in foarte scurt timp , pana atunci cui ii face placere sa scoata la imprimanta direct prima pagina de aici , repet cine vrea si cui ii face placere , pana vor fi scoase de organizatori. in rest rabdare
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
frumoasa initiativa ,sper sa iasa klumea si lumea sa se simta bine.numai bine
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cum as putea sa intr in legatura cu organizatorii? as dori sa stiu daca as putea sa inchiriez spatiu ptr prezentare. sunt un importator de accesorii de tuning si sunt din constanta
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
vorbeste cu ZoliaT poate...., poate sa te ajute
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
foarte tare frate ! sper sa ajung si eu .. succes organizatorilor :mrgreen: !
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
X-team Va Fi Prezent Acolo Cu Multe Masini
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
ca la bucuresti? :(
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
La Bucuresti nu am spus ca vom fi prezenti la show cu masini , singuru care a spus ca va prezenta masina la show a fost , APV! Dar in fine de comentarii de-astea suntem satui , veti vedea acolo , un stand surprinzator X Team! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
f frumos , f bine ca e in constanta mai ales pe vremea asta , da sa ma lamureasca si pe mine cum e cu intrarea (taxe etc). orikum nu prea au importanta , da vr sa stiu ... count me in :)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
foarte tare. abia astept
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cred ca o sa fie ceva marfa :)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
ceva detalii in legatura cu taxele de participare?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
in sfarsit ceva aproape de casa
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Se pare ca va trebui sa-mi refac planurile de vacanta ...
O sa am o luna Iulie fenomenala ... Licenta si la o saptamana acest eveniment ... WOW, tre' sa fiu acolo ... Voi fi acolo ... Abia ajtept ... |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
dak te gandesti dupa cateva zile mai vine si Liberty Parade pe 28 iulie :) nebunie mare luna iulie la mare
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Super tare, cu cazarea am inteles cum e, dar cu taxa de participare si intare daca poate cineva sa ne dea ceva informatiii........
P.S.Ar vrea si vestu ceva afise cand vor fi gata :D |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Cu siguranta va fi ceva super !!!
Respec ptr organizatori! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Superrr Superr felicitari 4Tuning ne vedem akolo, multa bafta
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
vine si sibiul!!!!!!!!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:24. |
- Copyright 2026 4Tuning