![]() |
Re: Am parcat pe locul unuia(nepl) si mi a indoit sterg . ce sa i fac ???
o profesoara de a mea a patit-o f frumos de la un fost elev pe care il lasase corigent in prealabil. Acest elev a cumparat 2 sprayuri cu vopsea rosie exact nuanta masinii , si ia facut toate geamurile plus placutele de inmatriculare rosii.
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
- Copyright 2026 4Tuning