Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Am parcat pe locul unuia(nepl) si mi a indoit sterg . ce sa i fac ??? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/42394-parcat-locul-unuia-nepl-indoit-sterg-fac.html)

sorin_sorin95 14-06-07 18:40

Re: Am parcat pe locul unuia(nepl) si mi a indoit sterg . ce sa i fac ???
 
o profesoara de a mea a patit-o f frumos de la un fost elev pe care il lasase corigent in prealabil. Acest elev a cumparat 2 sprayuri cu vopsea rosie exact nuanta masinii , si ia facut toate geamurile plus placutele de inmatriculare rosii.


All times are GMT +2. The time now is 01:08.

- Copyright 2026 4Tuning