Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Controversa-Dacia-7000rpm-treapta5 (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/4234-controversa-dacia-7000rpm-treapta5.html)

cristi_ubs 23-03-05 13:31

Quote:

Pai mai asteptam cu inchisul topicului... sa nu zica omul ca nu a avut timp sa vina cu dovada!
daca vrei poti inchide topicul pentru ca pozele sunt deja gata dar nu are nici un rost sa le mai pun pentru ca si atunci se vor mai gasii destepti sa afirme ca pozele sunt trucate.Am spus ca intradevar exista o eroare de kilometraj.Asa ca nu are nici un rost sa pun pozele.Eu stiu ce am sub capota si sunt multumit.Cei care tot conteasta se vor convinge cand o dacie berlina cu nr IL 02 UBS va trece pe langa ei .ASA CA TE ROG SA INCHIZI TOPICUL!

P.S.:CRISTI_UBS este ID de pe messenger.daca mai aveti nelamuriri va astept

RoSonic 23-03-05 13:50

Daca intr-adevar ai pozele (si nu-s facute cu masina saltata pe stand)... de bun simt ar fi sa le postezi, avand in vedere discutia aprinsa pe care ai provocat-o....

Bogdan_16v 23-03-05 15:47

RoSonic, daca ai mila de userii de p-aici, te rog frumos inchide hidosenia asta de topic. Face de rusine comunitatea.
UBS o sa treaca pe langa noi cand om ramane in pana de cauciuc sau de benzina. Cu prima ocazie, voi posta EU o poza cu vitezometrul unei masini de 1.4 100cp, cu o vechime de 2 ani, care atinge viteza maxima de 197 km/h de-abia la 6000rpm intr-a 5-a si acolo se opreste. Presupun ca e numai buna de aruncat la gunoi, dupa filozofia ta. Impreuna cu Honda aia. Ce-i aia VTEC? Dacia nene! Puterea tehnologiei veche de 30 de ani!

Dovada ca habar n-ai ce vorbesti ai avut-o si aici:

Quote:

Originally Posted by \"B-34-SGM\"
Quote:

Originally Posted by \"cristi_ubs\"
sgm tre sa te intreb ceva.cat crezi ca poate prinde o berlina stock.ma refer la viteza maxima .pune in calcul si eroarea de kilometraj.pls.astept raspuns

145 km/h reali, in drum drept. daca drumul e in vale, se poate duce mai mult.

De la 145 la 175 e cale foarte lunga.

RoSonic 23-03-05 17:13

La dorinta publicului.. topic inchis!!!

ps:Cristi_ubs, daca o sa vrei cumva sa pui poza sa-mi dai mesaj...


All times are GMT +2. The time now is 09:24.

- Copyright 2026 4Tuning