| Bogdan_16v |
23-03-05 15:47 |
RoSonic, daca ai mila de userii de p-aici, te rog frumos inchide hidosenia asta de topic. Face de rusine comunitatea.
UBS o sa treaca pe langa noi cand om ramane in pana de cauciuc sau de benzina. Cu prima ocazie, voi posta EU o poza cu vitezometrul unei masini de 1.4 100cp, cu o vechime de 2 ani, care atinge viteza maxima de 197 km/h de-abia la 6000rpm intr-a 5-a si acolo se opreste. Presupun ca e numai buna de aruncat la gunoi, dupa filozofia ta. Impreuna cu Honda aia. Ce-i aia VTEC? Dacia nene! Puterea tehnologiei veche de 30 de ani!
Dovada ca habar n-ai ce vorbesti ai avut-o si aici:
Quote:
Originally Posted by \"B-34-SGM\"
Quote:
Originally Posted by \"cristi_ubs\"
sgm tre sa te intreb ceva.cat crezi ca poate prinde o berlina stock.ma refer la viteza maxima .pune in calcul si eroarea de kilometraj.pls.astept raspuns
|
145 km/h reali, in drum drept. daca drumul e in vale, se poate duce mai mult.
|
De la 145 la 175 e cale foarte lunga.
|