![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Vai da nu imi vine sa cred....avem faruri clare...:DFiltru sport , toba sport...dar ce fac tot eu sa dau detalii despre ea...mai detaliaza si tu oleaca
|
Re: Ramnicu Sarat
pey sa vedem....c am pus p ea...o toba sport..un filtru'..ca toti saracii..:))..am lucrat la bord'..(vopsit)..cateva gadgeturi..ceasuri...urmeaza..sapt asta praguri si spoilere...am faruri CLARE...stopurile pe spate mascate...si o sa mai iau luna asta huse si sa vad niste neoane..dak imi mai aduk aminte mai spun..;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Aaaaaaaaaaa :))=)) si u crezi k te tine sasiu mai mult de 150 cp....si ne spui noua ca de la 300 in sus nu mai tine =))
|
Re: Ramnicu Sarat
7 Attachment(s)
dap...e ramfortat...:lol: sasiul...cu cherestea...:-P ...
|
Re: Ramnicu Sarat
2 Attachment(s)
aa.si vand muffler..20 lei..
|
Re: Ramnicu Sarat
draky90 ce ai facut u la faruri si la stopuri nu imi place deeelok:D bat a k
nu crezi k o sa sara cromu dupa galerie la temperatura motorului:rolleyes2 |
Re: Ramnicu Sarat
ba darky filtru ala imi trebuie mie!!!Si toba de pe breck-ul galben!!! Ia zi unde iti ti masina sa stiu de unde le ciordesc!!! >:)
|
Re: Ramnicu Sarat
s3bas71ans nu cred k o sa poti sa le ciordesti:lol: :lol: :lol: ..pt k nu o sa bati atata drum pt o toba si un filtru:twisted:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
da de ce le strici visurile ma sebasstian ...??de unde stii u k nu au bani haaa?
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
mai poznasule'...in locu' tau nu as mai vb...knd oi incepe sa o tunezi makar putin p a ta..mai vb...asa..k..mai viseaza..sebastiene..masina este la balta alba...asa k ...mai bine gasesti alta de ciordeala p aici;)bagama pe mess...:lol:
|
Re: Ramnicu Sarat
Deci in seara asta a fost o intalnire 4tuning.....misto am vb multe vrute si nevrute,am vb cu tt-ul mat cu nr GOT si a spus k are planuri mult mai mari la o seria 5....abia astept
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
da ce ma ala e tuning:lol: :lol: :lol: sa pui stikla de geam la faruri:)))si sa vopsesti stopurile sau ce drq ai facut u acolo:lol: :lol: :lol: :l?? |
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
aaa.si mai dau sibwooferu' asta...cei int sa ma claxoneze
|
Re: Ramnicu Sarat
poznasule'..fara suparare..as sta in banca ta..cu tot cu cavoul ala ambulant..k masina mai caramida k aia nam vaz...si in plus nai nik tuning p ea..exact k la mosii aia...niste capace si gata..sa revenim....a foost mijto intalnirea..si..kiar mia placut c planuri are GOT'u si abia asht sa vad la vara seria 5...cu vreo 600`750 bhp atunci sa vedem cine e mai tare:oops:
|
Re: Ramnicu Sarat
Daaaa o sa rupa gura la toti prin ramnic si prin tot buzauu....vai ce teroare va fii masina
|
Re: Ramnicu Sarat
decat tiganeala mai bine stok;) cine stie k nu am dreptate sa imi zik;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Ba fratilor...certati-va pe altundeva.Vb serios pai ce facem aici??Daca vreti deschide-ti un thread nou Draky vs Pojnasu si va injurati acolo si va certati pana va plictisiti...Bafta si tot respectu meu
|
Re: Ramnicu Sarat
are dreptate dragos...............mai bn maine seara facem un ring si va dati pana nu mai puteti!!!bafta
|
Re: Ramnicu Sarat
5 Attachment(s)
:lol: logik...k la tine este mai bine stok!!!!!!!!!unde ai vazut tu cavou tunat:lol: looooll......doar columbeanu'...auzi cavou k tunning,,pff...romani astia..hai sa va mai arat niste masini tunate d p melegurile noastre si o filmare de la intalnire...nu eu am inceput benoclativa mai bine si vedeti kre este stressu pe aici...nu mai aruncati oalele la mine ingradina...dak zic ceva despre masina ta dragos ce faci ma aplauzi..????
|
Re: Ramnicu Sarat
nu prea e cearta da dekt cu cu stikla de geam la faruri si vopsea p triple mai bn delok sau stok:lol::twisted: :twisted: :twisted:
|
Re: Ramnicu Sarat
Mai draky poti sa scrii din partea mea ...k pana la urma eu nu am masina pefecta si daca nu iti place ceva la ea asta e partea a doua...nu gasesti o masina sa le placa la toti sau sa fie perfecta...asa k poti sa te descarci pe masina mea...daca asta e parerea ta o respect
|
Re: Ramnicu Sarat
off topic... deci mr draky sa nu mai vorbesti stiind k ai o rasnita in curte..am terminat;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Aaaa si nimeni nu a aruncat oalele la tine in gradina..pana la urma am spus sa terminati nu sa termini ma draky sau sa termini ma pojnasule...deci t superi aiurea
|
Re: Ramnicu Sarat
domnul suparici:lol: :lol:
|
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
un mic filmulet intunecat:lol: :lol:
|
Re: Ramnicu Sarat
Ba dusi mai suntetzi!!!Suntetzi mai rau ca niste copii de gradinita care urla si tipa!!! Si ma ce naiba avetzi toti cu rosu ca ati inebunit cu el!!!! Peste tot unde te uiti rosu!!!! de ce nu poate sa fie negru sau galben sau alb sau alta culoare in afara de rosu mult in exces!!Capacele de la matiz la fel sunt date cu rosu!! Dar daca erau cu negru in loc de rosu nu arata mai bine??!!Ploapele alea nu ar fi sarit mai mult in evidentza daca erau albe sau negre??
|
Re: Ramnicu Sarat
Asta asa e...dar daca vara asta se poarta rosu..ce sa ii faci.Nu k eu nu as avea masina tot spre rosu (visinie) dar mai am pe ici pe colo negru,si crom.Dar aste e....Respect
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
iar la matizu asa e rosu ff mult...adikkk in exces:D
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
deci s3bas71ans ai zis aseara k mai bagi ceva masini.....le astept....de fapt toti le asteptam:D
|
Re: Ramnicu Sarat
Poze din banchet cu cele 2 buburuze de la manastirea ciolanul!!
|
Re: Ramnicu Sarat
2 Attachment(s)
Pozele!!!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
da.....ce sa zic..frumusele...nice....(did you call my car nice !!!!! )
|
Re: Ramnicu Sarat
Filmarile nu merg sa le pun!!! :((((((
|
Re: Ramnicu Sarat
lume eu m am carat dupa forum....il las p dj poznasu'...sa faca legea..k nu are lok si de mine pe aici..sper k akum este satisfacut...in rest pt toti tovarasii mult respect!!!!
:cry: |
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning