Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Fast_wheels 30-05-07 10:01

Re: Ramnicu Sarat
 
Vai da nu imi vine sa cred....avem faruri clare...:DFiltru sport , toba sport...dar ce fac tot eu sa dau detalii despre ea...mai detaliaza si tu oleaca

draky90 30-05-07 10:07

Re: Ramnicu Sarat
 
pey sa vedem....c am pus p ea...o toba sport..un filtru'..ca toti saracii..:))..am lucrat la bord'..(vopsit)..cateva gadgeturi..ceasuri...urmeaza..sapt asta praguri si spoilere...am faruri CLARE...stopurile pe spate mascate...si o sa mai iau luna asta huse si sa vad niste neoane..dak imi mai aduk aminte mai spun..;)

Fast_wheels 30-05-07 10:14

Re: Ramnicu Sarat
 
Aaaaaaaaaaa :))=)) si u crezi k te tine sasiu mai mult de 150 cp....si ne spui noua ca de la 300 in sus nu mai tine =))

draky90 30-05-07 12:32

Re: Ramnicu Sarat
 
7 Attachment(s)
dap...e ramfortat...:lol: sasiul...cu cherestea...:-P ...

draky90 30-05-07 12:32

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
aa.si vand muffler..20 lei..

dj_poznasu 30-05-07 13:37

Re: Ramnicu Sarat
 
draky90 ce ai facut u la faruri si la stopuri nu imi place deeelok:D bat a k

nu crezi k o sa sara cromu dupa galerie la temperatura motorului:rolleyes2

s3bas71ans 30-05-07 14:33

Re: Ramnicu Sarat
 
ba darky filtru ala imi trebuie mie!!!Si toba de pe breck-ul galben!!! Ia zi unde iti ti masina sa stiu de unde le ciordesc!!! >:)

dj_poznasu 30-05-07 14:34

Re: Ramnicu Sarat
 
s3bas71ans nu cred k o sa poti sa le ciordesti:lol: :lol: :lol: ..pt k nu o sa bati atata drum pt o toba si un filtru:twisted:

s3bas71ans 30-05-07 14:37

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 925163)
Aaaaaaaaaaa :))=)) si u crezi k te tine sasiu mai mult de 150 cp....si ne spui noua ca de la 300 in sus nu mai tine =))

Ba eu va spun sa mai stati cumintzii ca nu avetzi banii sa facetzi nimik concret la ele!!! Doar mici porcari ieftine!!!!

dj_poznasu 30-05-07 15:50

Re: Ramnicu Sarat
 
da de ce le strici visurile ma sebasstian ...??de unde stii u k nu au bani haaa?

s3bas71ans 30-05-07 15:59

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by dj_poznasu (Post 925654)
da de ce le strici visurile ma sebasstian ...??de unde stii u k nu au bani haaa?

Ba ma faci sa rad sa moara azorel!!! Eu unu daca aveam banii nu ma gandeam frate mai intai la asa ceva!!! Si la partea cu sunetul si aranjatul exteriorului!! Pe cand el nu ai vazut ca are capace pe cielo si vorbeste de un motor!!! :))))) Ups am uitat ca sar putea sa iasa mai ieftin cu un motor de vectra decat un set de jentzi ca a lui ala de la Venus cu cielo argintiu!! :P

dj_poznasu 30-05-07 16:34

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by s3bas71ans (Post 925668)
Ba ma faci sa rad sa moara azorel!!! Eu unu daca aveam banii nu ma gandeam frate mai intai la asa ceva!!! Si la partea cu sunetul si aranjatul exteriorului!! Pe cand el nu ai vazut ca are capace pe cielo si vorbeste de un motor!!! :))))) Ups am uitat ca sar putea sa iasa mai ieftin cu un motor de vectra decat un set de jentzi ca a lui ala de la Venus cu cielo argintiu!! :P

chestia cu jentile si motoru ai dreptate:lol: :lol:

s3bas71ans 30-05-07 17:56

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by dj_poznasu (Post 925733)
chestia cu jentile si motoru ai dreptate:lol: :lol:

Cand nu am avut eu sa nu am nici akum!!! :evil:

draky90 30-05-07 18:11

Re: Ramnicu Sarat
 
mai poznasule'...in locu' tau nu as mai vb...knd oi incepe sa o tunezi makar putin p a ta..mai vb...asa..k..mai viseaza..sebastiene..masina este la balta alba...asa k ...mai bine gasesti alta de ciordeala p aici;)bagama pe mess...:lol:

Fast_wheels 31-05-07 00:19

Re: Ramnicu Sarat
 
Deci in seara asta a fost o intalnire 4tuning.....misto am vb multe vrute si nevrute,am vb cu tt-ul mat cu nr GOT si a spus k are planuri mult mai mari la o seria 5....abia astept

dj_poznasu 31-05-07 00:19

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by draky90 (Post 925900)
mai poznasule'...in locu' tau nu as mai vb...knd oi incepe sa o tunezi makar putin p a ta..mai vb...asa..k..mai viseaza..sebastiene..masina este la balta alba...asa k ...mai bine gasesti alta de ciordeala p aici;)bagama pe mess...:lol:


da ce ma ala e tuning:lol: :lol: :lol: sa pui stikla de geam la faruri:)))si sa vopsesti stopurile sau ce drq ai facut u acolo:lol: :lol: :lol: :l??

draky90 31-05-07 00:21

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
aaa.si mai dau sibwooferu' asta...cei int sa ma claxoneze

draky90 31-05-07 00:25

Re: Ramnicu Sarat
 
poznasule'..fara suparare..as sta in banca ta..cu tot cu cavoul ala ambulant..k masina mai caramida k aia nam vaz...si in plus nai nik tuning p ea..exact k la mosii aia...niste capace si gata..sa revenim....a foost mijto intalnirea..si..kiar mia placut c planuri are GOT'u si abia asht sa vad la vara seria 5...cu vreo 600`750 bhp atunci sa vedem cine e mai tare:oops:

Fast_wheels 31-05-07 00:27

Re: Ramnicu Sarat
 
Daaaa o sa rupa gura la toti prin ramnic si prin tot buzauu....vai ce teroare va fii masina

dj_poznasu 31-05-07 00:27

Re: Ramnicu Sarat
 
decat tiganeala mai bine stok;) cine stie k nu am dreptate sa imi zik;)

Fast_wheels 31-05-07 00:30

Re: Ramnicu Sarat
 
Ba fratilor...certati-va pe altundeva.Vb serios pai ce facem aici??Daca vreti deschide-ti un thread nou Draky vs Pojnasu si va injurati acolo si va certati pana va plictisiti...Bafta si tot respectu meu

WGF 31-05-07 00:35

Re: Ramnicu Sarat
 
are dreptate dragos...............mai bn maine seara facem un ring si va dati pana nu mai puteti!!!bafta

draky90 31-05-07 00:35

Re: Ramnicu Sarat
 
5 Attachment(s)
:lol: logik...k la tine este mai bine stok!!!!!!!!!unde ai vazut tu cavou tunat:lol: looooll......doar columbeanu'...auzi cavou k tunning,,pff...romani astia..hai sa va mai arat niste masini tunate d p melegurile noastre si o filmare de la intalnire...nu eu am inceput benoclativa mai bine si vedeti kre este stressu pe aici...nu mai aruncati oalele la mine ingradina...dak zic ceva despre masina ta dragos ce faci ma aplauzi..????

dj_poznasu 31-05-07 00:36

Re: Ramnicu Sarat
 
nu prea e cearta da dekt cu cu stikla de geam la faruri si vopsea p triple mai bn delok sau stok:lol::twisted: :twisted: :twisted:

Fast_wheels 31-05-07 00:46

Re: Ramnicu Sarat
 
Mai draky poti sa scrii din partea mea ...k pana la urma eu nu am masina pefecta si daca nu iti place ceva la ea asta e partea a doua...nu gasesti o masina sa le placa la toti sau sa fie perfecta...asa k poti sa te descarci pe masina mea...daca asta e parerea ta o respect

dj_poznasu 31-05-07 00:47

Re: Ramnicu Sarat
 
off topic... deci mr draky sa nu mai vorbesti stiind k ai o rasnita in curte..am terminat;)

Fast_wheels 31-05-07 00:47

Re: Ramnicu Sarat
 
Aaaa si nimeni nu a aruncat oalele la tine in gradina..pana la urma am spus sa terminati nu sa termini ma draky sau sa termini ma pojnasule...deci t superi aiurea

dj_poznasu 31-05-07 00:48

Re: Ramnicu Sarat
 
domnul suparici:lol: :lol:

dj_poznasu 31-05-07 10:54

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
un mic filmulet intunecat:lol: :lol:

s3bas71ans 31-05-07 11:34

Re: Ramnicu Sarat
 
Ba dusi mai suntetzi!!!Suntetzi mai rau ca niste copii de gradinita care urla si tipa!!! Si ma ce naiba avetzi toti cu rosu ca ati inebunit cu el!!!! Peste tot unde te uiti rosu!!!! de ce nu poate sa fie negru sau galben sau alb sau alta culoare in afara de rosu mult in exces!!Capacele de la matiz la fel sunt date cu rosu!! Dar daca erau cu negru in loc de rosu nu arata mai bine??!!Ploapele alea nu ar fi sarit mai mult in evidentza daca erau albe sau negre??

Fast_wheels 31-05-07 11:40

Re: Ramnicu Sarat
 
Asta asa e...dar daca vara asta se poarta rosu..ce sa ii faci.Nu k eu nu as avea masina tot spre rosu (visinie) dar mai am pe ici pe colo negru,si crom.Dar aste e....Respect

s3bas71ans 31-05-07 11:43

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 926910)
Asta asa e...dar daca vara asta se poarta rosu..ce sa ii faci.Nu k eu nu as avea masina tot spre rosu (visinie) dar mai am pe ici pe colo negru,si crom.Dar aste e....Respect

Ma nu zic ca nu imi place rosul!! Dar nu rosul in exces cum facetzi voi!!! la asta m-am referit!!

dj_poznasu 31-05-07 11:45

Re: Ramnicu Sarat
 
iar la matizu asa e rosu ff mult...adikkk in exces:D

s3bas71ans 31-05-07 11:47

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by dj_poznasu (Post 926920)
iar la matizu asa e rosu ff mult...adikkk in exces:D

Pai e de ajuns capacele alea cu rosu,bordul,husele ......... !!!! deci e mult!!!Mai degrab simplitate!!

dj_poznasu 31-05-07 11:55

Re: Ramnicu Sarat
 
deci s3bas71ans ai zis aseara k mai bagi ceva masini.....le astept....de fapt toti le asteptam:D

s3bas71ans 31-05-07 13:09

Re: Ramnicu Sarat
 
Poze din banchet cu cele 2 buburuze de la manastirea ciolanul!!

s3bas71ans 31-05-07 13:19

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
Pozele!!!!!

Fast_wheels 31-05-07 13:30

Re: Ramnicu Sarat
 
da.....ce sa zic..frumusele...nice....(did you call my car nice !!!!! )

s3bas71ans 31-05-07 13:38

Re: Ramnicu Sarat
 
Filmarile nu merg sa le pun!!! :((((((

draky90 31-05-07 14:20

Re: Ramnicu Sarat
 
lume eu m am carat dupa forum....il las p dj poznasu'...sa faca legea..k nu are lok si de mine pe aici..sper k akum este satisfacut...in rest pt toti tovarasii mult respect!!!!
:cry:


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning